kto wygra pierwsze derby Wschodu?

Czas głosowania minął 1 mar 2014, 22:59

scudetto
92%
12
hitman
8%
1
 
Liczba głosów: 13
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: scudetto vs. hitman

Teraz było trochę za ciepło, ale jak jest zima i niskie temperatury to nawet marznę.

A jeśli chodzi o defilady to zacytuję tu mojego kumpla: nie mój cyrk, nie moje małpy :)
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: scudetto vs. hitman

hitman pisze:Teraz było trochę za ciepło, ale jak jest zima i niskie temperatury to nawet marznę.
To nie trzeba było zdjąć skoro było za ciepło :twisted: ?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: scudetto vs. hitman

Procesje, to niestety choroba nowych obiektów i "nowych tenisistów" z nimi związanych.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: scudetto vs. hitman

PitS pisze:Procesje, to niestety choroba nowych obiektów i "nowych tenisistów" z nimi związanych.
Nie wiem, czy tak do końca. Poza tym na pomyślenie, że można po prostu dostać piłką w głowę nie potrzeba wiele. Pomijam sam fakt, że to przeszkadza, ale obecnie ludzie drugimi się mało kiedy przejmują. Choć w sumie co ja piszę - jak po chodniku nie można normalnie iść, bo ludzie idą jak w amoku całą szerokością? Co dziwne obserwuję, że prędzej mężczyzna zrobi miejsce, niż kobieta idąca środkiem O_O . Zawsze trzymam się maksymalnie prawej strony, więc nie mam możliwości bo wejdę w ścianę/na jezdnię/samochód. Trochę mnie to irytuje, bo to nie jest żaden wysiłek.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: scudetto vs. hitman

TadX pisze:Co dziwne obserwuję, że prędzej mężczyzna zrobi miejsce, niż kobieta idąca środkiem O_O .
To samo obserwuję na drogach. Kobieta w aucie jest kompletnie znieczulona na wszystko, co się dzieje poza jej drogą: żadnego przepuszczenia, ustawienia się niekolizyjnie itp. :tired: . Może to dlatego, że są przyzwyczajone do tego, iż to je się przepuszcza przodem?
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”