Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

wyczesany pisze:Wpisowe:
- 46zł w przypadku kortów zamkniętych,
- 40zł w przypadku kortów otwartych.

PS. Jak mawiał Juliusz Cezar "piłki zostały otwarte". (3 puszki)

Niech (moje) asy będą z Wami wszystkimi.
Wyczes, do boju. :::e_grd::: :::e_grd::: :::e_grd::: :::e_grd::: :::e_grd:::

Trzymam kciuki za Twoją dyspozycję serwisową, forhendową, bekhendową, smeczową, wolejową, półwolejową, lobową, hotdogową i jaką tam jeszcze. :)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

Marcin_L pisze:Trzymam kciuki za Twoją dyspozycję (...) hotdogową i jaką tam jeszcze.
Ja też - za hotdogową, kebabową, pizzową, mielonkową, rosołową i kiełbasianą. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

Marcin_L pisze:
wyczesany pisze:Wpisowe:
- 46zł w przypadku kortów zamkniętych,
- 40zł w przypadku kortów otwartych.

PS. Jak mawiał Juliusz Cezar "piłki zostały otwarte". (3 puszki)

Niech (moje) asy będą z Wami wszystkimi.
Wyczes, do boju. :::e_grd::: :::e_grd::: :::e_grd::: :::e_grd::: :::e_grd:::

Trzymam kciuki za Twoją dyspozycję serwisową, forhendową, bekhendową, smeczową, wolejową, półwolejową, lobową, hotdogową i jaką tam jeszcze. :)
Roznieśli mnie dziś. :(
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

wyczesany pisze:Roznieśli mnie dziś. :(
Słyszałem, że wyczes nie był dziś w formie.
TomPL albo RoTTeN wrzucą wyniki, nie będzie zaskoczeniem, jak zdradzę, że turniej wygrał...
SPOILER:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

Wyniki:
Obrazek
SPOILER:
Formuła RoTTena dała mi w kość, nie mogę wejść na piętro, może w piwnicy będę spał... Tylko najpierw wzmocnię się "Lubelskim" - dzięki scudi za nagrody niespodziewajki :D
Chociaż skończyło się "jak zwykle", to działo się, oj działo... i pizza była :]
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

TomPL pisze:... i pizza była :]
Właśnie. Miałem zwalić na przeziębienie, ale chyba jednak finał przegrałem przez gluten rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

No właśnie nie wiem, jak ty się w ogóle w takim stanie do finału doczołgałeś? Tzn. wiem, przekręty jakieś były :]
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

TomPL pisze:No właśnie nie wiem, jak ty się w ogóle w takim stanie do finału doczołgałeś? Tzn. wiem, przekręty jakieś były :]
Toż zachorował po to żeby legalnie mógł brać Sudafed. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Mann
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 19 wrz 2013, 22:38

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

Gratulacje dla Toma. Wyczes ty to chyba tymi asami rozjuszyłeś swoich rywali, że Ci tak dokopali.
Mam nadzieję, że następny turniej mnie nie ominie i dojadę do Jednakniepasymia.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

TomPL pisze:No właśnie nie wiem, jak ty się w ogóle w takim stanie do finału doczołgałeś? Tzn. wiem, przekręty jakieś były :]
Też się dziwię. Ale wiesz, jak przegrywasz ze scudetto 2:5, to nie ma siły: musisz wygrać 7:5 rotfl

W sumie to szkoda mi RoTTeNa, zasłużył na półfinał :::gd::: . Na szczęście Driver oglądał nasz mecz ze scudim i mamy świadka jakby co, bo faktycznie wynik wygląda na ustawiony (mój bilans 12:12, RoTTen i scudetto 11:11, i zdecydował ich bezpośredni mecz).
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

hohvar pisze:
wyczesany pisze:Roznieśli mnie dziś. :(
Słyszałem, że wyczes nie był dziś w formie.
Za to Janek wręcz latał po korcie. :D
SPOILER:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

hohvar pisze:(...) W sumie to szkoda mi RoTTeNa, zasłużył na półfinał :::gd::: . Na szczęście Driver oglądał nasz mecz ze scudim i mamy świadka jakby co, bo faktycznie wynik wygląda na ustawiony (mój bilans 12:12, RoTTen i scudetto 11:11, i zdecydował ich bezpośredni mecz).
Miałem mnóstwo szczęścia: wygrałem z zakatarzonym Tobą i z zaheblowanym wyczesem, :wink: a szczęścia nie oszukasz - jego suma zawsze jest zerowa, tak więc w Twoim meczu ze scudettem padł jedyny możliwy wynik, który zabierał mi półfinał. :hanky: Luzik, dostałem od scudetta Lubelskie Pils w ramach rekompensaty za szkody moralne. :D Poza tym awans miałem w swoich rękach. Trzeba było wygrać ze scudettem, albo dać Ci ugrać 3 gemy zamiast 5-ciu, to bym nie musiał się oglądać na wynik Waszego meczu. :oldtimer:

Za to wykonałem inny plan. Chciałem wygrać z TomemPL, :twisted: a wiadomo, że jak się chce wygrać z dominatorem, to trzeba go najpierw zaheblować. Oddałem mu więc turniejowy mecz do 1, a potem jeszcze towarzyski super tie-break do 2 i gdy już złapał niezłego hebla, przypuściłem nieoczekiwany atak wygrywając drugi towarzyski super-tiebreak 12:10! :::thq^2::: Ależ ja jestem przebiegły! :lol:

Oto tabela z wynikami:
Obrazek

Ogromne gratulacje dla wyczesanego i hohvara za organizację! To była świetna przygoda! A do tego Yonex Team z Miasteczka zaprezentował się wyśmienicie zajmując miejsca 5. (jam ci to uczynił) oraz 3. (Driver!).

Więcej opiszę na swoim blogu, ale 5 setów turniejowych + 1 towarzyski + 4 towarzyskie super tie-breaki - muszę najpierw dojść do siebie. :::hot::: :D

P.S. Wyczes, cokolwiek Ci dziś dolegało, mam nadzieję że szybko przejdzie. Trochę dziś brakowało nam wszystkim Forumowego Zgrywusa Roku. :wink:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

RoTTeN pisze:P.S. Wyczes, cokolwiek Ci dziś dolegało, mam nadzieję że szybko przejdzie. Trochę dziś brakowało nam wszystkim Forumowego Zgrywusa Roku. :wink:
Nic mi nie dolegało, jestem zdrowy tylko trochę zmęczony po zeszłym tygodniu. Parę dni odpoczynku i będzie ok, a teraz spadam spać. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

Wyczesany, ksywa Spięty. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

PitS pisze:Wyczesany, ksywa Spięty. :wink:
Bardziej pasowałoby Zasmucony, ale skoro to tylko zmęczenie, to ja już się przestaję martwić. Tylko przed kolejnym miniTFem, wyczes, masz nakaz tygodniowego obowiązkowego wypoczynku! :::rlx:::
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

Mann pisze:Gratulacje dla Toma. Wyczes ty to chyba tymi asami rozjuszyłeś swoich rywali, że Ci tak dokopali.
Mam nadzieję, że następny turniej mnie nie ominie i dojadę do Jednakniepasymia.
Ano właśnie - tak mi brakowało tu kogoś do kompletu na naszym miniTF. Wygrał zimą i tak się sprężył, że miał rodzić - co się urodziło? WTA czy ATP? ;)
Janek
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 14 lis 2010, 12:58

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

Do latania już od początku zmusił mnie Rotten swoimi skrótami. Niestety nie znalazłem na nie recepty. Na Toma to wiadomo- nie ma mocnych. Logigamer ma dobre techniczne uderzenia . Dobrze rotuje fh i ma niezły bh. Nie miał swojego dnia, jeśli chodzi o precyzję zagrań. Na korcie nie odczuwałem żadnego dyskomfortu ale po przyjeździe do domu widzę, że podwójna dawka maści końskiej na stopy będzie konieczna. Co ciekawe wszyskie mecze grałem oburęcznym fh , którym gram od 6 kwietnia i narazie nie zamierzam z niego rezygnować. Impreza bardzo fajna.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2014, 23:22 przez Janek, łącznie zmieniany 1 raz.
Mann
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 19 wrz 2013, 22:38

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

TomPL pisze:Ano właśnie - tak mi brakowało tu kogoś do kompletu na naszym miniTF. Wygrał zimą i tak się sprężył, że miał rodzić - co się urodziło? WTA czy ATP? ;)
WTA. Na imię jej Maria. Mam tylko nadzieję, że nie będzie stękać w przyszłości na korcie.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

Nie umiem grać z Hohvarem ;( (3:6) Po losowaniu wiedziałem że o wyjście z grupy zagram z Driverem. Spotkanie układało się planowo :wink: 4:2 do momentu w którym, na nawierzchni której nie rozumiem, pośliznęła mi się noga dalej niż zwykle, a ja zwarłem "pośladki" ... również mocniej niż zwykle i poczułem ostrego "kolca" w lędźwiach. Tak mi spięło plecy że do końca meczu grałem "chodzonego". Driver jest za dobry żeby z nim tak wygrać,... więc przegrałem 4:6 :( Z przekonaniem o kreczu wysmarowałem plecy przeciwbólowym Olfenem i ... po odczekaniu 30 min. zauważyłem że od biedy mogę grać dalej! Wjechałem sobie na ambicję. Koledzy jadą z Polski nie po to żeby wygrać kreczem, podjąłem decyzję o grze. O siódme miejsce przyszło mi walczyć z Jankiem i Logim. Z mocnym postanowieniem że gram do pierwszego bólu i strategią nie przedłużania wymian zagrałem wyjątkowo agresywnie serwisem i returnem. Oddałem kolegom po jednym gemie i poczułem się prawie całkiem dobrze. Jednocześnie wzrosła we mnie taka złość na sytuację z plecami że "rządny krwi " zacząłem szukać jeszcze kogoś do gry. Na korcie pod gołym niebem RoTTeN bezlitośnie masakrował Wyczesa. :wink: Przyszedłem na ich końcówkę i po meczu zaproponowałem "pogromcy moda" grę. Do końca 25 min. Można zagrać kilka gemów! :::gd::: Poczułem potrzebę wzięcia odwetu na Wyczesie! Wysocy koledzy powinni trzymać się razem :D! Tak się "wczułem" że RoTTeN'owi udało się wygrać jednego gema a ja zakończyłem seta równo z końcem czasu!

Było bardzo fajnie! Plecy czuję, ale nie "nahalnie" :wink:. Zamierzam do końca pobytu na Warmii utwierdzić się w przekonaniu że "nie umiem z Hohvarem", sprawdzić Wyczesa na pasymskim hardzie i może gdyby Tom miał wolną chwilę.....? :wink:

Bardzo fajna impreza super atmosfera. Ciekawi ludzie, różne formy kortowej ekspresji podczas gry w ten "piękny, biały, elitarny" sport! (Prawda Logi (:] )

Do zobaczenia wkrótce!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF Jednakniepasym Open

keicam pisze: Zamierzam do końca pobytu na Warmii utwierdzić się w przekonaniu że "nie umiem z Hohvarem", sprawdzić Wyczesa na pasymskim hardzie i może gdyby Tom miał wolną chwilę.....? :wink:
Sorry, nie dam rady... 2 dni będę się składał z powrotem do kupy, potem mam już zamówiony debelek turniejowy i wyjeżdżam na majówkę. Szkoda, bo dzięki "formule RoTTena" tylko z Tobą (i Logim) nie zagrałem...

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”