Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Kiedy Kłobuk???

Jak w temacie... no bo sobie nie wyobrażam braku, a jednocześnie chciałbym przygotować rodzinę na fakt "niezbędności" naszego pobytu w Olsztynie w tym terminie. ;)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Kiedy Kłobuk???

Pogoda taka, że nikomu do głowy nie przyszło, ale to się w końcu chyba zmieni...
Ja póki co (łokieć) mogę być sekretarzem turnieju no i zapytam hohvara czy żyje (bo zniknął) - jakieś propozycje/preferencje odnośnie terminu? To pytanie także do innych chętnych, szczególnie do stałych bywalców Kłobuka...
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Kiedy Kłobuk???

Mi pasuje 16. września. ;-) Wcześniej to albo wakacyjne wyjazdy, albo rywalizacja lokalna. Zresztą z tego co pamiętam, Kłobuki organizowane w lipcu lub sierpniu miały kłopoty z frekwencją.
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Kiedy Kłobuk???

Napięte terminy,ale dla Kłobuka mogę odpuścić wszystko...oprócz rodzinnych wakacji niestety. Pasuje mi każdy termin z wyjątkiem 21-30 lipca.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Kiedy Kłobuk???

Żebym mógł przyjechać z Miśkiem to do końca lipca, później tylko sam.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Kiedy Kłobuk???

RoTTeN pisze:Mi pasuje 16. września. ;-) Wcześniej to albo wakacyjne wyjazdy, albo rywalizacja lokalna. Zresztą z tego co pamiętam, Kłobuki organizowane w lipcu lub sierpniu miały kłopoty z frekwencją.
We wrześniu to prędzej TF, jeśli będzie zapał. :]
Mi to rybka, lipiec, byle pogoda była, ale niech się główny wynalazca Kłobuka wypowie.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kiedy Kłobuk???

Ja mogę przyjechać praktycznie w każdy weekend, bo na razie żadnych planów nie ma. ;)
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Kiedy Kłobuk???

Żyję, wbrew niektórym pogłoskom.... (:]
Mogę popytać tu i ówdzie (chyba nawet lepiej ówdzie...) i się zorientować o dostępność kortów z opcją zadaszenia, żeby Kłobuk się w miss mokrego podkoszulka nie przeflancował... :D
Co do terminów: jak dla mnie weekend to tylko 8-9 lipca, potem 30 lipca, a w sierpniu to już mogę... Wrzesień to zbyt odległa perspektywa, no i może TF wskoczy :angel:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Kiedy Kłobuk???

8-9 lipca by mi nawet pasował...
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Kiedy Kłobuk???

O kurcze! Ale skład się szykuje. Keicam, Misiek, scudetto, Martinek, hohvar, Marcin_L... Tylko, że bez Toma, to już nie będzie to samo... :(

W razie gdybyście poważnie rozpatrywali przyszły weekend, to mam możliwość przyjechania 9 lipca.
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Kiedy Kłobuk???

Od 7 lipca jestem w Januszkowie, co prawda ze Szkodnikami, ale może... .:-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Kiedy Kłobuk???

Przyszły weekend jak najbardziej, jestem bez formy i przegrywam z każdym, więc z przyjemnością przyjadę dać się oklepać rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Kiedy Kłobuk???

scudetto pisze:Przyszły weekend jak najbardziej, jestem bez formy i przegrywam z każdym, więc z przyjemnością przyjadę dać się oklepać rotfl .
Właśnie zagrałem rano sparing z kolega pierwszoligowcem. Sprał mnie 0:6,06,2:6,0:4, wszystko w 1,5h z rozgrzewka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Kiedy Kłobuk???

Marcin_L pisze:
scudetto pisze:Przyszły weekend jak najbardziej, jestem bez formy i przegrywam z każdym, więc z przyjemnością przyjadę dać się oklepać rotfl .
Właśnie zagrałem rano sparing z kolega pierwszoligowcem. Sprał mnie 0:6,06,2:6,0:4, wszystko w 1,5h z rozgrzewka :D
Ja wczoraj przegrałem w lidze z gościem, z którym zawsze wygrywałem. Taki nasz człowiek-ściana. Ugrałem pięć gemów. Tydzień temu przegrałem też pierwszy raz z chłopakiem, którego ogrywałem bez problemów - ugrałem dwa gemy :rolleyes: . Muszę wygrać pozostałe dwa mecze, żeby się utrzymać, co z moją obecną dyspozycją nie będzie łatwe :D . Ale ze względu na chorobę mam trochę medykamentów, więc może akurat będę miał dzień Bjoergen czy cuś :wink: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Kiedy Kłobuk???

Bardzo pozytywny odzew :::gd::: . W takim razie postaram się zaklepać korty na 9 lipca, niedziela.
Też niestety formy nie buduję, bo załatwiła mnie klima w aucie....
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Kiedy Kłobuk???

RoTTeN pisze:O kurcze! Ale skład się szykuje. Keicam, Misiek, scudetto, Martinek, hohvar, Marcin_L... Tylko, że bez Toma, to już nie będzie to samo... :(

W razie gdybyście poważnie rozpatrywali przyszły weekend, to mam możliwość przyjechania 9 lipca.
Jak w niedzielę, to ja będę - zagram prawą ręką! Może być? :D
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Kiedy Kłobuk???

Wszyscy bez formy, a Tom bez lewej ręki... Zasłona dymna normalnie jak przed dużym TFem! :-D
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Kiedy Kłobuk???

hohvar pisze:Bardzo pozytywny odzew :::gd::: . W takim razie postaram się zaklepać korty na 9 lipca, niedziela.
Też niestety formy nie buduję, bo załatwiła mnie klima w aucie....
A nie 8 lipca sobota? Bo ja jeszcze do dom wrócić muszę :).

Aaa, teraz widzę post Rottena i Toma. To ja jeszcze się muszę organizacyjnie zastanowić :).
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Kiedy Kłobuk???

RoTTeN pisze:Wszyscy bez formy, a Tom bez lewej ręki... Zasłona dymna normalnie jak przed dużym TFem! :-D
Oj tam.... Misiek gra jak złoto! :-)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Kiedy Kłobuk???

Marcin_L pisze:
hohvar pisze:Bardzo pozytywny odzew :::gd::: . W takim razie postaram się zaklepać korty na 9 lipca, niedziela.
Też niestety formy nie buduję, bo załatwiła mnie klima w aucie....
A nie 8 lipca sobota? Bo ja jeszcze do dom wrócić muszę :).

Aaa, teraz widzę post Rottena i Toma. To ja jeszcze się muszę organizacyjnie zastanowić :).
Marcin, zdążysz, to się szybko potoczy.... :wink:

Jakie godziny brać pod uwagę? Czy 12-17 na przykład, 12-16, 11-15 czy jakoś inaczej? Może ktoś to ogarnie (RoTTeN? (:] ), zakładając wersję pesymistyczną: że będzie deszcz i mamy 2 korty, i optymistyczną: że nie ma deszczu i mamy 4 korty.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”