Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Lechu67 pisze:
RoTTeN pisze:Północna Gmina wklepała nam koncertowo. .......wręczyli nam na pocieszenie Krzepkie i Świeże (mniam! :D ).
Daliście się podejść jak dzieci :/ . Pomachali wam przed grą Krzepkim i Świeżym :rolleyes: i koncentracja poszła się ......... .
Na przyszłość trzeba lepiej przygotować się taktycznie. :]
Racja, my byśmy im najpierw wklepali a dopiero potem ruszyli po Krzepkie Świeże :].

Wiesz co Lechu, musimy chyba kiedyś poświęcić dzień i pojechać pokazać im prawdziwy tenis :D.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Wasze teorie do kosza, wymiana napoi odbyła się po meczu. Może gdybyśmy to zrobili przed, to poziom naszej gry wzrósłby o 5,6% ? :]
Generalnie wszyscy zagraliśmy słabo - może to jednak wina nawierzchni? Widać było brak timingu, brak czutki. Błędów niewymuszonych rekordowa ilość, starczyłoby na 10 miasteczek i gmin :/ Źle mi się grało... Dawno nie grałem na czymś takim, niby hard, ale jakiś bardzo zwalniający i sprawiający wrażenie miękkiego, jednak piłka czasami przyśpieszała, jakby się ślizgała, uciekała i... po zawodach, koślawe odbicia pozostawały. Kości dzisiaj mocno czuję, więc jednak był hard, a może to te 3 godziny gry prawie bez przerw? Ale wrócimy tam, następnym razem musi być lepiej :)
Hala to taki szkielet przykryty szczelnie grubym brezentem. Elegancko, dobra widoczność piłki, ale bez nawiewu ciepłego powietrza będzie zimno. Wczoraj było 3-4 stopnie na dworze i dmuchawa chodziła tak na 50-60% co dawało w moim odczuciu 12-13 stopni. Do singla trzeba było się rozebrać, do debla musiałem włożyć bluzę.

ps. przejrzałem nagrania tv, bida z nędzą, nie ma co wybrać do highlights'ów, jakieś fragmenciki może co by poczuć atmosferę tej hali...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

TomPL pisze:Widać było brak timingu, brak czutki. Błędów niewymuszonych rekordowa ilość, starczyłoby na 10 miasteczek i gmin. :/ Źle mi się grało...
Biedny RoTTeN... :wink: Chyba trochę za wcześnie na wojnę psychologiczną przed rewanżem. (:]
TomPL pisze:Kości dzisiaj mocno czuję, więc jednak był hard, a może to te 3 godziny gry prawie bez przerw?
Ech, ja już wczoraj czułem... Nogi to pół biedy, gorzej plecy, widać amortyzacja zupełnie inna niż na mączce. Czerwone Badziewie rulez. rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

hohvar pisze:
TomPL pisze:Widać było brak timingu, brak czutki. Błędów niewymuszonych rekordowa ilość, starczyłoby na 10 miasteczek i gmin. :/ Źle mi się grało...
Biedny RoTTeN... :wink: Chyba trochę za wcześnie na wojnę psychologiczną przed rewanżem. (:]
TomPL pisze:Kości dzisiaj mocno czuję, więc jednak był hard, a może to te 3 godziny gry prawie bez przerw?
Ech, ja już wczoraj czułem... Nogi to pół biedy, gorzej plecy, widać amortyzacja zupełnie inna niż na mączce. Czerwone Badziewie rulez. rotfl
Przestańcie człapać to będzie dobrze. Po to Matka Natura dała nam wielokierunkowe stopy, żeby z nich korzystać. (:] :angel:
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Driver
Bywalec
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:52

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Moje odczucia na temat nawierzchni nie będą obiektywne. Nie grałem kilka tygodni, więc bóle, które dzisiaj odczuwam mogą być z tego powodu. A boli mnie wszystko: plecy, poślady, nogi,cała prawa ręka. Trzy godziny gry po takiej przerwie - to chyba normalne.
Muszę napisać coś jeszcze. Grałem drugi raz z Tomem. Atmosfery pierwszego meczu dobrze nie pamiętam. Ale po wczorajszym będę wiedział, że przed kolejnym muszę zarzyć sporą dawkę środków uspokajających. Styl gry Toma zabija moją radość z gry w tenisa. Nie mogę doczekać się rewanżu.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

hokej pisze:
hohvar pisze:
TomPL pisze:Widać było brak timingu, brak czutki. Błędów niewymuszonych rekordowa ilość, starczyłoby na 10 miasteczek i gmin. :/ Źle mi się grało...
Biedny RoTTeN... :wink: Chyba trochę za wcześnie na wojnę psychologiczną przed rewanżem. (:]
TomPL pisze:Kości dzisiaj mocno czuję, więc jednak był hard, a może to te 3 godziny gry prawie bez przerw?
Ech, ja już wczoraj czułem... Nogi to pół biedy, gorzej plecy, widać amortyzacja zupełnie inna niż na mączce. Czerwone Badziewie rulez. rotfl
Przestańcie człapać to będzie dobrze. Po to Matka Natura dała nam wielokierunkowe stopy, żeby z nich korzystać. (:] :angel:
To mięczaki-amatorzy, tylko profesjonaliści potrafią grać na hardzie bez bólu :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

scudetto pisze:Wiesz co Lechu, musimy chyba kiedyś poświęcić dzień i pojechać pokazać im prawdziwy tenis :D.
Tiaaa, trzeba pomścić Rottena.
TomPL pisze:Wasze teorie do kosza, wymiana napoi odbyła się po meczu. Może gdybyśmy to zrobili przed, to poziom naszej gry wzrósłby o 5,6% ? :]
Przeca pisałem, że chłopaki myśleli przez całą grę tylko o tym żeby się napić. Jakby napili się przed grą to by was złomotali, bo wiadomo głowa spokojna i ręka luźniejsza.
scudetto pisze:...To mięczaki-amatorzy, tylko profesjonaliści potrafią grać na hardzie bez bólu :D .
:::gd::: Nooo, twardym trza być nie miętkim rotfl .
Yonex fan
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

hohvar pisze:
TomPL pisze:Widać było brak timingu, brak czutki. Błędów niewymuszonych rekordowa ilość, starczyłoby na 10 miasteczek i gmin. :/ Źle mi się grało...
Biedny RoTTeN... :wink: Chyba trochę za wcześnie na wojnę psychologiczną przed rewanżem. (:]
:lol: :D :::gd:::

Niestety TomPL mówi jak prawda. Grał źle, bo gdy gra dobrze to nie popełnia błędów z prostych piłek, a tutaj popełnił ich bodaj ponad 10. Dzięki nim miałem 3 piłki... gemowe. :D

Ja z Tomem mam szansę ugrać 2-3 gemy tylko na szybkiej nawierzchni i gdy jestem w najwyższej formie. Wtedy mocnymi strzałami z forhendu mogę coś tam napsocić tak jak ostatnio w Olsztynie. I póki co tylko tyle. Co nie znaczy, że nie przestanę próbować. :wink:

Z hohvarem jest trochę inna sprawa. On po prostu rozwija się tenisowo szybciej ode mnie. Jeszcze 2-3 lata temu potrafiłem go ograć, rok temu przegrywałem po wyrównanych meczach, teraz już brakuje mi argumentów. Nie wytrzymuję wymian ponieważ nie potrafię ogarnąć piłek, które dla hohvara latają z prędkością komfortową, a dla mnie już ze zbyt dużą. Ogranie w sparingach z Drwalem :wink: i w olsztyńskich ligach daje rezultaty. :::gd:::

Następnym razem zmienię sobie nieco plan na grę. Nie "ugrać jak najwięcej gemów", nie "wygrać mecz", lecz "sprawić by rywale mieli pełne ręce roboty". :twisted: Myślę, że z takim nastawieniem powinno wyjść lepiej. :D
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Driver pisze:Muszę napisać coś jeszcze. Grałem drugi raz z Tomem. Atmosfery pierwszego meczu dobrze nie pamiętam. Ale po wczorajszym będę wiedział, że przed kolejnym muszę zarzyć sporą dawkę środków uspokajających. Styl gry Toma zabija moją radość z gry w tenisa. Nie mogę doczekać się rewanżu.
Cholibcia, nie wiem czy ten rewanż to dobry pomysł, Driver będzie grał jak kamikadze i ktoś może zginąć... O_O
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Po ciężkich negocjacjach lokalna tv jednak udostępniła wybrane fragmenty niedzielnego meczu, ale tylko do prywatnego użytku, bez prawa publikacji, szczególnie w prime-time. :]
Niektóre nagrania nie obejmują całego kortu, ale coś tam widać. Czasami też coś bardzo szumi - to włącza się nawiew ciepłego powietrza...
Single:


Są jeszcze nagrania debla, ale póki co Ministerstwo Kultury i Podkomisja ds. Poziomu i Etyki nie zezwoliła na publikację. Negocjacje trwają.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Zabrakło mi motywu mglistej, warmińskiej drogi: krętej, wąskiej, znaczonej cierpieniem ludności miejscowej... Trzy ujęcia nakręciłem, a taki profan żadnego nie upublicznił. :tired:
RoTTeN pisze: hohvarem jest trochę inna sprawa. On po prostu rozwija się tenisowo szybciej ode mnie
Dobrze, że nie widziałeś, jak dziś "się zwinąłem" w meczu ligowym :dvl(: . Byś się jeszcze pozytywnie nakręcił, a w tej sytuacji: tkwij w swoim przekonaniu, tkwij ... :wink:

Tak sobie przemyślałem sprawę i nie wiem, czy 3 godziny to nie za długo było... Dziś jeszcze w kręgosłupie czułem hard. Może w rewanżu zagrajmy 2 godz., zamiast angielskich zwykłe sety?
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

hohvar pisze:
Tak sobie przemyślałem sprawę i nie wiem, czy 3 godziny to nie za długo było... Dziś jeszcze w kręgosłupie czułem hard. Może w rewanżu zagrajmy 2 godz., zamiast angielskich zwykłe sety?
A już, już kiełkowała we mnie nadzieja, że się przekonałeś do jednej, jedynej prawidłowej nawierzchni do gry w tenisa ziemnego :D rotfl . Nie ma to tamto, ogolę Cię na czerwonym badziewiu :twisted: .

Tak w ogóle jak oglądam te kilka minut z Waszych "dokonań" to mam wrażenie, że wszyscy byliście jacyś walentynkowi :D . RoTTeN bez werwy, wszystko jakby dwa razy wolniej. Driver też jakiś tryb przebijacza uskuteczniał. Tom z błędami, jakich chyba u Niego nie widziałem, a Ty jakiś taki...inny niż chociażby w czasie naszego ostatniego meczu. Pewnie wszyscy mieliście w głowach to, jak odpokutujecie za te Wasze swawole w takim dniu :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Co mi się bardzo podoba u Rottena? To że bezkompromisowo nawet z trudnych pozycji nie odstawia rakiety tylko próbuje za każdym razem odegrać agresywnie BH topspin.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

scudetto pisze:(...) Tak w ogóle jak oglądam te kilka minut z Waszych "dokonań" to mam wrażenie, że wszyscy byliście jacyś walentynkowi :D . (...)
Patrzcie go jak "cfaniakuje". :D
PitS pisze:Co mi się bardzo podoba u Rottena? To że bezkompromisowo nawet z trudnych pozycji nie odstawia rakiety tylko próbuje za każdym razem odegrać agresywnie BH topspin.
Dzięki PitS, ale nie jestem pewien czy to dobrze. Właściwie mając w pamięci piękne obrony hohvara slajsami z obu stron, to jestem pewien, że to niedobrze. :wink:
hohvar pisze:(...)
RoTTeN pisze: hohvarem jest trochę inna sprawa. On po prostu rozwija się tenisowo szybciej ode mnie
Dobrze, że nie widziałeś, jak dziś "się zwinąłem" w meczu ligowym :dvl(: .(...)
Na pewno grałeś z jakimś dominatorem. :wink:
hohvar pisze:(...) Tak sobie przemyślałem sprawę i nie wiem, czy 3 godziny to nie za długo było... Dziś jeszcze w kręgosłupie czułem hard. Może w rewanżu zagrajmy 2 godz., zamiast angielskich zwykłe sety?
Jestem za zwykłymi setami z tym, że proponowałbym wynająć halę na 2,5 godziny jeśli jest taka opcja. Wtedy zmieścimy się w czasie nawet jeśli nagle Wasz poziom gry załamałby się z niewiadomych przyczyn, :D a jeśli to nie nastąpi będzie czas na pogaduchy albo dłuższego debla. :wink:

A propos debla... Gdzie jest film z debla? Podobno ma zakończenie takie... no... siarczyste. :twisted:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

RoTTeN pisze: A propos debla... Gdzie jest film z debla? Podobno ma zakończenie takie... no... siarczyste. :twisted:
Też czekam, siarczyście :tired: .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Nie zdążyłem wczoraj, musiałem w pracy zamiast tworzyć filmowe epopeje trochę popracować. ;) Ale co się odwlecze... to będzie.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

To film bardzo prawdziwy i bardzo polski... (dozwolony od lat 16!).
SPOILER:
Film prawdopodobnie będzie zgłoszony do Oscarów w kategorii "krótkometrażowy film obyczajowy/sportowy".

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=02UedqdDsB8[/youtube]
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Ale Tom ma to czucie w łapie ...... film sponsorował przebój 2+1 "windą do nieba". ;)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

PitS pisze:.. film sponsorował przebój 2+1 "windą do nieba". ;)
Dałbym od razu: "Stairway to heaven"? rotfl

Brawo Tom, jestem dumny zarówno z warmińskiego intra, jak i opisu filmu O_O . Nie zapominajmy jednak, że:
SPOILER:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mecz: Południowe Miasteczko - Północna Gmina

Co fachowiec to fachowiec, od razy powinienem się do ciebie zwrócić o napisanie wstępu :::gd:::
No i fakt - bez znajomości (szerokiego) kontekstu Oscary nie dla nas...

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”