Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Basic vs Gary

Dzisiaj pierwszy z mecz Gary'm.
Miejsce: DeSki, Piłki: Dunlop Smash
Wynik: 5x 0:6... rotfl Czyli rower wielokołowy.
Po co pisać o przebiegu, jak wynik wszystko mówi :( .
Gary pewnie z chęcią napisze jako kontynuacja :::gilotyna:::

No to teraz sobie poużywają co poniektórzy :( :(
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

No to pojechałeś, a raczej Gary pojechał z tobą :::silencium:::
Pewnie zanim napisałeś tego posta to najpierw wysłałeś maila do Vivida żeby Dracowi filtr założył na ten wątek rotfl
Kiedy rewanż? rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

htb pisze:No to pojechałeś, a raczej Gary pojechał z tobą :::silencium:::
Raczej sam siebie pojechałem :oops: . Garemu aż tak często nie udawało się mnie przegonić po korcie
... albo nie miał takiej potrzeby, bo i tak zlał mnie równo :(
htb pisze:Pewnie zanim napisałeś tego posta to najpierw wysłałeś maila do Vivida żeby Dracowi filtr założył na ten wątek rotfl
Jeszcze nie, ale może zdążę to zrobić :::sos::: :)
htb pisze:Kiedy rewanż ? rotfl
He he, czy Ty sądzisz, że Garemu będzie się chciało grać z takim leszczem :?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

basic pisze:He he, czy Ty sądzisz, że Garemu będzie się chciało grać z takim leszczem :?
Zawsze możecie razem z Drackiem zagrać we dwóch przeciw jednemu karłowi rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Gary

htb pisze:Pewnie zanim napisałeś tego posta to najpierw wysłałeś maila do Vivida żeby Dracowi filtr założył na ten wątek rotfl
Sam ugrałem niewiele więcej z Garym, także nie wypada mi się pastwić :). Poza tym, pamiętajmy, że pierwszy mecz z Garym to Basic wygrał ;).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs Gary

Wynik 6/0 6/0 6/0 6/0 6/0 mówi wiele, ale nie wszystko. Przede wszystkim, dziś grałem właśnie o wynik. Przyczyny są różne. Po pierwsze jestem wredny, złośliwy i perfidny. Nawet nie chodzi o to, że chciałem basicka przeczołgać po korcie, choć to też. Po prostu chciałem udowodnić Drackowi, że się mylił, gdy pisał:
Drac pisze:Myślę, że 5 lat to tylko wycinek stażu tenisowego Grześka :). I wydaje mi się, że byś ugrał z Garym dużo więcej niż ja ze względu na to, że masz dobrą kondycję.
A z drugiej strony, chciałem wcielić w życie to, co pisałem w wątku prima aprilisowym:
Drac pisze: A Ty Gary nawet rowerem w rewanżu nie zmyjesz tego wyniku, nigdy rotfl . Może to Cię oduczy wyśmiewania się ze słabszych :D.
Gary pisze: Nigdy? Nawet pięciokołowym rowerem? :D
Drac pisze:To zapowiedź do kolejnego meczu z Basic-iem? A wiesz, że później będzie Ci to wypomniane :). Jak zrobisz pięciokołowca to powiedzmy, że odzyskasz część godności, ale jeśli znów przegrasz albo wygrasz nieprzekonująco to już Ci chyba pozostanie tylko grać z "babami" albo dziećmi z kortów obok :P.
basic pisze:Raczej sam siebie pojechałem :oops: . Garemu aż tak często nie udawało się mnie przegonić po korcie
... albo nie miał takiej potrzeby, bo i tak zlał mnie równo :(
Prawda jest taka, że po trochu jedno i drugie jest prawdą. Nie ganiałem Cię, bo nie potrzebowałem, a raczej dlatego, że tak ładnie psułeś, że nie widziałem sensu zmieniania niczego. Zresztą, z Twoich piłek trudno by mi dziś było Cię poganiać, nie mogłem ich dobrze zaatakować. Serwis zupełnie płaski, ale nie mogłem go dobrze wyczuć. Z głębi raczej ostre piłki, a do tego z nieprzyjemnym kozłem. Draca ganiało mi się łatwiej.

Natomiast jestem pod wrażeniem Twojego backhandu. Grasz ostro i przede wszystkim nie boisz się grać po linii, albo odwrotnego crossa z returnu. To będzie kiedyś Twoja bardzo mocna strona, jeśli dalej będziesz szedł w tym kierunku.

I jeszcze jedna kwestia: wiele się naczytałem o nerwowości basicka, a dzisiaj wydawał się bardzo spokojny. Która opcja najlepiej pasuje?

A) Koledzy przesadzają i basic wcale nie jest nerwowy.
B) Założył, że przegra, więc się nie ciśnieniował.
C) Dostał leki uspakajające.
D) Za słabo go pojechałem, żeby się zdenerwował.
rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Gary

Gary pisze: Po prostu chciałem udowodnić Drackowi, że się mylił, gdy pisał:
Drac pisze:Myślę, że 5 lat to tylko wycinek stażu tenisowego Grześka :). I wydaje mi się, że byś ugrał z Garym dużo więcej niż ja ze względu na to, że masz dobrą kondycję.
Mi w meczu z Tobą padła szybko kondycja, do tego stopnia, że przez zadyszkę robiłem nawet seriami podwójne błędy serwisowe, których generalnie robię mało, brakowało mi zwyczajnie siły na ganianie, co nigdy nie było problemem jeśli wymiany z innymi graczami kończyły się po kilku odbiciach :). Jakbym miał kondycję to jeszcze z jednego gema bym Ci urwał ;). Dlatego byłem przekonany, że jeśli Basic ma świetną kondycję to da radę więcej ugrać i jak widać, myliłem się, podobnie jak i do 5-kołowego rowera :].
Gary pisze: I jeszcze jedna kwestia: wiele się naczytałem o nerwowości basicka, a dzisiaj wydawał się bardzo spokojny. Która opcja najlepiej pasuje?
Stawiam na E) Perfekcyjnie zamaskował nerwy. Ewentualnie mix. B i C, ale tu trzeba, żeby się Basic wypowiedział :)
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs Gary

Drac pisze:
htb pisze:Pewnie zanim napisałeś tego posta to najpierw wysłałeś maila do Vivida żeby Dracowi filtr założył na ten wątek rotfl
Sam ugrałem niewiele więcej z Garym, także nie wypada mi się pastwić :). Poza tym, pamiętajmy, że pierwszy mecz z Garym to Basic wygrał ;).
Nie chodzi o to, że ugrałeś niewiele więcej (choć prawda jest taka, że miałeś więcej szans na gema niż basic, który miał takie 2), lecz o to, że przegrałeś 6 gemów mniej. rotfl
Drac pisze:Jakbym miał kondycję to jeszcze z jednego gema bym Ci urwał ;). Dlatego byłem przekonany, że jeśli Basic ma świetną kondycję to da radę więcej ugrać
Żeby wykorzystać kondycję trzeba robić mniej błędów. Ty grałeś lżej i bardziej na środek, więc mogłem Cię ganiać do woli, ale też częściej musiałem samemu skończyć. Natomiast basic trzymał mnie dalej od siatki, ale sam często psuł. Nie mogłem go ganiać (znaczy mogłem, ale to by mogło spowodować wiele błędów z mojej strony, bo wczorajszy Challenger dał trochę w kość mojemu nadgarstkowi), więc czekałem na auty i zagrania w siatkę.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

Gary pisze:I jeszcze jedna kwestia: wiele się naczytałem o nerwowości basicka, a dzisiaj wydawał się bardzo spokojny. Która opcja najlepiej pasuje?

A) Koledzy przesadzają i basic wcale nie jest nerwowy.
B) Założył, że przegra, więc się nie ciśnieniował.
C) Dostał leki uspakajające.
D) Za słabo go pojechałem, żeby się zdenerwował.
Zdecydowanie B, wiem to z bardzo dobrego źródła :) Chociaż i tak trzeba go pochwalić że dał radę :)

Chłopaki (basic, Drac) cóż można napisać. Gary was pojechał jak wiadomo kogo :) Dobrze by było żeby ktoś was pomścił przed TF'em :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Gary

htb pisze:Dobrze by było żeby ktoś was pomścił przed TF'em :)
Może Ty? :)
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs Gary

Drac pisze:
htb pisze:Dobrze by było żeby ktoś was pomścił przed TF'em :)
Może Ty? :)
Ja liczę, że z htb spotkam się na TF-ie. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

Gary pisze:Ja liczę, że z htb spotkam się na TF-ie. :wink:
No w sumie fakt, co będziesz ryzykował, z tymi "lewymi" to zawsze jest problem :) Już mojej polonistce w podstawówce to nie pasowało i nie pozwalała mi pisać lewą ręką twierdząc że nie wolno :D
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs Gary

htb pisze:
Gary pisze:Ja liczę, że z htb spotkam się na TF-ie. :wink:
No w sumie fakt, co będziesz ryzykował, z tymi "lewymi" to zawsze jest problem :)
Po prostu chcę pokazać, jakim twardzielem jestem i zagrać z Vividem, lewusami (Tobą oraz PitSem) i babami, jeśli się jakieś zgłoszą. A już jakby Was połączyć, to byłaby masakra rotfl Bo czy może być na korcie coś gorszego niż leworęczna samica złośliwego pingwina? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Gary

Gary pisze: Ja liczę, że z htb spotkam się na TF-ie. :wink:
I na dokładkę Vivid i JCz w grupie :).

Jeszcze co do meczu z Basiciem, to tak sobie myślę, że wszystkie sety do zera to jakiś przypadek, może gorszy dzień Basica. Ale stawiam, że przy rewanżu urwie Ci jakieś gemy, bo to ambitna sztuka i szybko się uczy :).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs Gary

Drac pisze: Jeszcze co do meczu z Basiciem, to tak sobie myślę, że wszystkie sety do zera to jakiś przypadek, może gorszy dzień Basica. Ale stawiam, że przy rewanżu urwie Ci jakieś gemy, bo to ambitna sztuka i szybko się uczy :).
Rozumiem, że to takie przewrotne i złośliwe zagranie z Twojej strony? Chcesz pobudzić moją złośliwość i perfidię, bym następnym razem też walczył o wyniki na kółkach? :P
Drac pisze:I na dokładkę Vivid i JCz w grupie :).
Oni jako admini będą rozstawieni. :]
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

Drac pisze:
Gary pisze:Ja liczę, że z htb spotkam się na TF-ie. :wink:
I na dokładkę Vivid i JCz w grupie :).
Ale ro przecież oczywiste :) Przecież pisałem tobie lub bascowi że właśnie taki skład widzę :) No i z grupy wychodzę ja rotfl i nie wiem hmm, Pingwin, Karzeł czy JCz, w sumie mi to rybka rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs Gary

A, byłbym zapomniał... Ma ktoś jakąś propozycję, jak nazwać pojazd, który dziś sprezentowałem basickowi? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Gary

htb pisze:Ale ro przecież oczywiste :) Przecież pisałem tobie lub bascowi że właśnie taki skład widzę :) No i z grupy wychodzę ja rotfl i nie wiem hmm, Pingwin, Karzeł czy JCz, w sumie mi to rybka rotfl
Jeśli Vivid z Garym poturbują się w przerwach między gemami i zostaną zdyskwalifikowani to masz szansę wyjść z grupy :D. Po namyśle skoryguję, bo trudno mi sobie wyobrazić jak Gary może zagrozić fizycznie Vividowi rotfl - "Jeśli Vivid poturbuje Garego do takiego stopnia, że go unieruchomi, a sam za to zostanie zdyskwalifikowany to masz szansę" :D.
Gary pisze:... Chcesz pobudzić moją złośliwość i perfidię, bym następnym razem też walczył o wyniki na kółkach? :P
Oj Gary, od razu wszędzie dopatrujesz się złośliwości ;). Jeśli uwierzyłem w żart PA, to znaczy, że widziałem możliwość, że Basic może Cię nawet ograć, więc te 5x 0:6 uważam za przypadek, Basic musiał być stremowany, mieć gorszy dzień, itd. ;). Normalnie śmiało mógłby Ci urywać 2 gemy w secie... bo przecież on Cię "przerasta o głowę" :P. Co tam On, nawet taki misio jak ja (a powiedzmy sobie prawdę, ja ledwo człapię na korcie) urwał Ci gema, "baba" nawet dwa :P.
Drac pisze:I na dokładkę Vivid i JCz w grupie :).
Gary pisze: Oni jako admini będą rozstawieni. :]
Ci mod-owie... cały TF z góry jest ukartowany, co roku i tak mod albo admin wygrywa ;). Żądam komisji śledczej!
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs Gary

Drac pisze:Oj Gary, od razu wszędzie dopatrujesz się złośliwości ;). Jeśli uwierzyłem w żart PA, to znaczy, że widziałem możliwość, że Basic może Cię nawet ograć, więc te 5x 0:6 uważam za przypadek, Basic musiał być stremowany, mieć gorszy dzień, itd. ;). Normalnie śmiało mógłby Ci urywać 2 gemy w secie... bo przecież on Cię "przerasta o głowę" :P. Co tam On, nawet taki misio jak ja (a powiedzmy sobie prawdę, ja ledwo człapię na korcie) urwał Ci gema, "baba" nawet dwa :P.
Dziś Mouila urwała mi nawet 3. :oops:
Może na TF-ie basic będzie miał okazję się poprawić i dowieść, że rzeczywiście ma możliwość, by mnie ograć. :P

A, właśnie. Jest jeszcze jeden powód, dla którego dziś byłem tak brutalny. Moja dziewczyna powiedziała, że powinienem dać ze 3 gemy basickowi za dobrą współpracę przy kawale PA. Chciałem pokazać Vividowi, który myśli, że mam prawie tak jak on i mam prawo milczeć i słuchać, że wcale tak nie jest. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Gary

Gary pisze:Natomiast jestem pod wrażeniem Twojego backhandu.
rotfl rotfl No nie wierze, Gary jest pod wrażeniem jakiegoś mojego uderzenia... a zrobił mi rower wielokołowy rotfl rotfl . To chyba tak na dalszą część łomotu, złośliwość :oops:
Gary pisze:I jeszcze jedna kwestia: wiele się naczytałem o nerwowości basicka, a dzisiaj wydawał się bardzo spokojny. Która opcja najlepiej pasuje?
A) Koledzy przesadzają i basic wcale nie jest nerwowy.
B) Założył, że przegra, więc się nie ciśnieniował.
C) Dostał leki uspakajające.
D) Za słabo go pojechałem, żeby się zdenerwował.
rotfl
Oj zdecydowanie A... Mówiłem Kolegom, że wcale nie jestem taki nerwowy, a oni tylko w śmiech :) ... a tu widać, że jestem jednak spokojny rotfl

Czyt. pozostałe posty jednak Gary musiał jeszcze mi dopiec, ech te perfidne złośliwości... no nic, trudno :?

Drac, spoko, grałem na 100% swoich możliwości, jak widać po prostu jestem ch.... tzn. leszcz :oops:
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”