Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

Panowie, przyjmuję uwagi, gościnność to podstawa Kłobuków i zawsze pod gości się ustawiamy :wink: . Nie wiem tylko, co z kortami, bo od 19.07 mają na Jodłowej obóz i na pewno komplikuje to sprawę przy wersji "mokrego podkoszulka", bo w takiej sytuacji obóz zajmuje balony. W przypadku pogody problemu nie ma żadnego. Postaram się jednak zapytać w innym, równie ciekawym miejscu. Wstępnie zatem zmieniamy termin na 25.07.

PS. ZG, Żeby tylko nie było jak z urodzinami mamy u Garego. rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

hohvar pisze:Panowie, przyjmuję uwagi, gościnność to podstawa Kłobuków i zawsze pod gości się ustawiamy :wink: . Nie wiem tylko, co z kortami, bo od 19.07 mają na Jodłowej obóz i na pewno komplikuje to sprawę przy wersji "mokrego podkoszulka", bo w takiej sytuacji obóz zajmuje balony. W przypadku pogody problemu nie ma żadnego. Postaram się jednak zapytać w innym, równie ciekawym miejscu. Wstępnie zatem zmieniamy termin na 25.07.

PS. ZG, Żeby tylko nie było jak z urodzinami mamy u Garego. rotfl
Hohvar, tylko żeby nie było tak, że cały świat dostosowuje się do 3 primadonn (sorry Vi i ZG ;) )... Mnie by to z lekka ciążyło...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

Marcin_L pisze: Hohvar, tylko żeby nie było tak, że cały świat dostosowuje się do 3 primadonn (sorry Vi i ZG ;) )... Mnie by to z lekka ciążyło...
Jaki cały świat? O_O Tylko 2 krzyżaków i jeden farbowany. rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

hohvar pisze:
Marcin_L pisze: Hohvar, tylko żeby nie było tak, że cały świat dostosowuje się do 3 primadonn (sorry Vi i ZG ;) )... Mnie by to z lekka ciążyło...
Jaki cały świat? O_O Tylko 2 krzyżaków i jeden farbowany. rotfl
W dodatku suka, farbowana suka rotfl .

Tak pomyślałem i ten 25.07 nie jest taki zły, przynajmniej jakieś players party będę mógł zaliczyć, przy rodzince nie ma takiej opcji :D .

Poza tym może już Jakuboto zdąży wrócić z pomarańczy i nas zaszczyci, chyba że wymyśli kolejną wymówkę :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07 (25.07?)

Ja to liczę, że załapię się na edycję zimową Kłobuka, a do tej pory będę podpieprzał pomarańcze Jakuboto. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07 (25.07?)

Kusicie Białe Płaszcze z tym 25-tym, oj kusicie. W dodatku po 10-dniowym zgrupowaniu na Kaszubach będę. :-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07 (25.07?)

Było kusząco kusząco, powoli już rezerwowałem termin na 18 :) ... ale 25 z pewnością odpada, nieco inne plany.

No nic może innym razem jeszcze uda się zagrać rewanże z niektórymi i do tego Rudą zobaczyć :wink: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07 (25.07?)

Ale mieszacie. :/ 25-go to ja mam imieniny szwagra, święta rzecz a na dodatek nie tylko moja sprawa, bo trza przecież siostrę szwagra zawieźć! A nazajutrz szwagierka imieninuje... Chyba że zrobimy Kłobuka w Rucianem, ale tam tylko asfaltowe korty. :]
Póki co piłki załatwiam i będą to Soderlingi, takie jak na ostatnim TF...
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07 (25.07?)

Bardzo wszystkich przepraszam. Nie było moim celem mieszanie - po prostu 18-go nie mogę. Jeżeli to sprawia wszystkim kłopot, to z żalem poczytam relację zamiast uczestniczyć.

PS. Tomie 25-go to ja mam imieniny a nie szwagier. Więc wyślij siostrę PKS-em i wbijaj do nas na kwaterę :wink:
Ostatnio zmieniony 6 lip 2015, 08:40 przez ZlosliwyGnom, łącznie zmieniany 1 raz.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07 (25.07?)

Przenieście na początek sierpnia to może większej ilości będzie pasować :P. Pomarańcze w Chorwacji rosną do 26 :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

scudetto pisze:W dodatku suka, farbowana suka rotfl .
Już nie kokietuj, przecież napisałem, że dostaniesz ze słomką rotfl

Panowie, nie ma takiego terminu żeby wszystkim pasowało. Dlatego Gospodarze ustalają termin i jak komuś pasuje to będzie, jak nie to trudno. Nam ten 18.07 lekko po konsultacjach domowych jest na kolizyjnym. Dlatego bardziej dogodny jest 25.07 albo nawet nadchodzący weekend czyli 11.07.
Kiedy zaczynała się rozmowa to my - Łódź, stanowiliśmy 50% (?) składu imprezy stąd oczywiste, że podnieśliśmy temat. Gdybyśmy stanowili 10% to byśmy się w ogóle nie odezwali i niestety musieli zrezygnować. Trudno żeby 1/10 decydowała za 9/10, ale dla połowy ówczesnego składu to już się można zastanowić, logiczne?

Skoro teraz jest więcej chętnych to zwyczajnie można policzyć w jakim terminie jest to w ogóle ze względów obiektowych możliwe, a potem, jak już to będzie wiadome, to w którym z nich frekwencja byłaby największa. To jest proste :P

Natomiast jeżeli chodzi o problem z pogodą - deszcz, to tego nie przewidzimy. Wiadomo co są warte prognozy, nawet na kilka dni do przodu. Ale czy to jest problem? Dla nas akurat nie. Gdyby się okazało, że jest tylko obiekt otwarty, a w piątek prognozy mówią, że w sobotę pompa, to faktycznie nie ma co się tłuc te 300km. My zostajemy i do następnej okazji, a Lokalni i tak są na miejscu, gdyby się jednak nie rozlało to pograją, a my się w Łodzi wybierzemy na korty, nikt nie traci.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07 (25.07?)

Ok, żeby nie mieszać... Pasuje mi każdy termin ( oprócz najbliższego weekendu ;-P ) , bez względu na szwagrów, siostry, PKSy, imieniny, urodziny, wybory i referenda :angel: . Zjawię się na raczej na pewno, "raczej" na wypadek nieoczekiwanych okoliczności :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

Vivid pisze:My zostajemy i do następnej okazji, a Lokalni i tak są na miejscu, gdyby się jednak nie rozlało to pograją, a my się w Łodzi wybierzemy na korty, nikt nie traci.
Taka rywalizacja korespondencyjna? Dwie grupy, Kłobucka i Łódzka. Półfinały i finały jakoś w połowie drogi rotfl ?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

Jakuboto pisze:
Vivid pisze:My zostajemy i do następnej okazji, a Lokalni i tak są na miejscu, gdyby się jednak nie rozlało to pograją, a my się w Łodzi wybierzemy na korty, nikt nie traci.
Taka rywalizacja korespondencyjna? Dwie grupy, Kłobucka i Łódzka. Półfinały i finały jakoś w połowie drogi rotfl ?
W Chorwacji, Ty fundujesz. :]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

hokej pisze:
Jakuboto pisze:
Vivid pisze:My zostajemy i do następnej okazji, a Lokalni i tak są na miejscu, gdyby się jednak nie rozlało to pograją, a my się w Łodzi wybierzemy na korty, nikt nie traci.
Taka rywalizacja korespondencyjna? Dwie grupy, Kłobucka i Łódzka. Półfinały i finały jakoś w połowie drogi rotfl ?
W Chorwacji, Ty fundujesz. :]
Usypię kort z piasku :D. Dojazd we własnym zakresie :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

hokej pisze:
Jakuboto pisze:
Vivid pisze:My zostajemy i do następnej okazji, a Lokalni i tak są na miejscu, gdyby się jednak nie rozlało to pograją, a my się w Łodzi wybierzemy na korty, nikt nie traci.
Taka rywalizacja korespondencyjna? Dwie grupy, Kłobucka i Łódzka. Półfinały i finały jakoś w połowie drogi rotfl ?
W Chorwacji, Ty fundujesz. :]
No tak, tak im te pomarańcze zbierał, że ma sądowy zakaz wjazdu. rotfl Zdjęcia na każdym przejściu granicznym, i Kałachy ponoć rozdane ... :twisted:
Finał korespondencyjny na FB, ja nie korzystam z FB, to gdyby coś byłby walkower. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07

Vivid pisze:Kiedy zaczynała się rozmowa to my - Łódź, stanowiliśmy 50% (?) składu imprezy stąd oczywiste, że podnieśliśmy temat. Gdybyśmy stanowili 10% to byśmy się w ogóle nie odezwali i niestety musieli zrezygnować. Trudno żeby 1/10 decydowała za 9/10, ale dla połowy ówczesnego składu to już się można zastanowić, logiczne?
Widzisz, jest jeszcze trochę czasu, ja to bym radził taką wywrotową opcję, żeby ludzie napisali które weekendy im pasują, a które nie i wybrać sobie tak, żeby przyjechali ci, z którymi ma się najlepszy bilans frekwencja była jak największa. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07 (25.07?)

Wyczes, a ja to od lat jak mnie znasz mam zawsze ten sam plan - żeby nie zabierali głosu ci co nie uczestniczą ...
To nie jest w tym momencie szpila w Ciebie tylko takie podejście mam zawsze. Bo najwięcej namieszają z reguły ci, których to ostatecznie i tak nie obchodzi i nie dotyczy ...

Generalnie to głos decydujący ma organizator, bez zbędnej dyskusji, natomiast sami uczestnicy mogą jak najbardziej zgłosić swoje sugestie.
Czyli coś w podobie tematów piłek na TF-y. Pogadać to sobie można, ale głosować to mogą wyłącznie uczestnicy.
Ja tu nie mam zamiaru się z nimi przekrzykiwać kiedy będzie najlepiej i dlaczego (jak dlaczego, bo nam pasuje :twisted: ;)).
Ze strony naszej łódzkiej ekipy wskazaliśmy, że 18.07 będzie kłopotliwy. Wskazaliśmy też, że możemy być 11.07 lub 25.07.
A dalsza dyskusja jest zbędna. Organizator podaje termin a my nie dyskutujemy.
Nie wiem, jeżeli zostanie 18.07 to też pogadamy w naszym gronie i może w okrojonym składzie przyjedziemy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07 (25.07?)

Vivid pisze:Wyczes, a ja to od lat jak mnie znasz mam zawsze ten sam plan - żeby nie zabierali głosu ci co nie uczestniczą ...
To nie jest w tym momencie szpila w Ciebie tylko takie podejście mam zawsze. Bo najwięcej namieszają z reguły ci, których to ostatecznie i tak nie obchodzi i nie dotyczy ...
Jasne, po prostu uważam, że opcja jest warta rozpatrzenia, a oczywiście zdecydują jak będą chcieli, nikomu nic nie narzucam. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: MiniTF o Mokry Podkoszulek Kłobuka, 18.07 (25.07?)

Dla mnie sprawa jest zamknięta. Koledzy-organizatorzy podadzą ostateczny termin. A my się w naszej ekipie wtedy będziemy mogli zastanowić i w miarę szybko określić.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”