Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Basic pisze:Dzisiaj Paweł dobroczynnie, chyba przez te Święta, zgodził się ponownie zagrać z wybrakowanym Basic'iem.
Sam wiesz że od jakiegoś czasu mam psiaka, który bardzo pozytywnie wpływa na ludzi i dzięki temu od jakiegoś czasu mam często dni dobroci. rotfl
I nie przesadzaj z tą grą, do tego to nam trochę brakowało. :) Chociaż jak to wspomniałeś trochę spektakularnych zagrań było. rotfl
Musisz się naprawić żeby można było też trochę pobiegać przy tym odbijaniu. :)
Takie stacjonarne odbijanie też zawsze coś daje. Na pewno można popracować nad celnością i regularnością na pewno, ale tak bez biegania to jakoś nie bardzo. Zwłaszcza jakbyś chciał strzelić ostrzej ale wiesz że nie bardzo wypada bo przeciwnik i tak nie będzie próbował do tego biec. :)
Ale generalnie było bardzo fajnie. Myślę że dużo lepiej niż za pierwszym razem i już prawie jestem gotowy na Garego. rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs htb

htb pisze: 30 gru 2019, 17:43 Ale generalnie było bardzo fajnie. Myślę że dużo lepiej niż za pierwszym razem i już prawie jestem gotowy na Garego
Musisz wrzucić sobie odpowiedni avatar, dopiero wtedy rozważę grę. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Basic vs htb

Jakuboto pisze: 30 gru 2019, 17:02 Stacjonarne odbijanie to coś jak rower stacjonarny?
Ostatnio spotkałem się także z określeniem "gimnastyka bierna", może to o coś takiego chodziło? :]
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Gary pisze:Musisz wrzucić sobie odpowiedni avatar, dopiero wtedy rozważę grę.
Spoko. Muszę najpierw tylko machnąć ze dwa maratony żeby tą potencjalną rzeźnię chociaż kondycyjnie wytrzymać. :)
Ale poważnie chętnie bym kiedyś z tobą zagrał. :) Ale myślę że nie wcześniej niż na wiosnę jeśli będziesz chciał stracić trochę czasu. :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs htb

htb pisze: 30 gru 2019, 20:13
Gary pisze:Musisz wrzucić sobie odpowiedni avatar, dopiero wtedy rozważę grę.
Spoko. Muszę najpierw tylko machnąć ze dwa maratony żeby tą potencjalną rzeźnię chociaż kondycyjnie wytrzymać. :)
Ale poważnie chętnie bym kiedyś z tobą zagrał. :) Ale myślę że nie wcześniej niż na wiosnę jeśli będziesz chciał stracić trochę czasu. :)
Nie no, skoro nawet Jakuboto dostał szansę, to i Tobie się należy. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs htb

Taaa w końcu chyba tylko ja z listy Jakuboto nie dostąpiłem zaszczytu zmierzenia się z tobą. rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Basic vs htb

Postanowiłem wspierać ekologiczny tryb życia i zafundować parę rowerów. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”