Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Owijki

Vivid pisze:Siedź cicho bo dostaniesz z liścia :twisted:
Vidzio, ksywa "botanik". rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Owijki

El Diablo pisze:
Vivid pisze:Siedź cicho bo dostaniesz z liścia :twisted:
Vidzio, ksywa "botanik". rotfl
Zły tok rozumowania. A kto podał Adamowi liść figowy żeby się zakrył, no kto? ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Owijki

Jako że nie umiem sobie ładnie nawinąć owijki (wierzchnie, bazówek nie tykam), zmieniam rzadko, bo się wstydzę prosić innych o pomoc. rotfl Kiedyś nie wiedziałem, że w ogóle się coś zmienia, dopiero trener mi zmienił po roku czy półtora. Następna zmiana też była po długim czasie i zazwyczaj grałem aż robiły się dziury (w owijce, nie rączce). Ale z racji tego, że gram z coraz lepszymi, mocniej grającymi rywalami, coraz bardziej potrzebuję dobrego chwytu i zacząłem zmieniać owijki co półtora-2 miesiące, o ile oczywiście dużo gram.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
TaKaN
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 473
Rejestracja: 5 lut 2012, 18:34
Lokalizacja: Szczekociny/Częstochowa

Re: Owijki

Zaznaczam od razu, że nie chcę robić jakiejś reklamy.
http://elits.pl/c232-owijki/i96223-owij ... ack-285029
http://elits.pl/c376-nawijki/i96182-naw ... ack-282009
Dopiero zaczynam przygodę z tenisem i chciałbym zapytać, która z tych dwóch owijek to owijka bazowa a która wierzchnia?
"Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz"

Obrazek VCore 98D
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Owijki

TaKaN pisze:Zaznaczam od razu, że nie chcę robić jakiejś reklamy.
http://elits.pl/c232-owijki/i96223-owij ... ack-285029
http://elits.pl/c376-nawijki/i96182-naw ... ack-282009
Dopiero zaczynam przygodę z tenisem i chciałbym zapytać, która z tych dwóch owijek to owijka bazowa a która wierzchnia?
Całe szczęście że nie chcesz robić reklamy, bo u Nas bzdury marketingowe typu "Produkt przeznaczony dla miłośników sportów elitarnych" nie przechodzą. :wink:
Pierwszy link - bazówka
Drugi link - owijki wierzchnie
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Owijki

Pierwsza bazowa, druga wierzchnia.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TaKaN
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 473
Rejestracja: 5 lut 2012, 18:34
Lokalizacja: Szczekociny/Częstochowa

Re: Owijki

Dzięki za pomoc. Nie chciałem robić reklamy. po prostu to były linki ze sklepu, w którym kiedyś coś kupowałem a przez wrodzone lenistwo nie chciało mi się szukać gdzieś indziej. Podałem pierwsze lepsze linki :P
"Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz"

Obrazek VCore 98D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Owijki

napalm pisze: Całe szczęście że nie chcesz robić reklamy, bo u Nas bzdury marketingowe typu "Produkt przeznaczony dla miłośników sportów elitarnych" nie przechodzą. :wink:
Nie martw się, tam nikt nie rozumie tego co napisał. A już na pewno nie zna pojęcia elitarność skoro wszystkie produkty tam i dla wszystkich z ulicy są "elitarne". Myślę że jedynie elitarna jest cena, a to jednocześnie i za dużo i za mało. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Czuper
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 7 mar 2012, 22:19

Re: Owijki

Vivid pisze:Pierwsza bazowa, druga wierzchnia.
Witam,
czyli jakie są fizyczne różnice między nimi?
Baza nazywa się owijką, jest grubsza, perforowana i trzy razy droższa?
Overgrip to nawijka, jest cieńsza, bez perforacji i w cenie jednej bazy kupię trzy nawijki?
Fabrycznie są tylko bazy zakładane?
Gram dosyć intensywnie na asfalcie, naciąg wymieniam jak mi pęknie(zwykle drut wytrzymuje ok. 2 miesiące). Fabryczną owijkę zastępuję jak mi się na kciuku odciski zaczynają robić :) czyli po jakimś roku.
Zwykle kupowałem owijkę i zakładałem ją zamiast bazy bo jest tańsza...
Jakie jest zadanie jednej, a jakie drugiej?


NTRP 3.5

Pierwszy i ostatni raz poprawiam Twoje błędy ortograficzne i interpunkcyjne. Następnym razem post pójdzie do kosza + przyznam ostrzeżenie. // ESP

Wróć do „Inny sprzęt”