Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

TomPL pisze:Facet, dla mnie jesteś bohaterem Kłobuka - łokieć, bark, brak gry a ty jedziesz parę godzin, żeby potem dogorywać przy pizzy na telefon - szacunek
Scudetto pokazał, że jak komuś zależy to można. :::gd::: Dzięki niemu i Fabiozo mieliśmy reprezentantów z dwóch różnych województw, poza naszym. Ale scudetto i jego 450 km w jedną stronę to rekord miniTF. :::no.I:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

hohvar pisze:
TomPL pisze:Facet, dla mnie jesteś bohaterem Kłobuka - łokieć, bark, brak gry a ty jedziesz parę godzin, żeby potem dogorywać przy pizzy na telefon - szacunek
Scudetto pokazał, że jak komuś zależy to można :::gd::: Dzięki niemu i Fabiozo mieliśmy reprezentantów z dwóch różnych województw, poza naszym. Ale scudetto i jego 450 km w jedną stronę to rekord miniTF :::no.I:::
Panowie, liczę że ten rekord zostanie wkrótce pobity, bo skusi się ktoś z dalszych stron niż moje. Ominął mnie jeden MiniTF i jeden mini-turniej, tym razem po prostu musiałem przyjechać :D . Nic się z tym nie może równać, czekam na kolejne :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Mann
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 19 wrz 2013, 22:38

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Miło było pograć z Forumowiczami, dziękuję za miłą atmosferę. Wyczes powiedział, że jak zagram w głównym Tf-ie to mnie nie zbanuje za dzisiejsze granie. Tylko nie wiem czy sprostam ze spamem i z sytuacją powiększenia się mojej rodzinki.
I oczywiście podziw dla Scudetto za takie poświęcenie.
Janek
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 14 lis 2010, 12:58

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Witam. Tym razem zostałem dokumentnie zamieciony w grupie zamiecionych. Niestety , ktoś musiał zająć to zaszczytne dziewiąte miejsce. Gratuluję moim przeciwnikom waleczności. Pozostaje mi cieszyć się z paru udanych wymian, i z tego że cholesterol trzymam w ryzach. :wink: Do zobaczenia na korcie.
Driver
Bywalec
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:52

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Pierwszy raz dostąpiłem zaszczytu wzięcia udziału w TF-ie. Wynik jaki osiągnąłem nie jest satysfakcjonujący. Ważniejsze jest to, spędziłem fajny dzień w kłobukowym towarzystwie :::gd::: .
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Mann pisze:Miło było pograć z Forumowiczami, dziękuję za miłą atmosferę. Wyczes powiedział, że jak zagram w głównym Tf-ie to mnie nie zbanuje za dzisiejsze granie.
Prawdziwie "ludzkie oblicze władzy" rotfl
Driver pisze:Pierwszy raz dostąpiłem zaszczytu wzięcia udziału w TF-ie. Wynik jaki osiągnąłem nie jest satysfakcjonujący. Ważniejsze jest to, spędziłem fajny dzień w kłobukowym towarzystwie :::gd::: .
"Towarzystwo kłobukowe" latem przepoczwarza się w kuflowe. Już dziś zapraszamy na powtórkę :!welcome!:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

W drodze powrotnej jeszcze odwiedziny u Teściowej (pyszny bigos!) i u Szwagra (pyszna wódka! :D ), tak więc dopiero dotarłem do domu. :::hot:::

Fabiozo już zdążył wrzucić fotkę tabelki, więc ja tylko jeszcze wstawię taką wersję bardziej czytelną:
Obrazek
Gratuluję Mannowi - objechał nas wszystkich jak chciał. Nie wiedziałem co ja robię na korcie :::flbrgd::: - po prostu klasa wyżej i tyle. Jednak największe wrażenie zrobiła na mnie gra hohvara. Przecież wczesną wiosną z nim wygrałem! Na majowym TFie też prezentował grę taką naszą, swojską. :::%%%::: Tymczasem tutaj... gdybyśmy się spotkali, to wciągnąłby mnie nosem. :D Zresztą tak samo jak Jakub86, z którym nawiązałem walkę właściwie tylko dzięki jego licznym podwójnym błędom. Jeśli poprawi regularność serwisów, to też mnie zje. :wink:

Dziękuję za grę Jankowi - bardzo fajnie się obaj nakręcaliśmy, jednak od stanu 2:2 zacząłem biegać jak szalony i wyszarpywać gem po gemie. To był jedyny mecz, po którym moją koszulkę można było wyżymać.

A Driver znowu wisi mi piwo za straty moralne i szkody na psychice. Nasz ósmy mecz o stawkę, a on siódmy raz wygrywa. Zwykła bezczelność! ::!phi!::

W drodze powrotnej pochwaliliśmy się Najlepszej z Żon oraz Pani Drivérovej, że Driver zajął pierwsze miejsce, a ja drugie. Dziewczyny nie były zbytnio zainteresowane wgłębianiem się w zawiłości systemu rozgrywek, toteż nie uświadamialiśmy ich, że w Grupie Zamiataczy. :!ojoj!:

I na koniec, bo chyba nikt nie wspomniał, klika słów o trofeum:
hohvar pisze:
wyczesany pisze:E: Tak mnie naszło... w lipcu mieliśmy kufel do wygrania, a co będzie teraz? :oops:
(...)rozejrzę się za jakimś naturalnym, organicznym śladem po kłobukach :wink: .
Byłem pewien, że hohvar zasuszy kłobukową kupę, :D a tu niespodzianka! Piękny dyplom w szklanej ramie, a w środku... gustowne kogucie piórko. :::vnice:::

Dziękuję wszystkim za przesympatycznie spędzony czas i do następnego!
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Proszę bardzo, przyznam bez bicia, że nie mam zbytniej ochoty na obróbkę, a i warunki mieliśmy jakie mieliśmy, czyli dziesięć żarówek na kort...

http://imgur.com/a/tEWCU#0
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Brawo! Rekord świata w szybkości opublikowania :)
I nie wiem, co tu obrabiać? Widać jak na dłoni wszystkie zadowolone buźki. Fotograf się spisał, sigma dała radę pod balonem - super wyczesane!
Ps. Czy logi to czyta? ;)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

TomPL pisze:Brawo! Rekord świata w szybkości opublikowania :)
I nie wiem, co tu obrabiać?
Ha ha ha! Nie myśl, że jesteście tacy gładcy! Każde zdjęcie trzeba było ruszyć, ale postanowiłem, że tylko delikatnie je ogarnę. ;)
Fotograf się spisał, sigma dała radę pod balonem - super wyczesane!
Jak na każdej poważnej imprezie tenisowej nie mogło być tylko jednego pstrykającego. :P
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

wyczesany pisze:
TomPL pisze:(...)nie wiem, co tu obrabiać?
Ha ha ha! Nie myśl, że jesteście tacy gładcy! Każde zdjęcie trzeba było ruszyć(...)
Wyczes, świetna robota! I błyskawiczna! Nie wiem co Ty tam poczarowałeś, :!mage!: ale rzeczywiście, jeżeli chodzi o mnie to wyszedłem gładko jak nigdy. :D
::!vgoodv!::
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

A ja gładki nie wyszedłem, ale to raczej niemożliwe :] .
Spadam stąd, znaczy z Kłobukowego Grodu :D .

Do miłego !!!
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Wyczes komu się naraziłeś, że ktoś próbuje smeczować Twoją głowę? ;-P
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

RoTTeN, dzięki za wrzucenie czytelnych wyników. Wyczes, zdjęcia super! Brawo chłopaki :::gd::: .
RoTTeN pisze:Byłem pewien, że hohvar zasuszy kłobukową kupę, :D
Dobrze kombinujesz :wink: . Miałem 2 wersje nagrody, w zależności od poziomu turnieju. A że poziom był wysoki jak lot orła, nagrodą było kłobukowe pióro.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Basic pisze:Wyczes komu się naraziłeś, że ktoś próbuje smeczować Twoją głowę? ;-P
Wiesz... sprawy finansowe. :teathy:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

hohvar pisze:
Mann pisze:Miło było pograć z Forumowiczami, dziękuję za miłą atmosferę. Wyczes powiedział, że jak zagram w głównym Tf-ie to mnie nie zbanuje za dzisiejsze granie.
Prawdziwie "ludzkie oblicze władzy" rotfl
Wyczesany korzysta z każdej okazji zastraszania "nowych", bo wie, że długo nie potrwa nim ci nowi połapią, że nie ma się czego bać (zasłużyłam na ważkę? ;-P ).
Mało zdjęć, miało być około 500, jestem rozczarowana. Mann widzę góruje nad wami pod każdym względem, gratuluję kolejnej udanej warmińsko-mazurskiej imprezy :::gd::: .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Ania pisze:Mało zdjęć, miało być około 500, jestem rozczarowana.
450 pstryknięte, ale uznałem, że nie ma sensu wrzucać kilka razy praktycznie identycznego ujęcia, poza tym sporo jest po prostu "nie trafionych", starałem się wybrać najlepsze. ;)
Ania pisze:Wyczesany korzysta z każdej okazji zastraszania "nowych", bo wie, że długo nie potrwa nim ci nowi połapią, że nie ma się czego bać (zasłużyłam na ważkę? ;-P ).
Zasłużyłaś na to!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xYIUFEQeh3g[/youtube]
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Śmieszne, ale wciąż wstrętne... karę przyjmuję pokornie.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Mann
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 19 wrz 2013, 22:38

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Zdjęcia z minami pełnymi emocji.
Trofeum bardzo oryginalne, podejrzewam, że kłobuk rzadko gubi pióra. Chyba, że Hohvar go oskubał.
Wyczes straszy banami, ale z tak poczciwą twarzą (oczywiście Wyczesa) od razu wiedziałem, że to jest niemożliwe.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Wyczesany dobre te pająki rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”