Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Obiektyw vs ESP

6:1 6:2 6:3 (Srogie baty)
6:3 6:3 6:2 (Światełko w tunelu)
1:6 6:3 5:2
6:7(4) 6:0 6:2 4:1 (Światełko w tunelu okazało się pociągiem IC)
3:6 6:4 6:4
6:4 6:1 6:2 1:1(krecz Obiektywa)
6:1 6:0 6:0 6:1 4:1 (solidne lanie)
4:6 6:2 6:1 6:2
6:7(2) 6:3 5:5
1:6 7:5 6:2 4:0
6:2 6:2 6:3 6:3
6:2 6:2 6:1 3:2 (koniec sezonu)
6:3 6:3 6:0 6:0 5:1 (początek zimowego snu)
7:5 6:7(5) 6:2 (dywan + nowa rakieta)
6:7(6) 6:2 6:0 6:0
5:7 6:4 3:6 4:5 (pierwsza wygrana!)
6:2 6:3 6:3 4:2
7:5 7:5 6:1
6:2 6:4 6:2 5:3 (powrót po prawie 4tyg. przerwie)
4:6 6:3 6:0 7:6(5)
4:6 6:7(2) 6:7(3) (druga wygrana)
5:7 6:4 3:6 3:4
6:1 0:6 6:2 6:2 6:4
6:1 7:5 1:6 2:6 (drugi remis)
7:6(0) 3:6 3:6
6:2 6:4 6:3 4:2
6:0 6:3 6:2 6:3 (otwarcie sezonu letniego)
6:1 7:5 4:6 6:1
6:4, 6:7(5), 6:4
6:2 6:3
6:2
6:2 6:0 6:3 6:0 2:0
6:3 6:1 6:0 7:5
7:6(4) 6:2 6:4
7:5 6:2 6:2
6:2 6:0 6:7(5)
6:0 6:2 6:2 6:1 9:4(tb)
6:3 3:6 6:4
7:6(4), 5:7 11:5(tb)
6:4 4:6 7:5
3:6 2:6 6:3
6:1 6:2 6:3
6:2 6:1 4:1
6:3 4:6 6:0 5:4
...
6:3 6:1 6:1 2:2
3:6, 6:4, 6:4

Miejsce: korty przy ul.Skarżyńskiego.
Piłki: Head Team
Temperatura: 32st.C. w cieniu.
Wilgotność: 100%

Bardzo fajny meczyk. Obiektyw pokazał znów że jest mocnym zawodnikiem - biegał do wszystkiego i wyjmował niemożliwe piłki. Mój serwis returnował bardzo ładnie. Swój serwis - mimo że nie najmocniejszy - zagrywał z duża swobodą i regularnością. Ogólnie bardzo ładny meczyk. Z mojej strony coraz mniej podwójnych błędów serwisowych ale za to masa za długich (o ~10cm) FH - nie wiem czy to kwestia nowych piłek, zmęczonego łokcia czy starego naciągu. Za to nadzyczaj dobrze mi się dziś biegało. Oczywiście rewanż jak mi tylko łokieć wróci do formy, jedna rakieta wróci z serwisu a druga z naciągnięcia oraz żona udzieli pozwolenia ;)
Ostatnio zmieniony 4 maja 2010, 09:59 przez ESP, łącznie zmieniany 48 razy.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Warunki do gry były ekstremalne. Brak tlenu po kilku gemach dawał się mocno we znaki. Meczyk fajny, co czuję w całym ciele. Jak ESP zacznie trafiać to co wyrzuca o 5-10 cm, to bedzie ze mną źle.

P.s. Owijki to Fischer ON TOP PRO.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
dwn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 7 lip 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Brawo Panowie za inicjatywę i kolejne przeniesienie aktywności forum na kort. Mam nadzieję że i mi będzie dane zagrać z Wami sparingi :-) bo szukam sparingpartnera.
NTRP 4.0 - technika
NTRP 2.0 - kondycja
Więcej sprzętu niż talentu...

Moje boje....
https://www.youtube.com/watch?v=tNm9cvNEsU0
https://www.youtube.com/watch?v=pIzwEe-PSdI
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

dwn pisze:Mam nadzieję że i mi będzie dane zagrać z Wami sparingi :-) bo szukam sparingpartnera.
Ja, że tak powiem, z przyjemnością :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Obiektyw vs ESP

No to może stworzy nam się jakieś kółko wzajemnej adoracji... ja też się piszę - jakby co.

W ogóle ostatnio zrobiło się ciekawie - więcej potencjalnych partnerów niż czasu. W weekend podczas dwóch spotkań towarzyskich pojawiło się czterech potencjalnych zainteresowanych... ten sport ewidentnie przeżywa swoje pięć minut w tym kraju... ;)
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
yidam
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 480
Rejestracja: 6 sie 2007, 17:09
Lokalizacja: Calgary, AB, Canada

Re: Obiektyw vs ESP

Eh gdyby tak jeszcze w mojej okolicy znaleźli się pasjonaci tenisa z urywającymi się telefonami...

Marzenia ściętej głowy jak to mawiają. Nawet ogłoszenie przy kortach nie pomaga.
Wilson [K]Factor 6.1 Tour
"In government, the scum rises to the top." - Friederich Hayek
dwn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 7 lip 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Jak dobrze pójdzie to stworzymy jakąś wewnętrzną regionalną ligę forumową :-)
Jutro kurier przywiezie mi rakietę. Dam do naciągnięcia i rzucam rękawicę każdemu chętnemu :-)
NTRP 4.0 - technika
NTRP 2.0 - kondycja
Więcej sprzętu niż talentu...

Moje boje....
https://www.youtube.com/watch?v=tNm9cvNEsU0
https://www.youtube.com/watch?v=pIzwEe-PSdI
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

No i dziś kolejny meczyk.
6:3 6:3 6:2 dla Radka.
Piłki Wilsony Davis Cup - dobrze wyleżakowane ;)
Korty Gwardii - pod dachem.

Obiektyw pokazał dziś agresywny tenis - parę naprawdę niezłych ataków - kilka dobrych serwisów. Ja nie pozostawałem dłużny - często bywałem przy siatce (czasem z dobrym efektem) - serwis dziś wyjątkowo regularny i skuteczny (nawet 2 asy weszły).
Ogólnie sporo ciekawych wymian - wynik nie odzwierciedla gry - wielokrotne przewagi, wyciąganie gemów z 0:30 itp.
Bardzo miło spędzony wieczór mimo samookaleczenia się (slajs z fh trafił w piłkę a potem w moje kolano - auć).
Już nie mogę się doczekać rewanżu - tanio skóry nie sprzedam!
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Po bęckach jakie sprawił mi DWN dzień wcześniej, postanowiłem zagrać nieco mocniej i parę razy się opłaciło. Serwis też zaczyna się momentami budzić i przypominać to co było kilka miesięcy temu. Jest chyba lekki progres w grze.

Sam wynik nie odzwierciedla meczu. Było sporo fajnych wymian i nie było tak dla mnie różowo jak pokazują cyferki. Serwis ESP'a dzisiaj był świetny. Ostry, tuż przy linii (lub w nią), często na ciało. Miałem z nim sporo problemów. Do tego porządnie wypracowane ataki przy siatce i jak zwykle sporo kończących forhendów. Co Wam będę mówił - łatwo nie było :). Do następnego razu!
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Obiektyw vs ESP

ESP pisze:Bardzo miło spędzony wieczór mimo samookaleczenia się (slajs z fh trafił w piłkę a potem w moje kolano - auć).
Rozumiem, że szykowałeś się na środę? Musisz jeszcze popsuć ten serwis - ale w tym już moja głowa (zaczynam grzać "dekoncentrator") :twisted:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

YOGItheBEAR pisze:
ESP pisze:Bardzo miło spędzony wieczór mimo samookaleczenia się (slajs z fh trafił w piłkę a potem w moje kolano - auć).
Rozumiem, że szykowałeś się na środę? Musisz jeszcze popsuć ten serwis - ale w tym już moja głowa (zaczynam grzać "dekoncentrator") :twisted:
Lepszego dekoncetratora - a raczej dekoncentratorki, jaką mieliśmy na sąsiednim korcie to ze świecą szukać ;)
Rozumiem że żółta koszulka i owijka już spakowane? ;)
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Obiektyw vs ESP

Żółta owijka tak - koszulkę "zużyłem" wczoraj... Ale nie martw się - w "dekoncentracji" jestem profesjonalistą uhonorowanym wielkoma dyplomami... ;) Koszulka nie będzie niezbędna... :lol:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

YOGItheBEAR pisze:Koszulka nie będzie niezbędna... :lol:
Rozumiem że masz zamiar grać bez koszulki? :lol:
To ja muszę żonkę wyciagnąc z aparatem - udokumentujemy to i opublikujemy - tylko klatę ogól <:D
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Obiektyw vs ESP

No i proszę... już się sam zdekoncentrował... normalnie mistrzostwo świata... a gdzie brawa... aplauz?!?

Ale spamerstwo żeśmy tu zrobili! Basta! Koniec...
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

YOGItheBEAR pisze:No i proszę... już się sam zdekoncentrował... normalnie mistrzostwo świata... a gdzie brawa... aplauz?!?
Hahaha! <:D
Uważaj bo ja zagram bez koszulki - wtedy dopiero to będzie dekoncentracja <:D Tylko wtedy mogą nas z kortów wyrzucić wraz z dożywotnim zakazem wstępu <:D
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Obiektyw vs ESP

ESP pisze:Uważaj bo ja zagram bez koszulki
To już zakrawa o narcyzm i nimfomanię... Normalnie wezmę Tobą jutro potrząsnę... Ogram Cię straszliwie tak, że popamietasz! Wstydu Ci na Forum narobię! (oczywiście jeśli pozwolisz ;) )

Cóż za obrzydliwa socjotechnika... nieprawdaż? :twisted:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Przestań w końcu mnie "dekoncentrować" bo zrobię z Ciebie jutro misia sauté. :twisted:
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Obiektyw vs ESP

Żebyś przypadkiem nie wyszedł z tego jak Vodka-Martini... Wstrząśnięty albo zmieszany... Szczególnie, że niedźwiedź sauté to wymagające danie... w trakcie przyrządzania nie można przesolić ani za dużo pieprzyć... :twisted:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

1:6 6:3 5:2

Meczyk tradycyjne na Skarżynskiego - piłki Wilson Davis Cup (te co ostatnio)
Radek zaproponował grę na początku Tretornami Z Tour - ale po kilku magicznych sztuczkach które wykonały oraz totalnym brakiem reakcji na rotację olaliśmy je.

Na początku szybki set - wszystko mi siedziało, atakowałem dużo, częste wizyty przy siatce, dobry serwis - Radkowi niestety nic nie wychodziło. 6:1 dla mnie.
Potem standard - rozluźnienie, zero ataków, kombinowanie pod górkę, byle jakie przebijanie na drugą stronę i oddany set do trzech. Chociaż set był od połowy dosyć zacięty - wyciągnąłem nawet gema przy serwisie Radka z 40:0 (!) - to jednak wygrało bieganie i solidność Radka.
Trzeci set to festiwal niemocy z mojej strony - nawet FH mi nie wchodził (za to co śmieszniejsze BH siedział aż miło) - wyszły trzydniowe imieniny teścia i pełny brzuch - meczyk zakończony przy stanie 5:2 (chociaż pewnie by było 6:2).
Meczyk bardzo przyjemny - trochę biegania, sporo ciekawych zagrań. Wyszło czarne na białym nad czym muszę popracować teraz. No i w czym Radek jest naprawdę mocny (ale tutaj ciii - niech inni się na swojej skórze przekonają).
Ja jestem bardzo zadowolony z takiego miłego zakończenia weekendu :)
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs ESP

Kolejny mecz za nami. Dzisiaj było potwornie ciężko ugrać coś z ESP'em. W pierwszym secie czułem się totalnie bezradny. ESP ganiał mnie niemiłosiernie i co chwila posyłał kończące piłki. Totalna frustracja. Nie wychodziło mi kompletnie nic. Natomiast ESP grał jak z nut. Wizja drugiego seta jawiła mi się w czarnych barwach.

Na szczęście ESP przestał grać na poziomie z początku spotkania i powoli, z wielkim mozołem zacząłem budować przewagę. Sam nie wiem czy na wygranie drugiego seta zasłużyłem, czy to sprawka gorszej dyspozycji ESP'a. Trzeci set (szkoda, że nie udało się go rozegrać) był podobny.

Jedno jest pewne. Kiedy ESP jest w formie, jest bardzo niebezpieczny. Gdyby utrzymał poziom gry z pierwszego seta, nie byłoby co ze mnie zbierać. Mam nad czym pomyśleć :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”