Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs htb

O 10 rano.
basic pisze:Swoją drogą pierwszy raz miałem taki przypadek, że gram na "mączce" a odgłosy obuwia jakby się grało na hard'zie
Najlepsza jest ta górka i coś jakby wkopany kamień. Jak się chciałem ustawić do serwisu, to miałem jedną nogę wyżej właśnie ze względu na taki stan nawierzchni.
basic pisze:Widzę, że Ciebie to dalej bawi i Ci się nie znudziło jeszcze :tired:
Jestem nieuleczalnym złośliwcem, przykro mi. :wink:
basic pisze:Ale spoko, teraz już byś nie zrobił takiego wielokołowca ;-P
Wolniej zmieniasz strony? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Gary pisze:Najlepsza jest ta górka i coś jakby wkopany kamień. Jak się chciałem ustawić do serwisu, to miałem jedną nogę wyżej właśnie ze względu na taki stan nawierzchni.
Pocieszę Cię, że na 2 i 4 korcie też są takie górki... teraz to już norma... mączka to tam stanowi tylko pyłek a tuż pod jest już beton plus widoczne kamyki :dvl(:
Gary pisze:Jestem nieuleczalnym złośliwcem, przykro mi. :wink:
No właśnie widać :)
Gary pisze:Wolniej zmieniasz strony? rotfl
Dokładnie... nie można techniką, to trzeba sposobem rotfl . Po prostu nie psuję już tak szybko piłek, także nie zrobiłbyś już takiego roweru ;-P
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

El Diablo pisze:Wyzwanie... Gary do dzieła! ;-P
Gary to kiedy przymiarka do 6 albo 7 kołowca :)
basic pisze:Pocieszę Cię, że na 2 i 4 korcie też są takie górki... teraz to już norma... mączka to tam stanowi tylko pyłek a tuż pod jest już beton plus widoczne kamyki :dvl(:
No zastanawia mnie co oni z tym zrobią po zdjęciu balonu, o ile go zdejmą, bo chyba tam teraz trzeba sporo kasy włożyć żeby te korty znów były normalne. No chyba że położą na to sztuczną nawierzchnię :D
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Korzystając z wolnych majowych dni udało się zagrać nam kolejną odsłonę serii :)

Korty: Spójnia - na szczęście jeszcze został tam balon więc można było bezpiecznie pograć przy dzisiejszej mocno pochmurnej pogodzie :) .. choć kartoflisko ostre :(

Wynik:
4:6, 6:2, 6:3

Paweł oprócz tego zabrał ze sobą swoją młodzież... to był podstęp gdyż musiałem uważać na wypowiadane słowa- prawdziwy test oazy spokoju rotfl . Tragicznie nie było, choć kilka razy wymsknęło mi się :( .

Pierwszy set, to głównie przełamania... było ich sporo w pierwszym secie. Najgorzej bolało, to kilkukrotnie wygrywałem przy swoim podaniu 40:0, 40:15... a i tak przegrywałem gema... bądź dopiero po nerwowych przewagach wygrałem :/ . I niestety bardzo nierówna gra... raz zagranie 2-3 fajnych piłek... po czym 2-3 total kaszana...

Było już 2:4, później 3:4, 3:5... zrobiłem przełamanie na 4:5 i miałem szanse wyrównać, ale zepsułem na końcu i set dla Htb...

Drugi set, to zmiana rakiety i szybko udało się wygrać pierwszego gema.... Wtedy Paweł zmienił Radka na Prestka Mid'a... i to był błąd, bo więcej psuł, a troszkę szybciej grałem... do tego Dzieciaki zrobiły swoje bo co chwile przeszkadzały Htb w płynnej grze, czego efektem było odjechanie na 4:0... później gem dla Pawła, gem dla mnie, gem ponownie dla Pawła i ja zamknąłem seta przy swoim serwisie...

Początek 3-go seta również dla mnie i wtedy Htb wrócił do Radka i piłki zaczęły od razu szybciej od Jego strony latać, było już bardziej wyrównane spotkanie, ale początkowa przewaga dała mi więcej luzu i dowiozłem seta 6:3...

Na plus:
-to nawet serwis, który mimo, że bywał już lepszy, to jednak jak na miesięczną przerwę w grze całkiem dobrze działał... tym bardziej, że na rozgrzewce pierwsze 7piłek w siatkę rotfl

-Do tego całkiem nieźle wychodziły mi woleje, fakt, że bardziej przypadkiem niż technika, ale kilka punktów zdobyłem w ten sposób... na pewno więcej punktów wygranych niż straconych tym zagraniem :)

Na minus:
- tragiczna skuteczność uderzeń po linii, totalnie mi nie wychodziło to zagranie, zwłaszcza ze strony Bh... co kiedyś było w miarę skuteczne :(
- zbyt często bh grany spod piłki, zamiast bardziej bokiem :/
- mijanie Pawła przy siatce tragedia... fakt, że Paweł sam pomagał w tym aspekcie, ale tak nie może być...
- plus jeszcze kilka opcji, które jak zwykle są masakrą :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

basic pisze:Paweł oprócz tego zabrał ze sobą swoją młodzież... to był podstęp gdyż musiałem uważać na wypowiadane słowa- prawdziwy test oazy spokoju rotfl .
Dzielnie dawałeś radę to trzeba przyznać :) Chociaż chłopaki bardziej zwracali uwagę na to jak ryczałeś na cały balon rotfl
basic pisze:Pierwszy set, to głównie przełamania...
U mnie to nic nowego, na szczęście u ciebie było podobnie więc moglem powalczyć :) Z tego co pamiętam w ostatnich 4 gemach pierwszego seta nikomu nie udało się utrzymać swojego serwisu :( No ale dzięki lepszemu początkowi z mojej strony udało się dowieźć przewagę do końca.
basic pisze:Najgorzej bolało, to kilkukrotnie wygrywałem przy swoim podaniu 40:0, 40:15... a i tak przegrywałem gema... bądź dopiero po nerwowych przewagach wygrałem :/ .
Niestety takich akcji było sporo z jednej jak i z drugiej strony :( Szybkie 40:0 i często set w plecy niestety :(
basic pisze:Drugi set, to zmiana rakiety i szybko udało się wygrać pierwszego gema.... Wtedy Paweł zmienił Radka na Prestka Mid'a...
No ta zmiana co prawda nie na Mid'a tylko na MP to nie był najlepszy pomysł, bo gra mimo że nie była najlepsza to posypała mi się już kompletnie :(
basic pisze:... do tego Dzieciaki zrobiły swoje bo co chwile przeszkadzały Htb w płynnej grze, czego efektem było odjechanie na 4:0...
Mi nie przeszkadzali, mam to na co dzień więc jestem przyzwyczajony :) Ale może wezmę ich ze sobą na TF'a na wypadek jakbym Garego wylosował rotfl
Co do gry to w zasadzie z mojej strony skończyła się po pierwszym secie. Nie wiem czy to zmiana rakiety mnie wybiła, czy może nogi odmówiły posłuszeństwa, bo jednak jak dzień wcześniej pobiegam intensywnie to na drugi dzień szybko dają się we znaki :( W każdym razie zacząłem psuć mnóstwo prostych piłek, a ty tylko od czasu do czasu pomagałeś :(
Z mojej strony jedyni na plus to chyba to że momentami serwis nie był masakryczny, chociaż nawet nieraz jak puściłem lotkę to miałeś z nią większe problemy niż z normalnym serwisem rotfl
No i niestety sporo bezmyślnej gry, zwłaszcza gdy szedłem do siatki po twoich skrótach, dużo czasu żeby pomyśleć sporo miejsca na korcie a jak uparcie grałem na ciebie :( No i sama gra przy siatce, którą w zasadzie lubię dzisiaj psułem najprostsze piłki :( Niestety wychodzi przyzwyczajenie z regularnej gry ze słabszym przeciwnikiem :( Chyba trzeba będzie coś zmienić w tej kwestii.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

htb pisze:Dzielnie dawałeś radę to trzeba przyznać :)
Taa dzielnie bo zamiast rzucania słowami, to rakieta miała dwa próbne loty... ale wszystko pod kontrolą, loty były zabezpieczone bo w siatkę rotfl
htb pisze:Chociaż chłopaki bardziej zwracali uwagę na to jak ryczałeś na cały balon rotfl.
Szczególnie jak dopytywali, Kto tak głośno krzyczy "nieee" rotfl
htb pisze:No ta zmiana co prawda nie na Mid'a tylko na MP to nie był najlepszy pomysł, bo gra mimo że nie była najlepsza to posypała mi się już kompletnie :(.
To wprowadziłem w błąd, myślałem, że grałeś wersją Mid... :) . Ale fakt, że Radkiem lepiej Ci szło, bardziej ofensywnie grałeś, a Prestkiem bardziej na przebicie...
htb pisze:.Mi nie przeszkadzali, mam to na co dzień więc jestem przyzwyczajony :) Ale może wezmę ich ze sobą na TF'a na wypadek jakbym Garego wylosował rotfl.
Mi też za bardzo nie przeszkadzali, zwłaszcza, że to Ciebie co chwila zagadywali rotfl
htb pisze:... W każdym razie zacząłem psuć mnóstwo prostych piłek, a ty tylko od czasu do czasu pomagałeś :(
A ile można Ci pomagać, w pierwszym secie wystarczająco pomagałem :) . A do tego w tym meczu wyjątkowo siatka Ci pomagała... a trafienie w siatkę a później jeszcze w linię, to było już przegięcie O_O
htb pisze:Z mojej strony jedyni na plus to chyba to że momentami serwis nie był masakryczny, chociaż nawet nieraz jak puściłem lotkę to miałeś z nią większe problemy niż z normalnym serwisem rotfl
Sam nie wiem skąd taka opcja się bierze... czy z jakiegoś rozluźnienia, że niby łatwa piłka, nie mam pojęcia, ale fakt, że sporo returnów po takich lotkach leciało w aut :/
htb pisze:No i niestety sporo bezmyślnej gry, zwłaszcza gdy szedłem do siatki po twoich skrótach, dużo czasu żeby pomyśleć sporo miejsca na korcie a jak uparcie grałem na ciebie :( No i sama gra przy siatce, którą w zasadzie lubię dzisiaj psułem najprostsze piłki :(
Mi na szczęście gra przy siatce dzisiaj całkiem skutecznie wychodziła, chociaż metrowy aut jak miałem cały kort wolny i piłkę 2metry od siatki jest mistrzostwem nieudolności rotfl

Może uda się jeszcze zagrać w ostatni dzień wolny majowego weekendu :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

basic pisze:Taa dzielnie bo zamiast rzucania słowami, to rakieta miała dwa próbne loty... ale wszystko pod kontrolą, loty były zabezpieczone bo w siatkę rotfl
No z tej strony cię nie znałem :)A potem pewnie będziesz narzekał że na spójni mają porwane siatki :D
basic pisze:To wprowadziłem w błąd, myślałem, że grałeś wersją Mid...
Mid'em ostatnio nie grywam, ostatnio próbowałem ale z RIP'a zrobiła się już siatka na motyle, więc dałem sobie spokój.
basic pisze:Ale fakt, że Radkiem lepiej Ci szło, bardziej ofensywnie grałeś, a Prestkiem bardziej na przebicie...
Ostatnio gram tylko Radkiem więc pewnie dlatego, plus bardziej dynamiczny naciąg w nim jest niż w Prestku.
basic pisze:A ile można Ci pomagać, w pierwszym secie wystarczająco pomagałem :) .
Taaa, w pierwszym secie to wzajemnie pomagaliśmy sobie, zwłaszcza przy wynikach 40:0, 40:15 rotfl
basic pisze:A do tego w tym meczu wyjątkowo siatka Ci pomagała...
Chyba chciałeś napisać że mi nie pomagała. Trafiłem chyba 2 czy trzy razy po taśmie w całym meczu, a z 10 albo więcej piłek niestety zatrzymało się na taśmie :(
basic pisze:... a trafienie w siatkę a później jeszcze w linię, to było już przegięcie O_O
Widać że ostatnio mało gramy i chyba dlatego jesteś taki zdziwiony piłkami które trafiają w końcową lub boczą linię rotfl
basic pisze:Sam nie wiem skąd taka opcja się bierze... czy z jakiegoś rozluźnienia, że niby łatwa piłka, nie mam pojęcia, ale fakt, że sporo returnów po takich lotkach leciało w aut :/
W aut to małe piwo, najbardziej dobijały takie które lądowały w połowie siatki :(
basic pisze:Mi na szczęście gra przy siatce dzisiaj całkiem skutecznie wychodziła...
No tutaj mnie zaskoczyłeś, raczej do siatki nigdy nie biegałeś, a jeśli już to łatwo było cię pod nią skończyć :)
basic pisze:Może uda się jeszcze zagrać w ostatni dzień wolny majowego weekendu :)
No i niestety nie udało się :( Pogoda i moja młodzież miała inne plany :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

htb pisze:No z tej strony cię nie znałem :)A potem pewnie będziesz narzekał że na spójni mają porwane siatki :D
Moja oaza już nie wytrzymała jak grałem taką padake w pierwszym secie z tymi przełamaniami... a jak w końcu zamiast doprowadzić do stanu 5:5 w pierwszym, to kolejny raz umoczyłem swoje podania, to rakieta miała lot próbny w siatkę boczną rotfl
htb pisze:.Mid'em ostatnio nie grywam, ostatnio próbowałem ale z RIP'a zrobiła się już siatka na motyle, więc dałem sobie spokój...
Spoko, teraz będziesz mógł przetestować nowy naciąg w Prestku jeszcze :)
A RIP'a muszę w końcu spróbować w Yonku zainstalować :)
htb pisze:.Ostatnio gram tylko Radkiem więc pewnie dlatego, plus bardziej dynamiczny naciąg w nim jest niż w Prestku...
A modyfikowałeś go w końcu?
htb pisze:Taaa, w pierwszym secie to wzajemnie pomagaliśmy sobie, zwłaszcza przy wynikach 40:0, 40:15 rotfl.
Dokładnie, prawdziwa solidarność była w pierwszym secie rotfl
htb pisze:Chyba chciałeś napisać że mi nie pomagała. Trafiłem chyba 2 czy trzy razy po taśmie w całym meczu, a z 10 albo więcej piłek niestety zatrzymało się na taśmie :(..
Wniosek... trzeba obniżyć siatkę rotfl
htb pisze:Widać że ostatnio mało gramy i chyba dlatego jesteś taki zdziwiony piłkami które trafiają w końcową lub boczą linię rotfl
Do samych linii to przyzwyczaiłem się... bardziej chodziło mi to, że trafiłeś w taśmę a później jeszcze piłka trafiła w linię... to było za dużo jak dla mnie :)
Ale spoko, rewanżowałem się trafieniami w nierówności kortu, zwłaszcza kilka razy z serwisu rotfl
htb pisze:W aut to małe piwo, najbardziej dobijały takie które lądowały w połowie siatki :(
Więc nie możesz grać więcej lotek z serwisu rotfl
htb pisze:.No tutaj mnie zaskoczyłeś, raczej do siatki nigdy nie biegałeś, a jeśli już to łatwo było cię pod nią skończyć :)
Siebie też zaskoczyłem. :) .. ale i tak miałeś 3minięcia po linii bardzo ładne, że tylko wzrokiem odprowadziłem...
htb pisze:No i niestety nie udało się :( Pogoda i moja młodzież miała inne plany :)
Do d..y z taką pogodę... tragedia na maxa :dvl(:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Dzisiaj udało się pograć z Htb

Miejsce: Korty Mera
Wynik: 6:4, 6:1…

Pierwsza gra na świeżym powietrzu, i od razu czuć było różnicę w każdym elemencie gry. Piłki jakby wolniej latały, do tego wiaterek więc czasami piłka zmieniała tor lotu, ciężko było się przestawić z dotychczasowego balonu :)

Sam meczyk miał bardzo dziwny przebieg. Na początku Htb grał pewnie, głęboko, do tego slajs Mu działał ofensywnie. Dość szybko i gładko odjechał mi na 1:4… oaza poszła gdzieś daleko, może faktycznie powinienem głowę zmoczyć wodą, to może bym się uspokoił… popełniałem przez ten okres pełno prostych błędów.. masakryczna ilość zepsutych piłek :tired:

I później nagle Paweł przestał grać swoje, a ja z kolei coraz lepiej wstrzeliwałem się w kort, mniej podwójnych błędów serwisowych, więcej głębszych piłek… i udało mi się wyrównać najpierw na 4:4… a później jeszcze dwa gemy i set do przodu.

Drugi był bez specjalnej historii, słońce troszkę inaczej się ustawiło i Paweł w ogóle nie mógł serwować bo słońce waliło Mu prosto w oczy, czapka też nie pomagała… więc graliśmy bez zmian stron tak, żeby Paweł mógł normalnie serwować...

Jedynie w tym secie można wspomnieć o kilku smeczach Pawła pod rząd, które udało mi się odbierać i w końcu wygrać ten punkt :)

No i ostatni gem, który trwał chyba więcej niż wszystkie poprzednie w tym secie rotfl

Na koniec pograliśmy jeszcze kilka tiebreak'ów do 10... W nich było 3 albo 4:2 dla mnie
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Chyba nie ma co więcej pisać, bo basic napisał wszystko co było "ciekawego" do napisania. Z mojej strony niestety wielkiej chu... ciąg dalszy, mimo że początek na to nie wskazywał to od 4:1 dla mnie było tylko gorzej :( W zasadzie przestałem grać. Chyba powinienem zmienić rakietę na taką którą nie trzeba robić zamachu, może wtedy będzie lepiej :) Fajnie się grało na powietrzu, mimo dodatkowych atrakcji takich jak wiatr i słońce walące prosto w oczy przy serwisie po którym za każdym razem byłem ślepy przez 2-3 sekundy :) Tak swoją drogą to jakaś zmowa że zawsze gorzej mają leworęczni :) W sezonie zimowym też często zdarzało mi się że lampy były ustawione tak że waliły prosto w oczy, ale tylko leworęcznym graczom :(
Na szczęście w drugim secie mimo że masakra z mojej strony była jeszcze większa udało się złapać honorowego gema i basic nie mógł się cieszyć że wygrał ze mną do jaja :) Ogólnie rzecz biorąc forma nadal na równi pochyłej :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

6:4, 6:2, 6:3

Wczoraj udało się zagrać kolejny meczyk. Nowe miejsce Spójnia Górna, karty pod względem nawierzchnie bardzo dobrze przygotowane. Niestety na skrajnym korcie grało się fajnie dopóki nie potrzebne było oświetlenie :( Lampy waliły tylko z jednej strony kortu i często piłka znikała z pola widzenia :( Basic rozpędził się w meczu z TadX'em i niestety nie udało i się go powstrzymać :( Ale z drugiej strony ciężko czegoś oczekiwać jak większość uderzeń nie funkcjonuje zaczynając od seriwsu, a wczoraj jeszcze dodatkowo slajs z bh i gra na siatce, dzięki którym zawsze trochę punktów łapałem też leżała i kwiczała :( Tak więc bilansu spotkań nie udało mi się poprawić, ale powoli zaczynają się pojawiać jakieś przebłyski w grze.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

No i kolejne spotkanie za nami. Obawiając się deszczu zdecydowaliśmy się na balon na Spójni. Jak już tam dojechaliśmy i zaczęliśmy grać to pogoda zrobiła się ładna :( Ale mimo że korty tragiczne, klepisko było kilka miesięcy temu, teraz jest nierówny "beton" co odczuło mocno moje kolano :( To ostatnia wizyta tam, chyba że zdejmą w końcu balon i przywrócą normalność :)
Co do meczu nadal zapaść 7:5, 6:0, 6:1. Pierwszy set w miarę wyrównany, równie dobrze mógł się skończyć w drugą stronę, ale się nie skończył :( No i pojawił się efekt który nęka mnie od pewnego czasu, tzn. brak całkowitej motywacji na walkę w kolejnych setach :( Może czas odpocząć od tenisa, może pomoże rotfl
Co do basica, to chyba rady jego ostatniej pani psycholog skutkują. Zaczął się grzecznie zachowywać na korcie, oazę trzyma na uwięzi :) Normalnie szok :) Oczywiście kilka kobiet lekkich obyczajów poleciało po kortach, ale to i tak przepaść w porównaniu do tego co było przed i na TF'ie :) No i zero rzucania rakietą rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Grałem z Basic'iem wczoraj. Nie licząc paru wyrazów (mi też się zdarzyło), to pełna kultura :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Obiektyw pisze:Nie licząc paru wyrazów (mi też się zdarzyło), to pełna kultura :)
Dokładnie, nie ten sam chłopak :) Aż go nie poznawałem :) Wygląda że praca płci przeciwnej nad nim przynosi efekty :) A my przynajmniej możemy mu tyłek poobrabiać bo się nie obroni, dopóki kompa nie naprawi rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Basic vs htb

htb pisze:
Obiektyw pisze:Nie licząc paru wyrazów (mi też się zdarzyło), to pełna kultura :)
Dokładnie, nie ten sam chłopak :) Aż go nie poznawałem :) Wygląda że praca płci przeciwnej nad nim przynosi efekty :) A my przynajmniej możemy mu tyłek poobrabiać bo się nie obroni, dopóki kompa nie naprawi rotfl
To wyobrażam sobie jak testuje swoją cierpliwość.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Kolejne spotkanie z basickiem i kolejny łomot :( Tym razem 6:3, 6:0, 6:2
Chyba sytuacja ta staje się normą :( No ale co tu się dziwić, chłopak gra 10 razy tyle co ja i chyba ciężko będzie go dogonić. Chociaż w sumie dużo nie brakuje, tylko poprawić serwis, FH, BH i będzie dobrze rotfl
Ale fajnie że chce jeszcze ze mną grać więc jest okazja poodbijać :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

htb pisze:Kolejne spotkanie z basickiem i kolejny łomot :( Tym razem 6:3, 6:0, 6:2
Chyba sytuacja ta staje się normą :(
Tak jak rozmawialiśmy już nie raz... na obecny stan duże znaczenie miał chyba niestety Twój sparingpartner obecny, z którym grając nie musiałeś się do żadnej piłki spinać specjalnie... więc to bardzo rozleniwia.
htb pisze:No ale co tu się dziwić, chłopak gra 10 razy tyle co ja i chyba ciężko będzie go dogonić. Chociaż w sumie dużo nie brakuje, tylko poprawić serwis, FH, BH i będzie dobrze rotfl
Ale fajnie że chce jeszcze ze mną grać więc jest okazja poodbijać :)
Fakt w ostatnim tygodniu sporo, oj sporo pograłem... chyba więcej niż przez cały poprzedni miesiąc rotfl ... U mnie niestety 2bh gdzieś się totalnie zagubił... chociaż jak grałem Twoim Prestkiem Mid to kilka takich 2bh było całkiem całkiem :)
Fh u Ciebie jest ok... najgorzej faktycznie z serwisem, tutaj jest bardzo duża dziura i chyba nad tym musisz najwięcej popracować... a konkretnie to chyba odblokować głowę przy serwowaniu w trakcie meczu... bo na rozgrzewce jest całkiem ok z serwisem...


Dzisiejszy meczyk stał od znakiem testowania rakiet :) Htb testował Yonka V-core 95 i 98... ja trochę odbijałem wersją 95cali... i pograłem troszkę Prestkiem Mid, którego Paweł ma w swoim zestawie.

Sam meczyk bez szczególnych atrakcji... Swoje zrobiła pogoda, było bardzo wilgotno, chłodno... piłki szybko złapały wilgoć przez co brak dynamiki, szybkości...
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

No i kolejne starcie z basicikiem :( Tym razem 7:5, 6:4
Patrząc na mój wczorajszy serwis to i tak wynik jest bardzo dobry, zwłaszcza że pierwszy set był do wygrania :( Do 2:2 każdy wygrywał swój serwis, potem basic przełamał mnie na 3:2 :( Udało mi się "odłamać" na 5:5 ale tylko po to żeby przy swoim serwisie dać d... i poprawić przy serwisie Krzyśka :(
Drugi set co było do przewidzenia dość szybko zrobiło się 5:2 :( jakoś się jeszcze spiąłem i wyrównałem na 5:4 ale potem nastąpiła powtórka z pierwszego seta, czyli dacie d... po całości :(
Serwis leżał kompletnie :( i dodatkowo przerażały mnie moje pomysły na rozgrywania akcji, np. piękny "slajs" z FH z końcowej linii, który poszybował ze 4 metry nad siatką i wylądował 3 metry za końcową przeciwnika :( a piłka byla piekna do płaskiego strzału z FH a nie do dziwnych kombinacji rotfl
Ogólnie moja gra powoli powoli chyba się poprawia, albo to basic równa do mojego poziomu :) Na pewno pozytywnie na niego wpływają nasze spotkania, bo jego oaza wróciła już wczoraj w zasadzie na dawne sprawdzone tory rotfl Szkodo że czeka nas teraz 3 tygodniowa przerwa od wspólnej gry rotfl
Na koniec zagraliśmy jeszcze dwa tb do 10, które udało mi się wygrać do 8 i chyba do 6 :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Z tym serwisem, to przesadzasz bo moim zdaniem teraz dużo lepiej serwowałeś, niż np. w naszym poprzednim meczu... tam to faktycznie sam sobie istną rzeźnię robiłeś przy serwisie :)

Co do mojej oazy, to faktycznie zrobiło się już niebezpiecznie z nią... kurna Mouila wyjechała i znowu głowa zaczyna mi się psuć... Pani psycholog wracaj i to już!! :)

Cieszyć może to, że w przeciwieństwie do pierwszych naszych gier, końcówkę seta potrafię już spokojniej grać, lepiej się koncentruję i że w tym momencie nie przegrywam setów właśnie w takich końcówkach... :)
Chociaż TB nadal kuleją u mnie :/ ... bo chyba 90% TB, które grałem z Pawłem, to przegrywałem... także tutaj trzeba coś poprawić... :?

Najlepszą receptą na lepszą grę dla Pawła jest chyba po prostu posiadanie przez Niego jakichś 20 różnych modeli rakiet... bo zawsze jak gra jakąś nową rakietą albo przynajmniej taką, którą nie grał już długi czas, to lepiej Mu idzie niż jak gra swoją stałą rakietą rotfl

Teraz dłuższa przerwa w naszych meczykach... chyba, że za tydzień w piątek dasz radę czasowo zagrać jeszcze przed swoim wyjazdem :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

basic pisze:Z tym serwisem, to przesadzasz bo moim zdaniem teraz dużo lepiej serwowałeś, niż np. w naszym poprzednim meczu...
Poważnie ? Chyba od momentu jak olałem całe pętle, zejście na nogach i zacząłem serwować z prostych nóg i tylko z przedramienia :D
basic pisze:Cieszyć może to, że w przeciwieństwie do pierwszych naszych gier, końcówkę seta potrafię już spokojniej grać, lepiej się koncentruję
No ja tam koncentracji u ciebie nie widziałem. Gotowało ci się równo już pod kopułą, a ja zamiast to wykorzystać to dałem d... po całości, śpieszyło mi się nie wiadomo gdzie :(
basic pisze:Najlepszą receptą na lepszą grę dla Pawła jest chyba po prostu posiadanie przez Niego jakichś 20 różnych modeli rakiet... bo zawsze jak gra jakąś nową rakietą albo przynajmniej taką, którą nie grał już długi czas, to lepiej Mu idzie niż jak gra swoją stałą rakietą rotfl
Przesadzasz trochę. Popatrz na przed ostatni mecz, VCorem98 i 95 grało mi się strasznie kiepsko, ale myślę że to wina naciągu była rotfl
basic pisze:... chyba, że za tydzień w piątek dasz radę czasowo zagrać jeszcze przed swoim wyjazdem :)
W piątek to ja będę realizował mój "ulubiony" element przedurlopowy, czyli pakowanie tobołów :( ale jak wrócę to łomot masz jak w banku, tylko żebyś znowu coś kurna z łękotką czy inną chrząstką nie wymyślił jak ostatnio rotfl
Obrazek
_____

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”