Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Basic vs htb

basic >> 17:7 << htb

4:6, 6:7(3), 5:3
4:6, 3:6, 3:6
7:5, 6:1, 4:6
4:6, 4:6, 6:4
5:7, 7:5, 6:3
7:5, 7:5
7:6(5), 4:6, 7:5
7:6(1), 6:2, 4:6
6:4, 7:6(2)
6:4, 6:3, 6:3
6:7(2), 5:7
7:6(4), 6:0, 5:1
4:6, 6:2, 6:7 (5-7)
6:3, 6:4
4:6, 6:2, 6:3
6:4, 6:1
6:4, 6:2, 6:3
7:5, 6:0, 6:1
6:3, 6:0, 6:2
7:5, 6:4
7:5, 6:4
4:6, 6:2
6:7, 0:6
--------------------------------
Udało mi się skrzyżować dzisiaj rakiety z kolegą Basic'kiem. Miejsce - korty na warszawskim Solcu.
Jeżeli dobrze pamiętam to zakończyło się to wszystko:
4:6, 6:7(3), 5:3

Nie wiem jak Basic to widział, ale z mojej strony to była masakra - oczywiście piszę o sobie. Serwis w zasadzie nie istniał, czego skutkiem była niezliczona ilość podwójnych :( Pierwszy set w miarę wyrównany. Drugi do 4:0 dla Basic'a to w zasadzie jednostronne widowisko. Potem albo odpuścił albo ja miałem trochę więcej szczęścia, mniej podwójnych i udało się najpierw go dogonić a potem nawet wygrać drugiego seta w tie-break'u. Trzeci set znowu od początku jednostronny :( i znowu chyba koło 4:0 zaczęła się pogoń, która zakończyła się na 5:3 i skończył się czas, może i dobrze :D
Ogólnie bardzo miło i sympatycznie, ale przed rewanżem muszę chyba intensywnie popracować nad serwisem, bo drugi raz tyle szczęścia mogę nie mieć :)
Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 11:54 przez htb, łącznie zmieniany 18 razy.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

Witaj :)
Nie jestem pewien czy w pierwszym secie nie było 6:3, a nie 6:4 dla Ciebie, a w trzecim pogoń zaczęła się przy stanie 0:3, także wcześniej niż w drugim secie :D
Odpuścić w drugim secie na pewno nie odpuściłem przy 4:0 dla mnie, tylko próbowałem bardziej różnorodne piłki grać, tyle że jak się ogarnąłem, że one jednak total mi nie wychodzą, to Ty zacząłeś lepiej grać (chyba sam na luzie zacząłeś grać, bo myślałeś, że set masz już stracony) i miałem pozamiatane, chyba już żadnego swojego serwisu nie wygrałem :oops:
W ogóle u mnie serwis po raz kolejny okazał się katastrofą :discon:
A trzeci set mógłby znowu na końcu wyglądać jak drugi, więc może faktycznie dobrze, że czasu brak, bo tak chociaż 3:0 setach nie przegrałem :P .
Ale atmosfera była fajna, więc jakiś rewanżyk na pewno będzie :P
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

Basic pisze:Nie jestem pewien czy w pierwszym secie nie było 6:3, a nie 6:4 dla Ciebie
Nie ważne czy 6:3 czy 6:4, w końcu chodziło o to zeby pograć, wynik był sprawą drugorzędną.
Basic pisze:W ogóle u mnie serwis po raz kolejny okazał się katastrofą
No jeśli u ciebie był katastrofą, to co było u mnie ? katastrofa do sześcianu :)
Mam nadzieję że uda się jeszcze w niedługim czasie zagrać jakieś spotkanie rewanżowe :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

Jak najbardziej jestem chętny na rewanżyk :D
Co prawda serwisu dalej nie miałem jak ćwiczyć, więc może być powtórka z rozrywki :oops:

U mnie lepszy?? Taaa bardzo dobry był, jak pierwszy serwis w siatkę, to drugi serwis balonowym lotem lądował bliżej linii końcowej niż linii pola serwisowego :discon:
No ale jakby tak zebrać średnią z tych dwóch to faktycznie w pole serwisowe trafiam :::silencium::: :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

No i udało się zagrać jeszcze w starym roku. Tym razem na moim terenie :) Spójnia "Dolna"
Wynik 4:6, 3:6, 3:6
Rewanż niestety Basic'owi się nie udał.
Znów moją zmorą okazał się serwis ;( Chyba nie ma innego wyjścia tylko spotkać się sam na sam z kortem i koszykiem piłek na kilka godzin.
Z pozytywów- mogę być zadowolony z ofensywnego 1BH który dość często przechodził na stronę przeciwnika, udało się też kilka wypraw do siatki i zakończenie ich punktami, zwłaszcza tych przygotowanych, a nie na "głupa" :)
Następne spotkanie już chyba w nowym roku.
Obrazek
_____
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Basic vs. htb

Widzę, że Koledzy ostro wzięli się za granie... :) Kurczę, a ja nic nie gram i dopiero będę mógł po przyjeździe do Wawy :( Pozdrawiam :) Ciekaw jestem jak Basicowi spisuje się naciąg? :)
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

No nie udal się rewanż, ponownie bęcki :discon:
Z pozytywów, he he śmiesznie to brzmi pozytyw :wink: , to, że pod koniec drugiego seta zaczął lepiej serwis działać, tzn nie było tylko lotów balonowych, chociaż dalej nie wiem co to serwis :P

Do zapamiętania: Partner tenisowy, to nie partner w siatkówce :::!!!::: Jemu nie można wystawiać piłek na smecza,, Jego trzeba mijać, lobować, cokolwiek, ale nie wystawiać. A ja tu normalnie jakieś podwójne krótkie wystawiam na czyste pole :dvl(:

Pomimo braku mojego rewanżu, to bardzo fajny meczyk i ważne, że było już więcej płynnej kontynuowanej gry, więcej wymian, więcej biegania niż w pierwszym meczu, także to dobrze nastraja przed kolejnymi meczykami :D ale pewnie dopiero, już w nowym roku :wink:

TadX jeśli chodzi o naciąg, to.... co ja mam Ci powiedzieć?? Ja jestem jeszcze za zielony, żeby wyrażać opinie o naciągach :discon: :wink: . Raz, że nie grałem innymi naciągami w tej rakiecie, Dwa, że w ogóle to jest pierwszy naciąg nie firmowo założony, Trzy, że to jest moja pierwsza rakieta nie budżetowa, 4,5,6 itd.... :P , więc total brak szans na obiektywne opinie :::silencium:::
Chyba lepszą opcją będzie, jak po prostu poodbijasz trochę moją rakietą i sam ocenisz przy okazji jakiegoś meczyku w nowym roku :wink:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

Basic pisze:No nie udal się rewanż, ponownie bęcki :discon:
Nie przesadzaj. Bęcki to by były jakby wynik był 6:0, 6:0, 6:0 :D
Mam nadzieję że serwis ci się za szybko nie poprawi, bo wtedy będzie gorzej z przełamaniami :)
Basic pisze:Do zapamiętania: Partner tenisowy, to nie partner w siatkówce :::!!!::: Jemu nie można wystawiać piłek na smecza,, Jego trzeba mijać, lobować, cokolwiek, ale nie wystawiać. A ja tu normalnie jakieś podwójne krótkie wystawiam na czyste pole
Przesada z tymi smeczami. W całym meczu jeśli dobrze pamiętam trafił się tylko jeden, więcej zdecydowanie było voley'ów nawet kilka kończących :)
Widzę jednak że przed następnym spotkaniem muszę sporo potrenować bo będziesz mocno zmotywowany żeby spuścić mi bęcki :)
Gorzej będzie chyba tylko z terminami, bo ja to po nowym roku raczej tylko wieczorkami będę mógł zagrać, przed południem trzeba będzie zarabiać na możliwość pogrania :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

Ja już teraz byłem zmotywowany do rewanżu :P , wynik nie wyszedł, ale sama gra była lepsza...
Faktycznie właśnie na woleje wystawki były :P . Dlatego napisałem porównanie do siatki, tam taka podwójna krótka, to taki super wolej... :wink:
A co terminów, to ja właśnie po połoudniu robię zarobki na korty, chociaż w ciągu dnia też czasami,ech będzie trzeba będzie jakos próbować :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

No i po pierwszym meczu w nowym roku.
Wynik 7:5, 6:1, 4:6, 6:10(tie-break)
Chyba nawet nie ma co pisać, dla mnie to była nędza i rozpacz z mojej strony. O ile w pierwszym secie była jeszcze jakaś walka dopóki jako tako funkcjonował u mnie serwis (o le można to nazwać serwisem) to drugi set poleciał gładko :( W drugim secie wszystko przestało funkcjonować :(, cała masa podwójnych a dodatkowo przestał w zasadzie każdy fr i bh w siatkę :( No ale cóż na sztywnych nogach niewiele można pograć :-(
W trzecim secie chyba basic trochę odpuścił, ja może trochę mniej się spinałem, kilka razy udało się coś zaserwować i udało się wymęczyć seta do 4. Z racji że zostało nam jeszcze trochę czasu zagraliśmy tie-braek'a do 10. Podbudowany wygrany setem w pewnym momencie prowadziłem nawet 8:2, ale skończyło się na 10:6 dla mnie. Teraz ja będę czekał na rewanż :)
Obrazek
_____
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Basic vs. htb

O Chłopaki, ale się rozegraliście ;) Gracie mecze w trybie ekspresowym, niedługo dojdzie do tego, że będziecie grać codzień ;)
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

No wiesz trenujemy intensywnie żeby spuścić ci bęcki :) A poważnie to myślę że nam to nie grozi, zwłaszcza że mi pasuje gra wieczorami a basic'kowi raczej przed południem. tym razem się jeszcze udało rano zagrać ale przynajmniej na razie będzie z tydzień przerwy przynajmniej dla mnie. Czas na chwilową zmianę dyscypliny na bardziej związaną z obecną aurą :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

No tak, tym razem mały rewanż na moją stronę się udał :) , ale faktem jest, że nie tyle przez moję grę, co przez sporę liczbę błędów Pawła. Ja tym razem mniej od Pawła, chociaz też ich multum było.

Za to chyba zgłoszę się do jakiejś firmy testującej rakiety tenisowe, a zwłaszcza wytrzymałość ram, bo tyle razy ile dzisiaj przywaliłem ramą w piłkę, to...chyba bilsko trzy cyfrówki :(

Mam nadzieję, że jednak w miarę możliwości uda nam się grywać meczyki, bo nie ma jak to trenować w boju... :wink:

TadX co do naszego rozegrania z Htb, to próbujemy coś robić, żeby chociaż powoli lepiej grywać :wink:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

Dzisiaj kolejny mecz. Miejsce Spójnia.
Wynik 3 (lub 4):6, 4:6, 6:4... także mecz dla Pawła.

I ponownie często zaczynam od wygrania pierwszego gema, by później przegrać kolejne kilka i próbować gonić... Znowu powtórzyły się podwójne błędy serwisowe... oj dużo ich było :discon:

Pozytywne jest to, że nie była to gra na jedno, dwa uderzenia i piłka zepsuta... tylko było więcej wymian, więcej kombinacji. Z racji tego, że nie mamy techniki żeby mocno uderzać, więc staraliśmy się grać kombinacyjnie...

No cóż, miejmy nadzieję, że do następnego meczu, nie będzie aż takiej przerwy jak od ostatniego spotkania... :P
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

No pojedynek był wyrównany i tak jak piszesz plus taki że nie było walenia na jeden strzał :)
Co do serwisu to z jednej i z drugiej strony był on wczoraj bardzo "skuteczny", zwłaszcza w drugim secie który wygrałem dzięki temu że udało mi się wygrać jednego gema przy swoim serwisie :) Na moją korzyść też było to że trochę siadły ci nerwy i łatwiej mi się grało, no i wczoraj zdecydowanie linie grały dla mnie :) ale uważam że od ostatniego naszego spotkania poszedłeś sporo do przodu, tak więc w następnym spotkaniu już może nie być tak różowo :(
A przegraną nie ma się co przejmować w niedzielę zlejesz Drac'a i będzie ok, tylko pamiętaj więcej spokoju w grze :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

Taaa, więcej spokoju, chyba będzie trzeba zadzwonić do Marata Safina, żeby pogadać o spokoju, on mi powie jak się wyciszyć, uspokoić rotfl

Fakt, że pozaliczałeś wczoraj na maxa linii, chyba nie miałeś gema, żeby jakiejś linii nie trafić :discon: :wink:

Przy moje nerwicy, to w niedzielę pewnie też od Drac'a oberwę bęcki :? , no i jeszcze muszę snajpera zabrać ze sobą, żeby balony zestrzeliwał :P
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

Spokojnie :) Zresztą tak jak pisałem ci na PW, zawsze możesz przed wejściem na kort walnąć 2x100g żeby ręka była pewniejsza i stres mniejszy i będzie dobrze :)
A co do balonów to zawsze możemy wprowadzić wewnętrzne przepisy, piłka przelatująca wyżej niż 2 metry nad siatką z zawsze jest autowa rotfl

A co do linii to faktycznie trochę tego było, ale powiem ci że nawet bardzo mi się to podoba, zwłaszcza mina przeciwnika - bezcenna rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

2m to jest total płaska piłka... Drac woli duuuużo wyższe loty :). Ta mina bezcenna, to ja chyba muszę grać więcej lewą ręką rotfl
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs. htb

basic pisze:2m to jest total płaska piłka... Drac woli duuuużo wyższe loty :).
Nie, że woli, tylko czasem musi się uratować i dać sobie czas na powrót na końcową, a że nie dysponuje dobrą techniką to wrzuca takiego loba z którym okazuje się Basic sobie nie radzi i macha rakietką jakby od much się oganiał, a ja mam punkt i ubaw :P. Gdybym był wredny to bym tylko takie wrzucał, a ja może ich kilka narzuciłem góra i to z przymusu albo żeby taktycznie wybić z rytmu od czasu do czasu :).
htb pisze:no i wczoraj zdecydowanie linie grały dla mnie :)
Ze mną jak grałeś to też od cholery ich było, nawet po ramie w linię Ci szły ;).
htb pisze:A przegraną nie ma się co przejmować w niedzielę zlejesz Drac'a i będzie ok, tylko pamiętaj więcej spokoju w grze :)
Ładne rzeczy tu widzę, są "gry pocieszenia" w turniejach, niedługo ja będę "przeciwnikiem pocieszenia/do bicia". :D A wiadomo do ilu przegram z Basic-iem w niedzielę? ;)
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs. htb

Drac pisze:Gdybym był wredny to bym tylko takie wrzucał, a ja może ich kilka narzuciłem góra i to z przymusu albo żeby taktycznie wybić z rytmu od czasu do czasu :).
Oj mnie łatwo wybić z rytmu. ostatnio to Htb sprawdził i szybko mnie wybił z rytmu... a właściwe to ja sam siebie wybijam z rytmu, bo jak mam w miarę łatwą piłkę, to zamiast wybrać najprostsze rozwiązanie... to ja mam nagle 5 pomysłów na raz... i efekt jest taki, że total psuję piłkę :discon: ...a później i tak ponownie powielam te same błędy...

Drac pisze:
htb pisze:A przegraną nie ma się co przejmować w niedzielę zlejesz Drac'a i będzie ok, tylko pamiętaj więcej spokoju w grze :)
Ładne rzeczy tu widzę, są "gry pocieszenia" w turniejach, niedługo ja będę "przeciwnikiem pocieszenia/do bicia". :D A wiadomo do ilu przegram z Basic-iem w niedzielę? ;)
No właśnie ja też nie jestem pewny, kto tu kogo zleje... na razie to szykują się kolejne bęcki... Ja postaram się grać swój tenis, tylko w spokojniejszym wydaniu... a jaki wynik z tego wyjdzie, to nie mam pojęcia... Trzeba grać swoje i już :P
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”