Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Wynik: 7:6(4), 5:7 11:5(tb) dla Obiektywa.
Chyba mój najlepszy mecz od dawna. Grało mi się jak z nut. Serwis może nie za silny ale regularny i precyzyjny (kilka asów też było, nawet z drugiego podania). Sporo ataków do siatki. Sporo dobrych obron. Nawet dobrze mi się biegało. Nie mam sobie nic do zarzucenia. Oby tak dalej.
Szkoda tylko tego tiebreaka na koniec ale po prostu opadłem z sił: warunki były fatalne, piekielnie duszno i gorąco oraz masa komarów. No i pan kortowy któremu się coś popierniczyło i chciał nas wywalić po 1h grania (w dosyć niegrzeczny sposób - akurat jak zaczynaliśmy drugiego seta). Skończyło się pyskówką która wybiła mnie z koncentracji na kilka gemów - ale się pozbierałem od stanu 1:4 i wyciągnąłem seta na 7:5 :)

Obiektyw jak zawsze groźny i wyjątkowo agresywny (zasługa 300tki która widać wyraźnie że mu bardzo pasuje).
U mnie testy naciągów - Tornado i Hyperiona. Ten pierwszy jest ok ale ten drugi to najlepszy naciąg jaki kiedykolwiek miałem (!). Nawet jelitka się nie umywają. Wspaniałe czucie, dynamika, "wgryzanie" się w piłkę przy rotacjach w sam raz (nie za dużo i nie za mało), cudowny dźwięk i stabilność. Po prostu malina - już zamówiłem 200m. Idealnie się komponuje z charakterystyką Prestige'a MP.

Do zobaczenia w piątek :)

PS.: Vivid - te czasy jeszcze nadejdą :) Tylko muszę w końcu dostać pozwolenie na broń :::dvl:::
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Vivid pisze:No to gratulacje! A kiedy dasz ESP-owi wygrać? .... rotfl
ESP jest coraz bliżej. A każda seria ma koniec. Czuję, że to coś nadchodzi. Może wraz z wiosną w przyszłym roku rotfl

A tak na serio, to może się zdarzyć w każdej chwili.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obiektyw vs ESP

ESP, z pozwoleniem?! Tak legalnie?! Ble, to co to za frajda? :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Ponad dwa tygodnie przerwy i wczoraj znowu stanęliśmy po dwóch stronach siatki. Cały mecz bardzo zacięty. Udało nam się rozegrać trzy pełne sety. Wynik 2:1 dla mnie (szczegóły ESP). W pierwszych dwóch setach zaczynało się od wysokiego prowadzenia ESP'a. Ja musiałem gonić. Raz się udało, a raz nie. O końcowym wyniku decydował set trzeci, który był wyjątkowo zacięty. Nieco szczęścia i jakoś przeważyłem szalę na moją stronę. Przyznam, że dawno nie było tak zaciętego spotkania. Ledwo mi się udało wyjść z opresji. ESP grał solidnie. Jak zwykle raził serwisem i maltretował moją lewą stronę kortu. To była wczoraj prawdziwa kopalnia punktów.

Osobiście nie jestem zadowolony ze swojej gry. Dopiero przy końcu spotkania poczułem się jako tako pewniejszy kiedy serwis zaczął wchodzić tam gdzie chciałem i z w miarę dobrą mocą. Biorąc pod uwagę całe spotkanie to ESP, w mojej opinii bardziej zasłużył na wygraną. Był znacznie bardziej solidnym graczem ode mnie. Jednak szczęście dopisało mi. Bywa. Narzekać nie będę :). Ciekawie zapowiada się się następny pojedynek.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Ale zaległości mi się porobiło :)
Wszystko przez zmianę pracy :)

W międzyczasie graliśmy z Obiektywem dwa razy:
Raz minimalna przegrana, a raz wygrana :D

Pierwszy mecz zakończony wynikiem 6:4 4:6 7:5 dla Radka to chyba nasz najlepszy mecz od dłuższego czasu. Bardzo dużo ładnych piłek i dobra gra z obu stron.
Drugi mecz to był zły dzień dla Obiektywa: 6:3 6:2 3:6 dla mnie. Nie leżało mu nic, jego serwis i BH to była kopalnia punktów dla mnie.

Ja w obu meczach zagrałem bardzo dobrze. Szczególnie cieszy bardzo mała liczba podwójnych (rzędu 2-3 na mecz). No i zaczynam w końcu wracać do swojego ofensywnego stylu gry :)

To tyle, do zobaczenia wkrótce :)
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

ESP pisze:Drugi mecz to był zły dzień dla Obiektywa: 6:3 6:2 3:6 dla mnie. Nie leżało mu nic, jego serwis i BH to była kopalnia punktów dla mnie.
Nic dodać, nic ująć. Grałem tragicznie. Dobrze, że jakoś zebrałem się do kupy w trzecim secie. Inaczej mógłbym zrezygnować z gry w tenisa, a jednak szkoda byłoby takiego "asa" :).

Do zo!
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Wczoraj, po kilku tygodniach przerwy zagraliśmy meczyk. Brakowało nieco regularności, ale ogólnie nie było źle. Trochę jeszcze muszę przywyknąć do balonu. To jednak zupełnie inna gra niż pod chmurką. Niestety brakuje mi znowu pewnego serwisu, co ESP skrupulatnie co jakiś czas mi przypominał waląc bombę z returnu.

Oprócz serwisu reszta uderzeń funkcjonowała na znośnym poziomie stąd poradziłem sobie w meczu i wygrałem. ESP dość długo nie grał, ale nie było tego bardzo widać. Może nieco gorzej niż zwykle się ustawiał, ale nadrabiał szybką i piekielnie mocną ręką. Raz tak mnie zakręcił, że padłem jak długi i ledwo się pozbierałem z kortu. Siniaki będę hodował parę tygodni :).

Fajny mecz i miłe spotkanie "po latach"!
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

6:1 6:2 6:3

Oj dawno nie grałem - co czuć było. Sztywne nogi, ręka nie przyzwyczajona. Do tego pierwszy raz pod balonem.. Zimno i mokro. Obiektyw szybciej się przystosował do niesprzyjającego otoczenia co widać po wyniku.

PS.: Kamizelka przy następnej grze to rzecz obowiązkowa. Zmarzłem jak pies mimo gry w dresie.
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

6:2 6:1 4:1

Znów przerwa i znów baty. Mój BH to skarbnica punktów dla Obiektywa. Pozatym szybkość zerowa. Jednak muszę częściej grywać i z większą ilością przeciwników. Obiektyw tak robi i to widać - na wszystkie moje taktyki ma sposoby ... za dobrze się znamy :) No i co gorsza gra coraz bardziej ofensywnie... będzie ciężko coś czuję następnym razem - widmo rowerka się zbliża.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Nie przesadzaj, do "rowerka" jeszcze bardzo daleko. Postaram się jednak Cię nie rozczarować. Może za jakiś czas ... :)

Staram się grać bardziej ofensywnie, ale w porównaniu do Twoich uderzeń, to jeszcze mi brakuje.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Obiektyw vs ESP

Zawsze możesz zagrać ze mną, w porównaniu ze mną każdy gra ofensywnie. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Obiektyw vs ESP

Gary pisze:Zawsze możesz zagrać ze mną, w porównaniu ze mną każdy gra ofensywnie. :wink:
Jakby chciał tyle pobiegać żeby z tobą wygrać, pobiegłby w maratonie. :)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Obiektyw vs ESP

PitS pisze:
Gary pisze:Zawsze możesz zagrać ze mną, w porównaniu ze mną każdy gra ofensywnie. :wink:
Jakby chciał tyle pobiegać żeby z tobą wygrać, pobiegłby w maratonie. :)
Widzę, że życzysz mu wygrania tylko pierwszego seta. :P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Gary pisze:Zawsze możesz zagrać ze mną, w porównaniu ze mną każdy gra ofensywnie. :wink:
Gary, piszę się. Otworzymy w ten sposób nowy wątek na FTN'u.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Obiektyw vs ESP

To Wy jeszcze możecie na siebie patrzeć? :P Ten wątek ciągnie się jak "Moda na sukces" :)
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Mouila pisze:To Wy jeszcze możecie na siebie patrzeć? :P Ten wątek ciągnie się jak "Moda na sukces" :)
Na szczęście patrzę na ESP'a tylko trochę ponad dwie godziny i tylko co kilka tygodni. Jest ciężko, ale jakoś się udaje rotfl
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obiektyw vs ESP

ESP kolejne baty?! Jestem znudzony i zdegustowany a nawet zniesmaczony :)
Domagam się kategorycznie krwi! Nie bądź baba, przywal Mu! :twisted:
Chcemy zwycięstw (styl nieważny ...) rotfl

A z Garym nie graj, co Ty Matkę i Ojca zabiłeś? Pokuta? rotfl
Chociaż pod balonem można bo się aż tak nie rozwinie .... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Obiektyw vs ESP

Obiektyw pisze:
Gary pisze:Zawsze możesz zagrać ze mną, w porównaniu ze mną każdy gra ofensywnie. :wink:
Gary, piszę się. Otworzymy w ten sposób nowy wątek na FTN'u.
No to trza ustalić szczegóły i możemy krzyżować rakiety. Nowy wątek na forum to zawsze możliwość nabicia kilku postów. :P
Vivid pisze: A z Garym nie graj, co Ty Matkę i Ojca zabiłeś? Pokuta? rotfl
Chociaż pod balonem można bo się aż tak nie rozwinie .... :P
Na sparingach aż tak nie balonuję, więc sufit mi nie przeszkadza, na turnieju to co innego, tam brak możliwości zestrzelenia słońca to dla mnie bolączka. :P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Fajnie. Gary, trochę się ogarnę i się umówimy. Odezwę się we właściwym czasie (mam nadzieję nie za długim) ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obiektyw vs ESP

Muszę zrewidować swoje zdanie o Garym. Lepiej i pod balon z Nim nie wychodzić. Zacznie walić po "suficie" i szeryf doliczy za nadużycie wigwamu rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”