Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

hohvar pisze:
hokej pisze:Zachwycony bezbrzeżnie powyższym wywodem zapytam przyziemnie - co byś postawił bachelorowi, który raczyłby popełnić podobne zdanie? :]
Za sens lufę, za PR piątkę. rotfl
Postaw mu pałę. O_O
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

PitS pisze:
hohvar pisze:
hokej pisze:Zachwycony bezbrzeżnie powyższym wywodem zapytam przyziemnie - co byś postawił bachelorowi, który raczyłby popełnić podobne zdanie? :]
Za sens lufę, za PR piątkę. rotfl
Postaw mu pałę. O_O
Brzmi dwuznacznie. :D
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Brzmi jednoznacznie, bo tak miało. :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Dwuznaczne jet to, że zastosowany tu rodzaj męski jest uzasadniony w większości przypadków tylko w użyciu generycznym. W praktyce u nas przeciętny "bachelor" to dziewczę, co jakby ujednoznacznia sytuację, ale nie wiem, czy w kierunku zgodnym z intencjami PiTsa :rolleyes: .

A propos stawiania pał (już jednoznacznie (:] ): teraz jest trochę groteskowo, bo z uwagi na niż demograficzny taki zbyt ostry delikwent może być wezwany do dziekana na rozmowę dyscyplinującą. I tym delikwentem wcale nie jest "bachelor" rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Wy tu bechelor nie teoretyzujcie, tylko trenujcie. :D
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Czepiasz się, dobrze mu idzie.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Będzie rewanż. Tylko musimy dogadać czas i miejsce z menadżerem RotteNa, znaczy z żoną :)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

TomPL pisze:Będzie rewanż. Tylko musimy dogadać czas i miejsce z menadżerem RotteNa, znaczy z żoną :)
Manager łaskawie wyznaczyła dość obszerne widełki czasowe. ;-) Oby tylko wolne korty się znalazły.
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

No właśnie są z tym problemy, ale będziemy negocjować...
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

TomPL pisze:No właśnie są z tym problemy, ale będziemy negocjować...
Ty się lepiej zastanów nad poważniejszą kwestią, czy w czasie majówki chcesz dostać bęcki czy mam szukać innej ofiary :] . Część już zrejterowała pod byle pretekstem :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

scudetto pisze:
TomPL pisze:No właśnie są z tym problemy, ale będziemy negocjować...
Ty się lepiej zastanów nad poważniejszą kwestią, czy w czasie majówki chcesz dostać bęcki czy mam szukać innej ofiary :] . Część już zrejterowała pod byle pretekstem :] .
Nie cwaniakuj, bo przyjadę w tę niedzielę i Cię sprawdzę na tym hardzie czy tam innej trawie... (:]
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

hohvar pisze:
scudetto pisze:
TomPL pisze:No właśnie są z tym problemy, ale będziemy negocjować...
Ty się lepiej zastanów nad poważniejszą kwestią, czy w czasie majówki chcesz dostać bęcki czy mam szukać innej ofiary :] . Część już zrejterowała pod byle pretekstem :] .
Nie cwaniakuj, bo przyjadę w tę niedzielę i Cię sprawdzę na tym hardzie czy tam innej trawie... (:]
Obiecujesz, obiecujesz... :tired:
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

scudetto pisze:
TomPL pisze:No właśnie są z tym problemy, ale będziemy negocjować...
Ty się lepiej zastanów nad poważniejszą kwestią, czy w czasie majówki chcesz dostać bęcki czy mam szukać innej ofiary :] . Część już zrejterowała pod byle pretekstem :] .
Zależy od konkretnego terminu, bo mam już w maju zaplanowane treningi na Majorce. ;)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

TomPL pisze:
scudetto pisze:
TomPL pisze:No właśnie są z tym problemy, ale będziemy negocjować...
Ty się lepiej zastanów nad poważniejszą kwestią, czy w czasie majówki chcesz dostać bęcki czy mam szukać innej ofiary :] . Część już zrejterowała pod byle pretekstem :] .
Zależy od konkretnego terminu, bo mam już w maju zaplanowane treningi na Majorce. ;)
W grę wchodzą 3 dni - 30 kwietnia, 1 i 2 maja (sobota, niedziela, poniedziałek).
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

RoTTeN pisze:.....
Oby tylko wolne korty się znalazły.
Wysłałem wam na PW (powiadamianie o PW nadal nie działa, więc zaglądajcie tam czasami) opis aktualnego stanu. Do 5-go na pewno nic się nie da ustalić...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

No to mamy za sobą rewanż, zakończony sukcesem, organizacyjnym. :D
Pogoda dopisała, korty ziemne też, mogliśmy grać ile dusza zapragnie, ale... goście zaproponowali rozgrywanie krótszych meczy, normalny set do 6 (poprzednio graliśmy do 9), bo mają braki kondycyjne. ;) No trudno...
Zaproponowali też piłki-kangury (Wilson Championship), bo takimi trenują. No trudno... Zmienili też kolejność gier, żeby nas lepiej poustawiać. No trudno... I zaczęło się!
Grałem z Drivere, który przyjął taktykę totalnego maskowania swojej formy (przed TF'em), czyli doskonale trafiał, ale... co trzecie uderzenie. Mimo tego przez pierwsze 3 gemy grał bardzo dobrze, ale potem wszedł doskonale w rolę i tak szybko skończyliśmy seta, że trzeba było grać następnego. ;)
W tym czasie RoTTeN realizował zupełnie inną strategię - czarnego konia! I tak hasał, że nie pozwolił hohvarowi na wejście w uderzenie (ach te piłki, te słońce, ten wiatr...). I mimo udanej pogoni i przegoni to RoTTeN zgarnął seta.
Potem zamieniliśmy się parami i czarny koń do 2:2 realizował z powodzeniem swoją strategię na mnie. Na moje szczęście jedna kanapka to było za mało i zabrakło mu pary (i konsekwencji) w końcówce, więc jednak set dla mnie.
W międzyczasie trwało maskowanie się Drivera wynikiem czego była szybka wygrana hohvara i mecz w zasadzie się rozstrzygnął. Czekał nas jeszcze debel, no ale przecież nie przegramy debla do zera?!
Nie przegraliśmy. Tym bardziej, że maskowanie formy przez Drivera osiągało apogeum i trafiał już tylko co piąte uderzenie. Zanim zaczęliśmy grać set pocieszenia zaproponowałem środki dopingująco/rozluźniające (nie, nie, to nie meldonium) na bazie lokalnych ziół i wtedy wreszcie zawiązała się w deblu walka godna meczu międzymiastowego.
W sumie wynik meczu coś koło 13:29, czyli bardziej wyrównany mecz, a gdyby tak jeszcze Driver nie przeholował z tym maskowaniem... ;)
To dziękujemy (za Kasztelańskie też!) i do następnego razu. :D
Driver
Bywalec
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:52

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Lepiej nie można tego zrelacjonować. Dodam tylko, że ja tak bardzo się zamaskowałem, że nie wiem czy do TF-a się odmaskuję.
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Troszkę może sprostuję. :wink:
TomPL pisze:(...) goście zaproponowali rozgrywanie krótszych meczy, normalny set do 6 (poprzednio graliśmy do 9), bo mają braki kondycyjne. ;) No trudno...
Zdaje się, że hohvar po meczu w Ostródzie napisał:
hohvar pisze:(...) Tak sobie przemyślałem sprawę i nie wiem, czy 3 godziny to nie za długo było... Dziś jeszcze w kręgosłupie czułem hard. Może w rewanżu zagrajmy 2 godz., zamiast angielskich zwykłe sety?
... i my tylko się do tego przychyliliśmy. :]

A jeżeli chodzi o piłki, to przeprowadziliśmy losowanie. Nasze kangury wygrały i rzeczywiście spowodowały sporą konsternację u rywali. :D Jakoś tak bali się w nie fest uderzyć. :D Wykorzystywałem to jak tylko mogłem hamując swoje zapędy do ofensywy i kreowania gry. Starałem się tylko trafiać w kort. :] Dopóki hohvar czynił mi prezenty, wygrywałem (4:0), ale gdy przestał, nie mogłem ugrać gema (4:5). Na szczęście potem znów postanowił być łaskawym (7:5) i tak oto zdobyliśmy nasz historyczny pierwszy punkt w rywalizacji z Północną Gminą. :::yay:::

W meczu z TomemPL, oprócz kangurów w sukurs przyszło mi słońce, które oślepiało przeciwnika przy serwisie. Również tu dostałem mnóstwo prezentów, ale TomPL w porę się opanował i pod koniec zaczął już nawet w swoim stylu atakować po liniach. Tym niemniej ugrałem najwięcej gemów w historii naszych meczów (3) i nawet przez chwilę prowadziłem (2:1). :D

W deblu trochę się stawialiśmy na początku, ale potem już poszło. :?

Ogromne dzięki za spotkanie. :::gd::: Korty piękne... były dopóki ich nie zbronowałem (tak to jest wpuścić orlikowca na mączkę :rolleyes: ), pogoda wspaniała (na czele ze słońcem dającym po oczach :D ) - organizacyjnie wszystko dopięte na ostatni guzik. :::gd::: Jesteśmy wdzięczni za pyszne Warmińskie Rewolucje, a najbardziej, że dzięki Wam nie musieliśmy chodzić z naszymi Małżonkami po sklepach. :D :::gd:::

Wyniki:
Południowe Miasteczko - Północna Gmina
1:4 (13:29)
Driver vs TomPL - 1:6 (i 1:7)
RoTTeN vs hohvar - 7:5
Driver vs hohvar - 1:6 (i 0:6)
RoTTeN vs TomPL - 3:6
RoTTeN/Driver vs TomPL/hohvar - 1:6 (i 3:6)

Po dwóch meczach prowadzi Północna Gmina 0:2 (1:9).
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

TomPL pisze:Mecz blisko i widzę że ostro trenujecie, mimo kłopotów ze zdrowiem i kortami. :D
My też... łokieć mi ciągle napieprza, więc nawet podczas gry się oszczędzam, żeby dotrwać do 25-go. Za to hohvar zdrowiutki i złapał taka formę, że dobrze że tego nie widzicie! Hej...
Widzę, że Ty standardowo, zgodnie z tradycją TF-ową, zasłonę dymną robisz. Tu łokieć, tam kolano, jakaś słaba dyspozycja... :D Za to martwi mnie hohvar. Tajemniczy jakiś, nie odzywa się, na blogu nie pisze od roku... :::hmm::: ... a potem wyjdzie na kort i wszystkich pozamiata!
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Kontuzja łokcia to ostatnio popularna rzecz wśród najlepszych tenisistów. ;)
A na hohvara też liczę. Także w deblu! :D

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”