Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Obiektyw vs Gary

Podpatrywać i robić notatki rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Obiektyw vs Gary

Gary pisze:
Marcin_L pisze:Ogłoście to z wyprzedzeniem na forum :).
Masz zamiar przyjechać i pooglądać? ;-P
Ostatnio rzadko jestem w stolycy, ale nie omieszkam, jakbym miał możliwość. Jak mam bez sensu żreć lancz z klientem, to wolę się sprężyć i wyrobić na coś naprawdę ważnego ;).
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Obiektyw vs Gary

Niektóre nasze mecze nie były tu opisywane, ale ten dzisiejszy chyba w wolnej chwili opiszę. Na razie tylko podam wynik 6/1 7/6(0) dla mnie, a także wspomnę, że w drugim secie przegrywałem 1/5 i Obi miał 2 razy po piłce setowej (przy 1/5 oraz 3/5), a ja miałem 2 lub 3 meczowe przy 6/5, ale albo psułem, albo Obi fenomenalnie bronił (skrót wzdłuż siatki z krótkiej piłki odegrany po linii slajsem w sytuacji, gdy obaj padaliśmy ze zmęczenia - szacun za dobieg i tak dokładne odegranie).

Dostałem gratulacje od Artlighta, który przed TB mówił mi, że mam wygrać, żeby Obi nie mógł się chwalić na forum. :D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs Gary

Gary pisze:Dostałem gratulacje od Artlighta, który przed TB mówił mi, że mam wygrać, żeby Obi nie mógł się chwalić na forum. :D
Nie opisuję ligi już od roku (GPW też sporadycznie). Gratuluję!

Zwyczajnie odcięło mi prąd przy 5/2 w drugim. Dzień wcześniej stoczyłem w upale bardzo trudny pojedynek. Wczoraj to było już za dużo. Zacząłem się dosłownie słaniać na nogach. Mentalnie też nie przygotowałem się na mecz. Spontaniczność nie pomogła.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs Gary

Obiektyw pisze:Zwyczajnie odcięło mi prąd przy 5/2 w drugim. Dzień wcześniej stoczyłem w upale bardzo trudny pojedynek. Wczoraj to było już za dużo...
To gramy dzisiaj? :wink:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs Gary

Basic pisze:
Obiektyw pisze:Zwyczajnie odcięło mi prąd przy 5/2 w drugim. Dzień wcześniej stoczyłem w upale bardzo trudny pojedynek. Wczoraj to było już za dużo...
To gramy dzisiaj? :wink:
Gram dzisiaj w Mistrzostwach Warszawy. Jestem wypoczęty i gotowy. :/ Zastanawiam się, czy tak jak przed meczem z Garym nie wypić piwka i nie pójść pograć w padla. :/
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Obiektyw vs Gary

Obiektyw pisze:
Basic pisze:
Obiektyw pisze:Zwyczajnie odcięło mi prąd przy 5/2 w drugim. Dzień wcześniej stoczyłem w upale bardzo trudny pojedynek. Wczoraj to było już za dużo...
To gramy dzisiaj? :wink:
Gram dzisiaj w Mistrzostwach Warszawy. Jestem wypoczęty i gotowy. :/ Zastanawiam się, czy tak jak przed meczem z Garym nie wypić piwka i nie pójść pograć w padla. :/
Walnij lufę, będziesz miał luźniejszą rękę. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs Gary

Gary pisze:Walnij lufę, będziesz miał luźniejszą rękę. :wink:
Miałem. W pierwszym secie. Potem znowu padłem. Twoja wina. :::gd::: Przegrałem 6/2, 3/6, 6/10. To w sumie dobry wynik, biorąc pod uwagę z kim się mierzyłem.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obiektyw vs Gary

Obi znów zapomniał okularów?
No tak, wzrok zmęczony od namierzania szybko przemieszczającego się kurdupla to i gra się sypie. ;)
Logistyka to podstawa Obi. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Obiektyw vs Gary

Obiektyw pisze:
Gary pisze:Walnij lufę, będziesz miał luźniejszą rękę. :wink:
Miałem. W pierwszym secie. Potem znowu padłem. Twoja wina. :::gd::: Przegrałem 6/2, 3/6, 6/10. To w sumie dobry wynik, biorąc pod uwagę z kim się mierzyłem.
No moja, nie powinienem Cię ciągnąć dzień przed mistrzostwami. I Twoja - nie powinieneś się godzić. :D

Wynik z Rafałem dobry, ja z nim raz wygrałem i 2 razy wysoko prowadziłem, by w końcu przegrać.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs Gary

Gary pisze:No moja, nie powinienem Cię ciągnąć dzień przed mistrzostwami. I Twoja - nie powinieneś się godzić. :D
Pomyślałem, że skoro to jedyna szansa by zagrać ... nie mogłem sobie odmówić. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”