Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

Zakończyliśmy fazę zasadniczą ligi deblowej na drugim miejscu. Dzisiaj o 16-tej gramy o finał z deblem nr 3. W tym samym czasie "jedynki" grają o finał z czwartą parą. O 20-tej zagramy o finał lub o trzecie miejsce. Trzymajcie kciuki. :wink:
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

Do boju! :!:brv_cmn:!:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

RoTTeN pisze:Do boju! :!:brv_cmn:!:
Dzięki! :::gd:::
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

Wygraliśmy półfinał. 7:6 , 6-4. Po zaciętym meczu z parą z którą przegraliśmy w rundzie zasadniczej. Mecz nie obfitował w wysmakowane akcje. Większość to odpowiedni serwis i wykończenie akcji po returnie przeciwnika i oczekiwanie na słabszy gem serwisowy strony przeciwnej w celu przełamania. Ich gra była bardzo podobna. Osobiście szedł mi mój serwis. Przeciwnik odbierający go na karze przewagi w pierwszym secie ani razu nie przebił go skutecznie przez siatkę!

W finale spotkaliśmy się z parą stworzoną z amatora i byłego "notowanego" zawodnika. Przepaść między amatorskim tenisem a tym w wykonaniu zawodniczym jest kolosalna. Panowie w obu meczach (półfinał i finał) stracili dwa gemy, w tym jednego z nami!

No i tutaj nachodzi mnie refleksja. Co czuje człowiek który jest w sytuacji wilka w stadzie baranów! Jaka jest jego motywacja? Jakby wypuścić gimnazjalistę na pierwszoklasistę i kazać im się bić! Czy taki gimnazjalista ma frajdę że "miażdży"? Bo ten który go zaprosił ma satysfakcję podobną do tej jaką ma posiadacz "starszego brata" w szkole. Sam słaby, ale mocny tym że finalnie przyjdzie starszy i wp.....szy komu trzeba! Czy potrzeba wygrywania jest aż tak duża?

Wygraliśmy wszystko co tylko się dało. Ja osobiście jednak jestem zniechęcony :(
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

Tak, to powszechnie znany poceder, w Olsztynie też tak bywa...
Ze znanych mi przypadków najczęściej "winny" był amator zapraszający tego profi. To amator ma takie ciśnienie by, w końcu!, wygrać. Profi się zgadza z powodów towarzyskich (taki układ, nie wypada odmówić) lub finansowych (po prostu amator go opłaca). Tylko jednego profi spotkałem, który grał, bo lubi "miażdżyć", taki typ.
Bywają też pary "profi", które przychodzą by wygrać (bo jakieś nagrody są...) z nadzieją, że trafi się jeszcze jakaś inna para profi co "usprawiedliwi" ich start.
Frustrujące, ale nie ma co się przejmować. Ja z takimi gram tak, by sobie nie pograli: co drugi lob na 4-piętro, serwis z dołu, brak zaangażownia, czajenie się tę jedyna okazję by ich ośmieszyć (a amatorska publika tylko wtedy na to czeka :] ).
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

TomPL pisze:Tak, to powszechnie znany poceder, w Olsztynie też tak bywa...
Ze znanych mi przypadków najczęściej "winny" był amator zapraszający tego profi. To amator ma takie ciśnienie by, w końcu!, wygrać. Profi się zgadza z powodów towarzyskich (taki układ, nie wypada odmówić) lub finansowych (po prostu amator go opłaca). Tylko jednego profi spotkałem, który grał, bo lubi "miażdżyć", taki typ.
Bywają też pary "profi", które przychodzą by wygrać (bo jakieś nagrody są...) z nadzieją, że trafi się jeszcze jakaś inna para profi co "usprawiedliwi" ich start.
Frustrujące, ale nie ma co się przejmować. Ja z takimi gram tak, by sobie nie pograli: co drugi lob na 4-piętro, serwis z dołu, brak zaangażownia, czajenie się tę jedyna okazję by ich ośmieszyć (a amatorska publika tylko wtedy na to czeka :] ).
W naszej sytuacji jest dodatkowy smaczek. Ale o tym opowiem na naszym Mini TF!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

Wczoraj razem z S&V zagraliśmy mecz (godzinę) na "ceglastym czymś". Pierwszy raz o d pół roku miałem wątpliwą przyjemność taplania się w proszku. Wynik remisowy 6:6 (koniec czasu). W kontekście MiniTF JO mogę napisać: "przybywa z Krakowa zdecydowany dawca punktów". Ludzie jak Wy możecie lubić cegłę??? O_O
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

Cegła jest zdrowa :::yay::: (nie stosować doustnie!)
Dziwne, że ty też przed JO trenujesz debla zamiast singla. A może to ma być MiniTF deblowy? rotfl
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

TomPL pisze:Dziwne, że ty też przed JO trenujesz debla zamiast singla. A może to ma być MiniTF deblowy? rotfl
Nie, to nie był debel. Tym razem S&V stał po drugiej stronie! :)
TomPL pisze:Cegła jest zdrowa :::yay::: (nie stosować doustnie!)
"Piling" jest dobry dla skóry. :::gd::: rotfl
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

keicam pisze:Ludzie jak Wy możecie lubić cegłę??? O_O
Pewnie na zasadzie: jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma :wink: . Tego typu korty przeważają u nas. Pamiętam jakieś 2 lata temu na SupeTennisie była propagowana akcja budowy kortów twardych, na których gra się większość turniejów ATP i WTA, gdy tymczasem Włosi mają 80% kortów ziemnych... U nas do wyboru: dziwny hard zimowy (gramy, ale drogo i nietypowo), twarde na OSW (niedostępne i drogie), orliki tartanowe. Masz odpowiedź.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

hohvar pisze:... U nas do wyboru: dziwny hard zimowy (gramy, ale drogo i nietypowo), twarde na OSW (niedostępne i drogie), orliki tartanowe. Masz odpowiedź.
Przy klubie mojego syna 50% to sztuczna trawa, a "reszta" to cegła. Amatorska liga przy klubie w 95% wybiera grę na cegle. O_O
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

No pisałem przecież, że zdrowiej - wolniejsza piłka, miększa nawierzchnia, amator musi bardziej dbać o zdrowie, bo emeryturę ma później. :]
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

TomPL pisze:No pisałem przecież, że zdrowiej - wolniejsza piłka, miększa nawierzchnia, amator musi bardziej dbać o zdrowie, bo emeryturę ma później. :]
A to że naraża się na zawał biegając, biegając, biegając.... ;-P
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

keicam pisze: A to że naraża się na zawał biegając, biegając, biegając.... ;-P
Zawsze można wybrać playstation. :rolleyes:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

hohvar pisze:Zawsze można wybrać playstation. :rolleyes:
O tym nie pomyślałem. Przywiozę na MiniTF!!!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”