Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Owijka zewnętrzna

widget pisze:
Vivid pisze:Ale w czym problem czy się dłonie pocą mniej czy więcej? Nadal można grać na bazówce lub wierzchniej. Obie się w końcu wymienia. Każdy gra jak mu pasuje.
Widzę, że jesteś szczęśliwym człowiekiem, któremu się nie pocą, skoro nie rozumiesz problemu :D.
Czy się pocą czy nie owijki powinno się zmieniać co jakiś czas. Taniej mają ci, którym pocą się mniej ;-). Niestety nie wszyscy to rozumieją.
Ostatnio zagrałem ze znajomym, który, jak się później okazało, trzyma rakietę w bagażniku O_O.
Niby w pokrowcu, ale to nie ma znaczenia. Wyciąga szpadel, a ja patrzę co on ma tam nawinięte, 'siakiś takiś' dziwny kolor... i po chwili zaczyna do mnie docierać, że to czarne usyfione coś na jego rakiecie, to Toalson który nawinąłem mu 6 miesięcy temu . Owijka wyglądała, jakby zrzucał tą packą węgiel do piwnicy. Wymieniłem mu z zastrzeżeniem, że to ostatni raz... :tired:
Gary pisze:
pst pisze:Przepraszam za salami - logi słusznie rozszyfrował, że jest okrągłą tak jak rączka z Geckotack i overem... Taki mój skrót myślowy .
A ja myślałem, że to komplement dla owijki - bardzo lubię salami, więc pozytywnie mi się skojarzyło. A jakbyś napisał, że robi się rosół, to już w ogóle byłbym zachwycony i w te pędy poleciał do sklepu. ;-P
Salami to tylko pikantne, względnie ostre. Mógłbym Cię zaprosić na rosół mojej żony, jakbyś był na Śląsku, to jest dopiero coś! Warzywka, mięsko - młodzi wcinają aż się uszy trzęsą.... ale Zielonego, hmm to nie wiem? Jeszcze byś coś uprzejmie doniósł WS i bym miał przerąbane...:wink:
Beware of the Hologram.
It will trick us!
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Owijka zewnętrzna

Gdzieś widziałem zdjęcie człowieka, który chyba nie czuł potrzeby zmiany owijki. Po odwinięciu ukazywał się oczom... grzyb. Nie wiem, może wyhodował dla zmiany wagi i w konsekwencji balansu. Bądź co bądź warto czasem odwinąć dla ciekawości choćby ;).

Wróć do „Inny sprzęt”