Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

scudetto pisze:
Basic pisze:A może w okresie wiosenno letnim jakaś edycja? :)
Jak przyjedziesz, nie możesz zniszczyć swojej oazy, to moja domena krzyczeć na terenie krzyżackim :] . Chociaż w sumie na JNPO Logi da radę :wink: .
Spokojnie, nie mam zamiaru zabierać Twojej krzyżackiej oazy :) .
Moja jest stalowa. :meditate: :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Widzę, że Krzyżacy darmo swojej ziemi nie oddadzą. :P Gratulacje dla wszystkich bo wszyscy jesteście wygranymi mając możliwość gry w tak fajnym towarzystwie. :) Jak kiedyś zajrzę na TFa czy miniTFa to wcześniej zamelduję się w hmm Kołobrzegu czy nie wiem.. w Białce Tatrzańskiej np. - żeby wstydu Wschodowi nie robić. rotfl
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re:

Kerm pisze:Widzę, że Krzyżacy darmo swojej ziemi nie oddadzą. :P Gratulacje dla wszystkich bo wszyscy jesteście wygranymi mając możliwość gry w tak fajnym towarzystwie. :) Jak kiedyś zajrzę na TFa czy miniTFa to wcześniej zamelduję się w hmm Kołobrzegu czy nie wiem.. w Białce Tatrzańskiej np. - żeby wstydu Wschodowi nie robić. rotfl
Ja już wczoraj narobiłem na zapas, ciekawe czy mi pozwolą grać jeszcze na Warmii O_O .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Re:

scudetto pisze:Ja już wczoraj narobiłem na zapas, ciekawe czy mi pozwolą grać jeszcze na Warmii O_O .
Djokovic po powrocie z RG w 2011 roku (przegrał z Federerem) połamał w domu wszystkie rakiety...
Scudetto po powrocie z mini TF w 2015 roku nie darował avatarowi... i nie wiadomo co jeszcze! :wink:

Tenis to straszny sport. :D
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

Basic pisze:No właśnie to jest ta rzecz, która w tenisie wkurza mnie najbardziej, że można wygrać cały mecz samemu nie kreując i samemu nie zdobywając absolutnie żadnego punktu przez ofensywne zagrania. Ech...
Pogadaj o tym z Garym, on Ci przypomni przy okazji pewne dane liczbowe. (:]
scudetto pisze:Mam jeszcze jeden postulat, który można rozważyć pod kątem kolejnych Kłobuków. Jako, że byłem najsłabszym ogniwem koszyka antypodowego, postuluję o zmianę koszyka w kolejnym turnieju :D
Nasze turnieje rządzą się swoimi prawami, tzn. w koszykach są gracze rozstawieni nie wg siły i osiągnięć tenisowych, ale ze względów geograficzno-partnerskich. Chodzi o to, by każdemu dać możliwość gry z różnymi graczami, a nie z jakimś swoim przysłowiowym TomemPL :tired: . Chociaż, patrząc na pewien kłobukowy "chów wsobny", i tak nie da się uniknąć powtórek... "Basicowie przybywajcie, na kłobukach namieszajcie" (na znaną melodię kolędową :wink: )
RoTTeN pisze: Zemsta jest słodka. :D
Zemsta to dopiero nadciągnie... :::stormy::: :wink:
wyczesany pisze:czekamy na hohvara... i znów szybkie 1:5, wtedy postanowiłem zmienić styl o 180 stopni, zszedłem z siły, dołożyłem trochę do dokładności i... RAZ PRZEBIEGŁEM KORT PO PRZEKĄTNEJ i nawet wygrałem wtedy punkt! Ha! Gdy zrobiło się 4:5 zaczęliśmy się zastanawiać czy przypadkiem Mariusz nie ma na drugie Artur, albo chociaż rodziny koło Lublina. Okazało się, że nie. :(
Powtarzam od jakichś 2 lat: człowieku, ogarnij się, odejmij nieco mocy, a zwycięstwo twoim będzie :angel: . Tak to jest, jak się młódź nie słucha starszych. :oldtimer: A ten punkt, o którym piszesz, mnie też zdziwił: wyczes stojący za końcową zdąża do skrótu i nawet gra z niego piłkę kończącą O_O . :::gd:::
scudetto pisze:To był mój najgorszy występ na warmińskiej ziemi, ale mam podejrzenia, że zaszkodziło mi tym razem coś warmińskiego. (:]

Nie od dziś wiadomo, że powietrze tu i wilgotność nie służy człowiekowi. Legenda miejscowa głosi, że za Niemca nie trzymali żołnierzy w tutejszych garnizonach dłużej niż 8 lat, coby im się w głowach i kościach nie poprzestawiało zbytnio. :wink:
Skoro już najgorszy występ zanotowałeś, to nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić cię na kolejną edycję. :D
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

hohvar pisze: Powtarzam od jakichś 2 lat: człowieku, ogarnij się, odejmij nieco mocy, a zwycięstwo twoim będzie :angel: . Tak to jest, jak się młódź nie słucha starszych. :oldtimer: A ten punkt, o którym piszesz, mnie też zdziwił: wyczes stojący za końcową zdąża do skrótu i nawet gra z niego piłkę kończącą O_O . :::gd:::
To on ma tam szyny ułożone tylko wzdłuż linii? :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

PitS pisze: To on ma tam szyny ułożone tylko wzdłuż linii? :]
Właśnie o to idzie: i wyskoczył z nich jak jakiś pędolino... rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

hohvar pisze:
PitS pisze: To on ma tam szyny ułożone tylko wzdłuż linii? :]
Właśnie o to idzie: i wyskoczył z nich jak jakiś pędolino... rotfl
Jak mu zapłacili 150 PLN za ten jeden start (tak jak cena biletu) to nie dziwne, że się tak zerwał :::jezor::: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

hohvar pisze:
wyczesany pisze:czekamy na hohvara... i znów szybkie 1:5, wtedy postanowiłem zmienić styl o 180 stopni, zszedłem z siły, dołożyłem trochę do dokładności i... RAZ PRZEBIEGŁEM KORT PO PRZEKĄTNEJ i nawet wygrałem wtedy punkt! Ha! Gdy zrobiło się 4:5 zaczęliśmy się zastanawiać czy przypadkiem Mariusz nie ma na drugie Artur, albo chociaż rodziny koło Lublina. Okazało się, że nie. :(
Powtarzam od jakichś 2 lat: człowieku, ogarnij się, odejmij nieco mocy, a zwycięstwo twoim będzie :angel: . Tak to jest, jak się młódź nie słucha starszych. :oldtimer: A ten punkt, o którym piszesz, mnie też zdziwił: wyczes stojący za końcową zdąża do skrótu i nawet gra z niego piłkę kończącą O_O . :::gd:::
Ale ja o tym, wiem, tylko nie lubię tak grać, czy odbijać, a nie... grać bo już liczyliśmy punkty. rotfl

Odtworzę sobie w pamięci jeszcze raz tę kończącą po skrócie, kto by pomyślał, że można tyle przebiec po świętach. :::cldno9:::
keicam pisze:Wyczes, wyślij je kurierem to jest szansa że przybędą na czas. (tym razem ;) ).
Tym razem się udało, od razu zaznaczam, że rozliczyłem się tylko za piłki, za punktualność nic nie doliczyłem. rotfl
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

hohvar pisze:Pogadaj o tym z Garym, on Ci przypomni przy okazji pewne dane liczbowe. (:]
Ale co mają do tego dane liczbowe? :)
hohvar pisze:Nasze turnieje rządzą się swoimi prawami, tzn. w koszykach są gracze rozstawieni nie wg siły i osiągnięć tenisowych, ale ze względów geograficzno-partnerskich. Chodzi o to, by każdemu dać możliwość gry z różnymi graczami, a nie z jakimś swoim przysłowiowym TomemPL :tired: . Chociaż, patrząc na pewien kłobukowy "chów wsobny", i tak nie da się uniknąć powtórek... "Basicowie przybywajcie, na kłobukach namieszajcie" (na znaną melodię kolędową. :wink: )
Ja tam akurat nie jestem za żadnymi koszykami ani rozstawieniami, pełne czyste losowanie i tyle. :)
Ale jak będzie okazja, to na pewno spróbuję się zjawić. Mam całkiem fajne wspomnienia z Olsztynem i okolicami. :)

No i jeszcze argument Scudiego jest przekonujący. :wink:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

Basic pisze:No i jeszcze argument Scudiego jest przekonujący. :wink:
Teraz też dużo obiecywał... a skończyło się na tenisie... :rolleyes: :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

hohvar pisze:
scudetto pisze:To był mój najgorszy występ na warmińskiej ziemi, ale mam podejrzenia, że zaszkodziło mi tym razem coś warmińskiego. (:]

Nie od dziś wiadomo, że powietrze tu i wilgotność nie służy człowiekowi. Legenda miejscowa głosi, że za Niemca nie trzymali żołnierzy w tutejszych garnizonach dłużej niż 8 lat, coby im się w głowach i kościach nie poprzestawiało zbytnio. :wink:
Skoro już najgorszy występ zanotowałeś, to nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić cię na kolejną edycję. :D
Scudi, następnym razem wcześniej umawiaj się z Rudą, to nie będziesz musiał ratować się Świeżym. I w ogóle bez Rudej na korty nie przychodź! (:]
scudetto pisze:Mam jeszcze jeden postulat, który można rozważyć pod kątem kolejnych Kłobuków. Jako, że byłem najsłabszym ogniwem koszyka antypodowego, postuluję o zmianę koszyka w kolejnym turnieju :D . Niech antypody nie cierpią z powodu mojego braku zdolności tenisowych :angel: .
Namów Kerma i masz swój dalekowschodni koszyk zapewniony. :]
wyczesany pisze:
keicam pisze:Wyczes, wyślij je kurierem to jest szansa że przybędą na czas. (tym razem ;) ).
Tym razem się udało, od razu zaznaczam, że rozliczyłem się tylko za piłki, za punktualność nic nie doliczyłem. rotfl
Ta szczytnowska punktualność. (:] Mało brakowało, już chłopaki się rozgrzewali, gdy wpadliście. :]
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

TomPL pisze:
wyczesany pisze:
keicam pisze:Wyczes, wyślij je kurierem to jest szansa że przybędą na czas. (tym razem ;) ).
Tym razem się udało, od razu zaznaczam, że rozliczyłem się tylko za piłki, za punktualność nic nie doliczyłem. rotfl
Ta szczytnowska punktualność. (:] Mało brakowało, już chłopaki się rozgrzewali, gdy wpadliście. :]
Co Ty mi tu insynuujesz, przecież była 11:59! :D Wszystko było wyliczone i zamierzone. :P
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

wyczesany pisze:Ale ja o tym, wiem, tylko nie lubię tak grać, czy odbijać, a nie... grać bo już liczyliśmy punkty. rotfl
Grać!!!
-nowymi rakietami gra się już od momentu wkładania ich do torby. :]
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

keicam pisze:
wyczesany pisze:Ale ja o tym, wiem, tylko nie lubię tak grać, czy odbijać, a nie... grać bo już liczyliśmy punkty. rotfl
Grać!!!
-nowymi rakietami gra się już od momentu wkładania ich do torby. :]
A nie przypadkiem od momentu zakupu?
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

hohvar pisze:A nie przypadkiem od momentu zakupu?
Jak kupił w "necie" to nie! Zaczyna dopiero po uściśnięciu dłoni kurierowi. :wink:
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

Film się klei, będzie za jakiś czas na Youtubie.

Swoją drogą te 3-4kg które mi się przybrało przez okres kontuzji, są bardzo widoczne...
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

wyczesany pisze:Film się klei, będzie za jakiś czas na Youtubie.

Swoją drogą te 3-4kg które mi się przybrało przez okres kontuzji, są bardzo widoczne...
Czekam zatem z wypiekami. Nie, nie z sernikiem. :)

Podpisy bedo? ;-P
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

Kerm pisze:Podpisy bedo? ;-P
Nie zrobiłem, ale z zeszłorocznego składu (link niżej) odpadli Jakub86 i Fabiozo, a doszedł Banjamin Ba... TomPL.

http://imgur.com/a/tEWCU
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: MiniTF o Sierść Rudego Kłobuka, 3.01.2015

wyczesany pisze:
Kerm pisze:Podpisy bedo? ;-P
Nie zrobiłem, ale z zeszłorocznego składu (link niżej) odpadli Jakub86 i Fabiozo, a doszedł Banjamin Ba... TomPL.

http://imgur.com/a/tEWCU
Oki doki, już wszystko jasne. :::gd:::
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”