Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Debel S&V + Keicam kontra .......

Spotkaliśmy się w klubie naszych dzieci. :::%%%::: Mój syn i córka S&V trenują w jednej (zaawansowanej) grupie. Ponieważ obydwaj woleliśmy patrzeć jak trenują nasze dzieciaki niż porzucać je pod klubem, szybko znaleźliśmy wspólne tematy do dyskusji i pretekst do gry. S&V "wkręcił" mnie w swoje cotygodniowe rozgrywki deblowe. Na początku jako zmiennika, z czasem jednego z czterech podstawowych graczy! Przebijając sobie co tydzień piłkę zgraliśmy się jeszcze bardziej. W końcu skorzystaliśmy z okazji i zapisaliśmy się jako para do amatorskich deblowych rozgrywek ligowych organizowanych przy "naszym" klubie. Obecnie udaje nam się być na szczycie tabeli tych rozgrywek. :::yay:::

Aby nie przynudzać: oto próbka naszego ostatniego debla. Moją obecną ruchowość oceniam na jakieś 70% po kontuzji kolana. To i tak o niebo lepiej niż jeszcze tydzień temu gdzie robiłem za słupek. :(

https://vimeo.com/87804301

Miłego oglądania.

Keicam
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

No to pięknie - mamy chyba pierwszy deblowy blog :::yay:::

Widać, że jeszcze nie jesteście zgrani (np. piękne uderzenie w plecy :] ), ale i przeciwnicy na tym filmie nie najmocniejsi (bo tylko czasami zaskakują minięciem po linii i lubują się w lobach), więc wystarcza, że S&V potężnie miesza przy siatce :::gd:::
W tej grze brakuje jednego, jakże istotnego w deblu elementu: S & V ;-P I tu mam intymne pytanie - dlaczego S&V nie gra S & V ? O_O
Awatar użytkownika
S&V
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 22 lis 2013, 12:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

TomPL pisze:No to pięknie - mamy chyba pierwszy deblowy blog :::yay:::

Widać, że jeszcze nie jesteście zgrani (np. piękne uderzenie w plecy :] ),
Takie zagrania wymagają wyjątkowej koordynacji :-) i wzmacniają wewnętrzną więź między grającymi :::hood2:::
ale i przeciwnicy na tym filmie nie najmocniejsi (bo tylko czasami zaskakują minięciem po linii i lubują się w lobach), więc wystarcza, że S&V potężnie miesza przy siatce :::gd:::
Film to tylko kilka wybranych/najciekawszych akcji ale przeciwnicy stawiają wysoko poprzeczkę - specjalizują się w małej liczbie błędów własnych i wybieraniem niemożliwych do odegrania zagrań oraz wymuszaniem błędów. W środę nie było Filipa, który potrafi mocno namieszać :::e_grd:::
W tej grze brakuje jednego, jakże istotnego w deblu elementu: S & V ;-P I tu mam intymne pytanie - dlaczego S&V nie gra S & V ? O_O
Droga do doskonałości wyboistą jest :priest:
A co do meritum - zgadzam się - powinienem częściej po serwisie wędrować do siatki.
The closer you get to being a pro, the closer you can get to the client - Léon
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

TomPL pisze:No to pięknie - mamy chyba pierwszy deblowy blog :::yay:::

Widać, że jeszcze nie jesteście zgrani (np. piękne uderzenie w plecy :] ), ale i przeciwnicy na tym filmie nie najmocniejsi (bo tylko czasami zaskakują minięciem po linii i lubują się w lobach), więc wystarcza, że S&V potężnie miesza przy siatce :::gd:::
To uderzenie w plecy nie jest brakiem zgrania. Trafiłem go pierwszy raz od dwóch lat wspólnej gry. :( S&V ma wielką ochotę być wszędzie :wink: Często jest tak że pozostaje pod siatką na środku, po to żeby wywrzeć dodatkową presję po moim mocnym fh. Tutaj miałem otwarty kort po prostej, postanowiłem wysłać tam piłkę. Czasem tak gramy. Ryzyko trafienia siebie mamy "obgadane". Niestety w tym przypadku S&V zaczął się cofać i tak to wyszło.
TomPL pisze:W tej grze brakuje jednego, jakże istotnego w deblu elementu: S & V ;-P I tu mam intymne pytanie - dlaczego S&V nie gra S & V ? O_O


Doszliśmy do wniosku że opłaca się atakować siatkę po dobrych własnych returnach co widać na filmie. Takiego rozwiązania mało kto się spodziewa. Daje nam ono dużo punktów.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

Ten cios w plecy to pewnie to taka motywacja, żeby się szybciej partner przy siatce poruszał rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

keicam pisze:
Doszliśmy do wniosku że opłaca się atakować siatkę po dobrych własnych returnach co widać na filmie. Takiego rozwiązania mało kto się spodziewa. Daje nam ono dużo punktów.
Bo "tamci" też nie atakują po serwisie. :]
Awatar użytkownika
S&V
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 22 lis 2013, 12:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

Jakuboto pisze:Ten cios w plecy to pewnie to taka motywacja, żeby się szybciej partner przy siatce poruszał rotfl .
I przyniósł szybkie efekty - patrz akcja rozpoczynająca się 1:28. :::hot:::
The closer you get to being a pro, the closer you can get to the client - Léon
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

TomPL pisze:
keicam pisze:
Doszliśmy do wniosku że opłaca się atakować siatkę po dobrych własnych returnach co widać na filmie. Takiego rozwiązania mało kto się spodziewa. Daje nam ono dużo punktów.
Bo "tamci" też nie atakują po serwisie. :]
Pewnie tego nie widać, ale staramy się te ataki utrudniać poprzez odpowiednie returny.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

Trochę niezbilansowany ten debel, bezczelnie dominujecie. :)

Wygląda to trochę na pastwienie się nad przeciwnikiem - S&V prawie nic nie psuje.
Awatar użytkownika
S&V
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 22 lis 2013, 12:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

Żeby nie było tak kolorowo - wybraliśmy z ponad godziny gry (niestety wysiadła bateria w trakcie) 7 najlepszych minut akcji. W rezultacie mecz był bardzo wyrównany. Mieliśmy kilka spektakularnie wygranych akcji przy siatce - bo tak głównie zdobywamy punkty, były też popsute piłki, źle zreturnowane ale tego nie wklejałem, żeby nie przynudzać.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2014, 12:11 przez S&V, łącznie zmieniany 1 raz.
The closer you get to being a pro, the closer you can get to the client - Léon
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

widget pisze:Trochę niezbilansowany ten debel, bezczelnie dominujecie. :)

Wygląda to trochę na pastwienie się nad przeciwnikiem - S&V prawie nic nie psuje.
Kluczem jest to, że to S&V obrobił ten filmik :D, a w założeniu miał być wizytówką! On jeszcze nie rozumie, że jak nie wstawi że coś psuje, to nikt nie będzie się chciał z nim umówić na grę. ;-P
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

O kluczach przy obrabianiu filmików, to nie musisz mi mówić - znam to z autopsji. :]
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

TomPL pisze:O kluczach przy obrabianiu filmików, to nie musisz mi mówić - znam to z autopsji. :]
Ale może widget jeszcze tego nie wie??? Z drugiej strony to graliśmy tyle czasu co nasza piłkarska reprezentacja, a mam wrażenie że streszczenie fajnych zagrań z jej meczu to głównie gole strzelane przez przeciwnika. Więc może nie jest najgorzej???
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

keicam pisze:
TomPL pisze:O kluczach przy obrabianiu filmików, to nie musisz mi mówić - znam to z autopsji. :]
Ale może widget jeszcze tego nie wie??? Z drugiej strony to graliśmy tyle czasu co nasza piłkarska reprezentacja, a mam wrażenie że streszczenie fajnych zagrań z jej meczu to głównie gole strzelane przez przeciwnika. Więc może nie jest najgorzej???
To fakt. Nie sztuka robić coś dobrze. Prawdziwa sztuka to robić coś dobrze i się dobrze wypromować. :D
Awatar użytkownika
S&V
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 22 lis 2013, 12:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

A jak oceniacie jakość samego nagrania tą kamerką (biorąc poprawkę na nędzne warunki oświetleniowe) - przypomnę GoClever DVR silver z Biedronki za 200 zł?
Najważniejsze cechy kamerki:

1. szerokokątny obiektyw (120 stopni)
2. zestaw uchwytów umożliwiających zamontowanie everywhere
3. kręci filmy HD
4. bateria to zamiennik Olympusa i można dokupić dodatkową za kilkanaście zł (wytrzymuje ok 1:30 min)
5. Wodoszczelna obudowa
6. Do zestawu należy dokupić kartę pamięci microSD (najlepiej klasa 10 - wtedy zapis jest płynny)

Tak wygląda z całym dobrodziejstwem inwentarza:
Obrazek
The closer you get to being a pro, the closer you can get to the client - Léon
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

S&V pisze:A jak oceniacie jakość samego nagrania tą kamerką (biorąc poprawkę na nędzne warunki oświetleniowe) - przypomnę GoClever DVR silver z Biedronki za 200 zł?
Najważniejsze cechy kamerki:

1. szerokokątny obiektyw (120 stopni)
2. zestaw uchwytów umożliwiających zamontowanie everywhere
3. kręci filmy HD
4. bateria to zamiennik Olympusa i można dokupić dodatkową za kilkanaście zł (wytrzymuje ok 1:30 min)
5. Wodoszczelna obudowa
6. Do zestawu należy dokupić kartę pamięci microSD (najlepiej klasa 10 - wtedy zapis jest płynny)

Tak wygląda z całym dobrodziejstwem inwentarza:
Obrazek


Dla mnie lipa. :wink: Szerokokątny obiektyw strasznie powiększa :D (głównie mnie)!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

Jutro o 8:00 gramy ligę z braćmi Dz. Intensywność ich przebywania na korcie jest porównywalna do systematycznie trenującego klubowego juniora. Grają z trenerami, "ustawki" ze znajomymi jak i ligę singlową. Optymistyczne dla nas informacje to fakt, że nie są zgrani deblowo. W tym widzę szansę :::losiu:::

S&V pewnie weźmie kamerę :) Będzie się działo!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
S&V
Początkujący
Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 22 lis 2013, 12:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

Czas naostrzyć topory. :!exec!: Chłopaki mają naprawdę silny serwis - nie wiem czy nie najsilniejszy jaki widziałem na poziomie amatorskim... Grają ze sobą debla od paru lat, więc na brak zgrania bym nie liczył....
Będziemy walczyć :!Vicky!: a co z tego wyjdzie to się okaże.

Ps. O tych "ustawkach" nic nie wiedziałem. :bbbat: Mam nadzieję, że na tenisie się skończy. :lol: :zgoda:
The closer you get to being a pro, the closer you can get to the client - Léon
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

S&V pisze:... Grają ze sobą debla od paru lat, więc na brak zgrania bym nie liczył....
Nieco przyciśnięci zaczynają na siebie burczeć... Jest szansa.... Może!? :wink:
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Debel S&V + Keicam kontra .......

Przegraliśmy! 5:7, 6:7 (4:7). Wyrównany mecz trwający 1h 40 min. Mało długich wymian, głównie mocny serwis, return i gra przy siatce. Praktycznie większość gemów granych na przewagi.
Słabo wchodzimy w mecz. :( (kolejny raz) Pierwszy set zaczęliśmy grać od 0:3, a drugi od 0:2. Nagrało się prawie wszystko, więc po analizie opiszemy co i jak.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”