Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

Gdybyśmy mieli tylko jeden kort (kryty w razie deszczu), to można pomyśleć o indywidualnych mistrzostwach deblowych. ;) Dwie grupy po 4, w grupie każdy gra w parze z każdym przeciwko wszystkim, :D potem czterech najlepszych tworzy Grupę Wymiataczy, a czterech pozostałych Grupę Zamiataczy i znowu każdy z każdym przeciw wszystkim. :D
Łącznie tylko 12 meczów do rozegrania - każdy zagra po 6 meczów. Czas trwania poniżej ok. 5 godzin (od 1:1 bez przewag).
Taki plan zapasowo-ratunkowy. ;)
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

W razie deszczu będzie 1 kort od 12 i pewne 2 korty od 14 (a być może już od 13), wszystko do 16. Wychodzi więc 6 albo 8 kortogodzin.
Wówczas pewnie trzeba zagrać do 2 wygranych tb.


"Damy
SPOILER:
radę". :]
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

hohvar pisze:W razie deszczu będzie 1 kort od 12 i pewne 2 korty od 14 (a być może już od 13), wszystko do 16. Wychodzi więc 6 albo 8 kortogodzin.
Wówczas pewnie trzeba zagrać do 2 wygranych tb. (...)
Dobry pomysł! :] :::gd:::
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

Dojechałem...w tej temperaturze nie było łatwo, zwłaszcza że dzisiaj miałem trochę jazdy. Chełm - Zamość - Chełm odwiedzić młodego na obozie a później Chełm - Olsztyn...masakra pogodowa :/.

Warmia przywitała mnie wichurą i czarnymi chmurami w lesie, ale jakoś się to nie rozwinęło.

Nastroję się na jutro oglądając meczyk, jestem tak znurany, że mam nadzieję że nie zasnę :].

A tak w ogóle hotel w przebudowie, miejsc parkingowych pięć i pół, jakieś dziwne nerdy hałasujące na korytarzu no i nie ma rudej... :( Ale na pocieszenie już opieprzyłem nerdów, nie wiedzieli o co mi chodzi rotfl. A może to ci, jak się nazywają ci z brodami i w dziwnych okularach? Dwóch tak wyglądało, reszta jakby szli się uczyć :D.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

U mnie już się zaczyna pechowo. Podczas drukowania drabinki skończył się tusz. Resztę musiałem dorysować ołówkiem...
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

Jednak padało... Zobaczymy jutro (dziś) czy się korty nadają...
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

Mamy pecha, bo to pierwszy dzień od dawna, kiedy pada. Przynajmniej u mnie deszczu dawno nie widziałem...
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

Te kryte korty to też przy Heweliusza 26 czy w innym miejscu?
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

scudetto pisze:
hohvar pisze:To chyba zagramy w 2 grupach po 4, każdy z każdym, a potem: Wymiatacze i Zamiatacze rotfl
To może ja od razu zamiotę... :rolleyes:
.... a u nas pewien dżentelmen z kołchozu ..... rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

Uffff.... No i kolejny Kłobuk nie dał nam rady. rotfl
Jesteśmy lepsi niż na Wimbledonie, my w razie deszczu szybko zmieniliśmy obiekt i były 2 korty w hali :::gd::: . Brawo ja :wink: .
Tenis to jednak dziwny sport, gra 7 facetów, a na koniec i tak wygrywa Ten Sam, mimo że w pierwszym meczu sensacyjnie poległ. :tired: Czekamy na tabelkę, dzięki wszystkim za przyjazd i fajną grę.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

A ja się chciałem zapisać ...... ;)*
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

Tabela (wersja źródłowa): https://zapodaj.net/images/d14305f396185.jpg. Jak się ogarnę to wstawię ładną. ;)

Tenisowo wyszło mi... ciężko określić jak. :wink: Niby pokonałem Mistrza i Wicemistrza, :!Vicky!: ale nie zmieściłem się na podium (4. miejsce). :::hmm:::

Podziękowania dla wszystkich! Było świetnie! A największe pokłony dla hohvara, że zapanował nad przedwiecznymi siłami natury :!mage!: i nie pozwolił by zniweczyły nam tenisowe plany (brawo Ty! :!ok!: ).
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

RoTTeN pisze:Tabela (wersja źródłowa): https://zapodaj.net/images/d14305f396185.jpg. Jak się ogarnę to wstawię ładną. ;)

Tenisowo wyszło mi... ciężko określić jak. :wink: Niby pokonałem Mistrza i Wicemistrza, :!Vicky!: ale nie zmieściłem się na podium (4. miejsce). :::hmm:::
Ty wiesz jak mi poprawić humor. Przegrałem z facetem z którym przegrali i TomPL i Hohvar. Yeeeeeah!
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

PitS pisze:(...) Ty wiesz jak mi poprawić humor. Przegrałem z facetem z którym przegrali i TomPL i Hohvar. Yeeeeeah!
Wziąłem ich z zaskoczenia. :wink:

Tutaj oficjalne wyniki:
Obrazek

Gratuluję TomowiPL, że pomimo słabszej dyspozycji i jednego potknięcia, ;) potrafił wygrać turniej. Po tym poznaje się prawdziwego Mistrza. :::gd:::

Gratulacje dla hohvara, że pomimo dzielenia uwagi między grę a ogarnianie spraw organizacyjnych, wywalczył srebro. I tylko 2 piłki dzieliły go od złota...

W końcu gratulacje dla scudetta, który po cichutku, pomalutku zbierał punkciki i w ostatniej chwili, rzutem na taśmę wskoczył na 3. miejsce. Świetnie rozegrany ostatni mecz. :::gd::: Szkoda, że to ja byłem rywalem... (:] :wink:

Dziękuję wszystkim uczestnikom. Świetna impreza! :D :::gd:::
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

Dołączam się do podziękowań dla Prezesa-hohvara za zachowanie czujności organizacyjnej i zapewnienie nam ponad 4 godzin dobrej zabawy pomimo przeciwności natury. :::gd:::
A zabawa była niestandardowa - formuła 2xSB+TB aż prowokuje do niespodzianek! Księgowy-RoTTeN ucieszony brakiem Miśka (wybrał turniej dla zawodowców) tak rozpisał gry, że wziął mnie na pierwszy ogień, przycisnął i nie dał zipnąć. Nowe piłki, nowy kort plus extra formuła i... nie załapałem się na grę. :rolleyes:
No a potem było już, jak strzelanie karnych przez Włochów i Niemców na Euro - nic nie było pewne. Hohvar i RoTTen mieli zwycięstwo w turnieju na wyciągnięcie ręki, ale tak się poukładało, że... wygrali Niemcy. ;) Dla mnie jednak moralnym zwycięzcą Kłobuka był Czarny Koń RoTTeN z Południowego Miasteczka, który zdemolował reprezentantów Gminy Północnej, a ważny, kluczowy dla układu tabeli mecz przegrał zaledwie jedną problematyczną piłką z dariuszkiem. :D
O właśnie, mieliśmy debiutanta w Kłobuku - dariuszek75 gra defensywny ale bardzo efektywny tenis, może za mało w nim siły ale potrafił napsuć krwi wszystkim. Gdyby nie to, że wstał o 4 rano, przejechał kilkaset kilometrów i z każdym meczem coraz bardziej brakowało sił...
Szczególne pochwały należą się Scudiemu Lwie Serce, który w ostatnich meczach z dariuszkiem i RoTTeNem pokazał, co to znaczy walczyć do końca i do ostatniej kropli potu. :D Brawo. :::gd:::

Dzięki wszystkim za udaną sportową niedzielę i do następnego razu. :)
Ostatnio zmieniony 4 lip 2016, 10:01 przez TomPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

Kurczaki, z taką mizerią załapałem się na pudło, to trzeba mieć więcej szczęścia niż rozumu :D :rolleyes: .

Nie byłoby jednak tego wszystkiego, gdyby nie przewidujący wszystko Profesor hohvar, który przeprowadził nas z mokrego w suche i tym samym uratował przed przegrzaniem. Boję się myśleć co by było, gdyby nie padało i gralibyśmy w 35 stopniach na kilku dostępnych kortach...Ale hohvar pomyślał o tym wcześniej, załatwił pogodę i było super :D :::gd::: .

Co do samej gry...ech, szkoda gadać. Mało gram, to i słabo gram. Brak czucia kortu, brak tajmingu, strach przed mocniejszym uderzeniem. W pierwszych dwóch meczach próbowałem jeszcze zagrać sensownie, ale po dotkliwych porażkach zdecydowałem się na grę bezsensowną, czyli turniejową :] . No i jakimś cudem wyrzeźbiłem wszystko do końca O_O . Zadowolony jestem zwłaszcza z wygranej z Darkiem, przegrywałem już 5:8 w drugim ST, ale krótkie uzewnętrznienie emocji pomogło :D .

Przy w miarę spokojnych kolegach musiałem trochę dodać kolorytu, żeby było wiadomo, że gra toczy się o coś :] . Poleciały może ze dwie kury i raz rzuciłem rakietą w kontrolowany sposób na siatkę, żeby nic jej się nie stało :D . A i tak najlepiej grałem, jak byłem spokojny i wyciszony, Ach, ta przewrotność ludzkiej natury rotfl .

Gratulacje dla zwycięzców, gratulacje dla pokonanych, dzięki panowie za kolejne fajne kilka tenisowych godzin :) :::gd::: .

Największe pochwały należą się RoTTeNowi, który dokonał niemożliwego i wygrał z Tomem :::yay::: . Tego nie dokonał chyba nikt w dotychczasowej historii Kłobuków. Brawo Rycerzu, tak się pisze historię !!! :D
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

Właśnie sprawdziłem i wyszło mi, że wczoraj mieliśmy już szósty miniTF na Warmii, w tym piąty z serii Kłobuk Cup. Pierwszy był Kufel w 2013. :wink:
Co się tyczy samej gry: z mojej perspektywy hala mnie jakoś ogranicza. Żałuję więc, że nie udało się zrobić - tak jak w nazwie - Kłobuka Open Air, może kiedyś wreszcie pogoda dopisze. Grało mi się średnio, co jednak nie umniejsza walorów moich pogromców: przegrałem tradycyjnie z TomemPL i RoTTeNem (ten to jednak prawdziwy Krzyżak, zawzięte "toto" jak kleszcz, wpije się zawsze gdzieś i szczypie aż do skutku (:] ). Z pozostałymi toczyliśmy równe boje, ale przyjęta formuła tie-breakowa nie sprzyjała widowiskowości akcji, raczej gra była "na wynik". Czyli znacznie powyżej siatki niż zazwyczaj :] .
Myślę, że może na jesieni/zimą kolejnego sierściucha uda się skonsumować...
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

hohvar pisze:W...przyjęta formuła tie-breakowa nie sprzyjała widowiskowości akcji, raczej gra była "na wynik". Czyli znacznie powyżej siatki niż zazwyczaj :] .
No wybacz, ale po meczu ze mną nie powinieneś być rozczarowany, grałem zdecydowanie niżej niż pozostali, zdecydowanie poniżej siatki rotfl .

Szkoda, że nie udało się w tym roku zrobić corocznego Kłobuka w zimie na przełomie roku, może tej zimy będzie okazja. Świąteczno-sylwestrowa atmosfera jakoś inaczej wpływa na uczestników, a zwłaszcza na ich ilość :wink: .

Może jakiś kłobukowy ranking wszechczasów, Księgowy lubi się pobawić cyferkami, z czym ja mam wybitnie problem. :wink: Premia za kilometraż :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

scudetto pisze: Może jakiś kłobukowy ranking wszechczasów, Księgowy lubi się pobawić cyferkami, z czym ja mam wybitnie problem. :wink: Premia za kilometraż :D .
Dobra myśl :::gd::: . Premia za kilometraż zdecydowanie winna w tym przypadku mieć wyższą rangę niż sety i gemy. :wink: Jesteś kłobukowym nr 1. :D
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF Kłobuk Open Air

scudetto pisze: Może jakiś kłobukowy ranking wszechczasów, Księgowy lubi się pobawić cyferkami, z czym ja mam wybitnie problem. :wink: Premia za kilometraż :D .
W ramach premii - dodatkowa porcja bananów :D
A rankingiem dajcie spokój, wystarczy że z forumowym są kłopoty. Zresztą jak to liczyć...

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”