Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Nie widzę sprzeciwu odnośnie piłek, więc wezmę te wspomniane kilkanaście sztuk, jak ktoś nie czuje się pewnie to może wziąć swoje. :P
scudetto pisze: Zdziwienie moje nie miało końca, rozmowa kwalifikacyjna dotycząca mojego wyjazdu trwała 2 minuty i poszła całkowicie po mojej myśli O_O . Wersja oficjalna na dzień dzisiejszy brzmi: wyjeżdżam w sobotę i wracam w poniedziałek, więc TomPL nie będzie się o mnie martwił, że wracam po nocy :wink: . Dostanę nawet samochód O_O, więc nie będę musiał się posiłkować krążownikiem teściowej :twisted: . Cena za te przyjemności jest doprawdy niewielka - muszę tylko wszystkim coś przywieźć, także nie negocjowałem długo i brałem co dają rotfl . Olsztynie - przybywam :!Fight!: .
To może i ja wrócę w poniedziałek, rodzinka będzie pewnie równie zaskoczona co zadowolona. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Poczytałem trochę o tych piłkach i z chęcią spróbuję :D . Tak w ogóle to jak ktoś miałby ochotę rozgrzać się przed Kłobukiem w sobotę wieczorem, to jestem do dyspozycji :twisted: . Powinienem dotrzeć gdzieś na 18-19, gdyby ktoś miał ochotę poodbijać gdzieś godzinkę lub dwie. Gdyby bardzo było trzeba, to pewnie mógłbym tę godzinkę wcześniej dotrzeć na miejsce.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

scudetto pisze:Poczytałem trochę o tych piłkach i z chęcią spróbuję :D . Tak w ogóle to jak ktoś miałby ochotę rozgrzać się przed Kłobukiem w sobotę wieczorem, to jestem do dyspozycji :twisted: .
Już nie. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

wyczesany pisze:
scudetto pisze:Poczytałem trochę o tych piłkach i z chęcią spróbuję :D . Tak w ogóle to jak ktoś miałby ochotę rozgrzać się przed Kłobukiem w sobotę wieczorem, to jestem do dyspozycji :twisted: .
Już nie. :D
Już nie, bo wyczes mnie zaklepał :D , tzn. zamówił i nie oklepał ( jeszcze ) rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Zdaje się, że wy po ostatnim TF'owym meczu macie sobie coś do udowodnienia. :!Vicky!: I tu jest moja szansa: poniesie Was i całe swe siły rzucicie na mecz "sparingowy" w przededniu Kłobuk Cup'u. :twisted:

A w dniu turnieju... :fainted:

:::whistle:::
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

RoTTeN pisze:Zdaje się, że wy po ostatnim TF'owym meczu macie sobie coś do udowodnienia. :!Vicky!: I tu jest moja szansa: poniesie Was i całe swe siły rzucicie na mecz "sparingowy" w przededniu Kłobuk Cup'u. :twisted:

A w dniu turnieju... :fainted:

:::whistle:::
W dniu turnieju prawdopodobne jest, że zajmiemy się Kłobukiem/ami, a Wam zostawimy walkę o Cup :lol: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

scudetto pisze:(...)W dniu turnieju prawdopodobne jest, że zajmiemy się Kłobukiem/ami, a Wam zostawimy walkę o Cup :lol: .
:lol: :!ok!:

Nie kuś, Szatanie! :priest:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Szkoda, że nie mamy 6-ciu osób, nudno będzie tak siedzieć samemu... :/
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

wyczesany pisze:Szkoda, że nie mamy 6-ciu osób, nudno będzie tak siedzieć samemu... :/
Też o tym pomyślałem. :::scratchy::: A co z uczestnikami ostatniego miniTFa o "Warmiński Kufel"? Keicam, Jakub86, Robin7744, Janek? Panowie, kaman! :!:brv_cmn:!:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

RoTTeN pisze:
wyczesany pisze:Szkoda, że nie mamy 6-ciu osób, nudno będzie tak siedzieć samemu... :/
Też o tym pomyślałem. :::scratchy::: A co z uczestnikami ostatniego miniTFa o "Warmiński Kufel"? Keicam, Jakub86, Robin7744, Janek? Panowie, kaman! :!:brv_cmn:!:
Skontaktuję się z Jankiem. Skoro gramy w niedzielę to jest szansa, że przyjedzie bo praca nie będzie mu przeszkadzać.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
fabiozo
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 24 sty 2009, 18:06
Lokalizacja: WPR
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

OK to ja się piszę. Porozmawiam z Jakubem86 jeszcze.

Pozdrawiam
NTRP [3.0]
Obrazek Head YOUTEK IG Radical MP
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

RoTTeN pisze:
wyczesany pisze:Szkoda, że nie mamy 6-ciu osób, nudno będzie tak siedzieć samemu... :/
Też o tym pomyślałem. :::scratchy::: A co z uczestnikami ostatniego miniTFa o "Warmiński Kufel"? Keicam, Jakub86, Robin7744, Janek? Panowie, kaman! :!:brv_cmn:!:
Niestety, tym razem mi nie po drodze! ;(
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

wyczesany pisze:
RoTTeN pisze:
wyczesany pisze:Szkoda, że nie mamy 6-ciu osób, nudno będzie tak siedzieć samemu... :/
Też o tym pomyślałem. :::scratchy::: A co z uczestnikami ostatniego miniTFa o "Warmiński Kufel"? Keicam, Jakub86, Robin7744, Janek? Panowie, kaman! :!:brv_cmn:!:
Skontaktuję się z Jankiem. Skoro gramy w niedzielę to jest szansa, że przyjedzie bo praca nie będzie mu przeszkadzać.
Janek skontaktowany - wstępnie wyraził zapał do startu. :::gd:::
Jak tak dalej pójdzie, to kłobuków zabraknie. :]
wyczesany pisze:Szkoda, że nie mamy 6-ciu osób, nudno będzie tak siedzieć samemu... :/
No jak samemu - przecież żona RoTTena będzie. :D Do tego otworzy się jakieś Świeże albo coś bardziej rozgrzewającego, zrobi sie sylwestrowo i... komu na kort będzie się spieszyło? :]
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

TomPL pisze:
wyczesany pisze:Szkoda, że nie mamy 6-ciu osób, nudno będzie tak siedzieć samemu... :/
No jak samemu - przecież żona RoTTena będzie :D (...)
To te korty są na terenie galerii handlowej? :::scratchy:::
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

RoTTeN pisze:
TomPL pisze:
wyczesany pisze:Szkoda, że nie mamy 6-ciu osób, nudno będzie tak siedzieć samemu... :/
No jak samemu - przecież żona RoTTena będzie :D (...)
To te korty są na terenie galerii handlowej? :::scratchy:::
Tak, TomPL malował wczoraj linie od fontanny do ruchomych schodów. ;)
Janek skontaktowany - wstępnie wyraził zapał do startu. :::gd:::
Ok, fajnie, widzę organizatorzy się starają. :)
Jak tak dalej pójdzie, to kłobuków zabraknie :]
Spokojna głowa, ja nie piję więc mogę pilnować (żeby zawodnik przed meczem ze mną przyjął odpowiednią ilość promili).

Skoro tyle nas będzie to wypada zrobić jakieś foto grupowe, będę miał na kim ćwiczyć warsztat. (:]
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

wyczesany pisze:
RoTTeN pisze: To te korty są na terenie galerii handlowej? :::scratchy:::
Tak, TomPL malował wczoraj linie od fontanny do ruchomych schodów. ;)
Się zdziwicie - fontanny już ani śladu! Za to duuużo miejsca, na kort. :::yay:::
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

RoTTeN pisze: To te korty są na terenie galerii handlowej? :::scratchy:::
Oj stary, to ja chyba na tym lepiej wyjdę, mam coś przywieźć, ale nie mam dokładnych wytycznych, więc mogę kupić co chcę :D ( teoretycznie :rolleyes: ). Ale Ty i galeria handlowa... a może raczej galeria handlowa i Twoja żona :D :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

scudetto pisze:
RoTTeN pisze: To te korty są na terenie galerii handlowej? :::scratchy:::
Oj stary, to ja chyba na tym lepiej wyjdę, mam coś przywieźć, ale nie mam dokładnych wytycznych, więc mogę kupić co chcę :D ( teoretycznie :rolleyes: ). Ale Ty i galeria handlowa... a może raczej galeria handlowa i Twoja żona :D :::gd::: .
:::jezor:::
Się śmiej! Widzisz jak ja się muszę poświęcać, żeby... żebyście mieli na kim kłobukowe punkty zdobywać. :lol:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

RoTTeN pisze: Się śmiej! Widzisz jak ja się muszę poświęcać, żeby... żebyście mieli na kim kłobukowe punkty zdobywać. :lol:
Lista uczestników tak się rozrosła, że żeby liczyć na kłobukowe punkty, to trzeba będzie liczyć na dobre losowanie :rolleyes: rotfl . Normalnie nerwy jak przed TF-em :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Galerii ci u nas dostatek i budują następne. Ostatnio odwiedziłem jedną na dworcu PKP - kulturalnie i w miarę tanio (bilety po 2.50, papier included), fotosy, kolaże, koty, pejzaże - z wrażenia można się posikać :]
Obrazek

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”