Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obiektyw vs ESP

Ale nie duchem :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Vivid pisze:Ale nie duchem :P
rotfl
Już się nie tłumacz Dziadku, już się nie tłumacz :oldtimer:
I tak każdy wie że z tym wiekiem to jak z mitem że wielkość się nie liczy.... :bbbat:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obiektyw vs ESP

Wielkość nie, tylko rotacja :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

A w piątek kolejny raz rozegraliśmy wielki szlagier ESP-Obiektyw (wynik poda mój Szanowny Oponent). Komary gryzły niemiłosiernie. Gdyby nie specyfik, który rozważnie wcześniej zakupiłem mogłoby być bardzo źle :). Dunlopy Fort Elite potwierdziły, że są świetne. Dynamika, twardość, odskok bez zarzutów. Moim zdaniem, w tej chwili absolutnie topowe kulki. O meczu nie będę się rozpisywał. Jak zwykle wiele fajnych piłek z obu stron. ESP ciągle kombinuje. Podcina, rotuje ... męczy mnie bez litości :)

P.S. Napiszę ... przyznam się. Przy smeczu, dość niefortunnie przeze mnie zagranym piłka ugrzęzła mi w sercu rakiety. Przez chwilę nie wiedziałem co się stało i gdzie podziała się pięknie mierzona piłka. Konrad w tym czasie prawie padł ze śmiechu. Zdarza się najlepszym :wink:
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

7:5 6:2 6:2

Pierwszy set dosyć zacięty, pozostałe dwa takie same - najpierw wyrównana walka potem Radek mnie przełamuje, następnie oddane 3 gemy w wyniku braku sił i ostatniego gema w secie oddaję po sporej walce.
Przyjemny meczyk chociaż komary były dobijające. Mam wrażenie że Obiektyw je nasłał bo jego nie cięły a mnie dwa razy bardziej intensywnie niż zawsze.

Do następnego :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obiektyw vs ESP

Też tak ze dwa razy w życiu miałem ale jakoś to poczułem więc zaskoczenia nie było :)
Ale lepsza jazda była jak się spóźniłem chyba z returnem (na bank forhend) i posłałem piłkę idealnie pionowo do góry. Tam gdzie nastąpił kontakt z rakietą tam też upadła. Ale przedtem ja zrobiłem 360-cio stopniowy piruecik szukając piłki. Przeciwnik w pierwszej chwili też zdębiał a potem płakał ze śmiechu, a ja razem z nim :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Widełki zaliczam drugi raz w swojej karierze. Wcześniej zdarzyło się to przy grze z instruktorem. Ćwiczyliśmy return :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obiektyw vs ESP

Trudno by częściej, tolerancja błędu jest tu praktycznie zerowa a wiele czynników się musi nakładać.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Mój znajomy instruktor opowiadał, że ma dwie dziewczyny na szkółce. Ćwiczyły smecze. Najpierw jedna zaliczyła widełki. Zeszła na bok. Na kort weszła druga i natychmiast powtórzyła ten wyczyn przy pierwszej piłce. To jest sztuka :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Obiektyw vs ESP

Vivid pisze:Trudno by częściej, tolerancja błędu jest tu praktycznie zerowa a wiele czynników się musi nakładać.
Wow! Ja miałem podczas jednego koszyka 2 razy tej zimy, bo trener się wyżywał, to uderzał mocniej, częściej bliżej ciała, to zdziwiony byłem (tak, wiem, leszczyk), to mi się wbijała ;)
A potem walnąłem tak ramą że dostałem w nos, to dopiero był zlew :D
Tak ogólnie... Chyba do tej pory ze 7 razy w ciągu mojej "kariery" zaliczyłem serducho ;)
out of business
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obiektyw vs ESP

Nie, to jest prawdziwy talent! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

W piątek kolejny meczyk:
6:2 6:0 6:7(5) dla Obiektywa

Chyba najtrudniejszy psychicznie mecz jaki ostatnio grałem. Jednak to kiepski pomysł grać gdy ma się w głowie miliony rzeczy innych. Nie mogłem się w ogóle skoncentrować na grze. Jedyne co było dobre to bardzo luźna ręka i dosyć dobre czytanie gry. Radek jednak był lepszy chociaż w pierwszym secie miał ze mną ciężko. Drugi set oddałem bez walki a w trzecim prowadziłem 4:1, na szczęście pozbierałem się w tiebreaku i mogłem jakoś zejść ze sceny z podniesioną głową.

Rada na przyszłość: jak składacie wymówienie w pracy to tego samego dnia nie idźcie na kort.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obiektyw vs ESP

ESP zmiany? Pochwal się :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

To fakt. ESP wyraźnie rozkojarzony. Dopiero w trzecim secie pozbierał się i zaczęła się gra na serio. Szkoda trzeciego seta (z mojego punktu widzenia). ESPowy brak koncentracji przeniósł się na mnie, a dokładnie mówiąc na mój serwis i stało się :). Do następnego!
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

W sobotę graliśmy kolejny meczyk.
Wynik:
6:0 6:2 6:2 6:1 dla Radka.

Grało mi się źle - częściowo bo byłem bardzo ospały a nóg za żadne skarby nie mogłem zgiąć, a częściowo bo jelitka w Prestige'ach już skończyły swój żywot i bardzo mocno to okazywały. Do tego doszły roje komarów które wlatywały we wszystkie dziurki w najważniejszych momentach. No i buty które też trzeba będzie niedługo wymienić bo ciut zbyt kapciowate się zrobiły. A i kort który miejscami miał konsystencję piasku na plaży Punta Cana doprowadzał mnie do szału.
Czyli kiepski dzień na grę. Przez pierwsze dwa sety męczyłem się jeszcze graniem na poważnie. Potem ze złości wyciąłem naciągi obu Headach i przesiadłem się na KPS'a. Zacząłem też grać bardziej dla przyjemności niż na punkty. Przestałem szanować piłkę a zacząłem testować różne, czasem szalone sposoby na zgnębienie świetnie dysponowanego Obiektywa. I mimo kiepskiego wyniku dawno tak dobrze się na korcie nie bawiłem: zero stresu - czysta zabawa. I powiem szczerze że skoro na poniedziałek na pewno nie zdążę naciągnąć Prestige'ów to znów będę musiał zagrać KPS'em. I tym razem będą to 2h. A ja nie mogę się doczekać :::yay:::

Sympatyczny sposób na spędzenie sobotniego wieczora. Dzięki i do zobaczenia!

PS.: Zagraliśmy pod koniec tiebreaka: wygrał Obiektyw 9:4.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Zrobiłem przy okazji naszego spotkania dzień pod tytułem "wszystkie Yonki grają". Zacząłem od 002, potem RQiS 1 UX i na zakończenie 003. Po sztywnej "mechanicznej pomarańczy", RQiS był ciekawą, komfortową odmianą. "Trójka" to kontrola z końcowej linii.

Na początku meczu zupełnie nie siedział mi serwis. Sporo czasu zajęło mi jego ustawienie. W końcu się udało, co mnie cieszy. Ostatnio mam z nim problemy (choćby dzisiaj w spotkaniu z Piterem), co bywa frustrujące. Chyba czas pójść na kort i zaserwować kilka koszy :). Nogi też jakieś drętwe były. Trzeba je rozruszać! Jutro planujemy z ESP'em kolejne spotkanie to będzie okazja. Do zo!
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Wczoraj zagraliśmy kolejny raz. Nie wiem czy to kwestia zmiany stylu gry ESP'a, zmęczenia (3 mecz w ciągu trzech dni), innego oświetlenia (zmiana kortów) ... w każdym razie myślałem, że mnie wczoraj "rozerwie". Kompletnie nic mi nie wychodziło. Wygrałem mecz chyba tylko siłą woli (ESP poda wynik). Pod koniec ograniczyłem się wyłącznie do przebijania piłki na drugą stronę licząc na błąd przeciwnika. Bezradność z powodu gorszej dyspozycji bywa bardzo frustrująca. Parę dni odpocznę!

ESP zagrał z pomysłem. Zmiany tempa, wejścia na siatkę, dużo rotacji ... zabrakło nieco konsekwencji i miałby mecz w kieszeni. Tym razem mi się upiekło. Ufff :P
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Wynik 6:3 3:6 6:4 dla Obiektywa.

Mecz dziwny, ja grałem KPS'em cały więc nie mogłem sobie pozwolić na granie siłowe (KPS ma siłę rażenia prawie taką samą jak APDC) - po prostu 2h nie wytrzymałaby mi ręka. Kombinowałem więc maksymalnie, wykorzystywałem świetne czucie i stabilność oraz precyzję tej rakiety aby wrzucać martwe piłki w różne miejsca kortu. Częste zmiany tempa i rotacji też były. Serwis postawiony nie na liczbę asów ale na regularność i precyzję. Efekt - mecz męczący, bardzo nieprzyjemny dla oka, masa błędów z obu stron i bardzo mało piłek efektownych. Radek wygrał chyba tylko siła woli gdyż w decydującym momencie trzeciego seta (4:4 i 30:15) trafił w linię rozdzielającą kara, piłka odskoczyła mi pół metra w bok i zamiast pięknego skrótu była siatka po której we mnie się zagotowało i już nie potrafiłem się pozbierać do końca seta. Sił pewnie też zabrakło.

W sumie jestem zadowolony, dałem radę zagrać kilka naprawdę udanych sytuacji, parę też wybroniłem. Mało podwójnych i sporo serwisów wygrywających (asów też kilka).
Obiektyw bardzo wymęczony jednak ciągle groźny.
Do następnego, pewnie dopiero w poniedziałek :)
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Wczoraj rozegraliśmy chyba jedno z lepszych do tej pory spotkań. Dużo fajnych zagrań, minięć, gry przy siatce i kończących piłek ... Wróciłem do domu bardzo zadowolony. Walka toczyła się przez całe dwie godziny. Rozegraliśmy dwa pełne sety, w których podzieliliśmy się wygranymi. Z braku czasu rozegraliśmy tie breaka do 11. Ten padł moim łupem (szczegółowe dane poda ESP).

W pierwszej godzinie grałem RDiS'em 300 MP. Cóż, trwa nasz "miodowy miesiąc", więc trudno być w pełni "obiektywnym" ;). Chyba się jednak odważę. Ten Yonex to bardzo dobra rakieta. Takiej dynamiki w moim arsenale nie ma żadna packa. Oj będzie z nią sporo radochy :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obiektyw vs ESP

No to gratulacje! A kiedy dasz ESP-owi wygrać? .... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”