Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Gary vs. Pio

A może ... na świętego dygdy, którego nie ma nigdy. ;-P
Cóż się tam wydarzyło? Kogo Gary tym razem opie..... ?
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Gary vs. Pio

Poczekaj, jeden z rywali przecież nie wie co się wydarzyło, a drugi nabrał wody w usta. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Gary vs. Pio

pivdy pisze: Kogo Gary tym razem opie..... ?
Nikogo. Przy 2/4 w drugim secie przylazł jeden taki grubas w kasku rowerowym, z dzieckiem (też w kasku) i już liczyłem, że właduje mi się na kort w czasie gry, dzięki czemu będę mógł się na nim wyładować, ale okazało się, że to ESP, który wie, jak się zachować na korcie i ze zbluzgania go nici. :/
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Gary vs. Pio

Gary pisze:...przylazł jeden taki grubas w kasku rowerowym...
Widzę, że wyjazd pod Jasną Górę niczego nie zmienił. Gary nadal tnie równo z trawą... :D .
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Gary vs. Pio

Artlight pisze:
Gary pisze:...przylazł jeden taki grubas w kasku rowerowym...
Widzę, że wyjazd pod Jasną Górę niczego nie zmienił. Gary nadal tnie równo z trawą... :D .
Od razu równo z trawą, pisałem o ESP-ie z przymrużeniem oka, bo bardzo Konrada lubię i miło go było widzieć. Ale autentycznie, pierwsza myśl to było: "Oho, zaraz mi ktoś wlezie na kort w czasie wymiany, będzie bluzganko." ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Gary vs. Pio

Początek opowieści jest ... ciekawy.
Rozumiem, że Gary musi odzyskać spokój (czegoś w co tam wierzy) :D żeby nie napisać ducha :-)
Widać, że nie chce być zbyt szczery w swojej wersji wydarzeń. Może Pio przedstawi swoją? :)
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Gary vs. Pio

Sam liczę na to że Gary opiszę tą walkę swoim niepowtarzalnym stylem.
Ja mógłbym co najwyżej napisać suche fakty bez tej emocjonalnej atmosfery którą potrafi stworzyć Gary.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Gary vs. Pio

Pio pisze:Sam liczę na to że Gary opiszę tą walkę swoim niepowtarzalnym stylem.
Ja mógłbym co najwyżej napisać suche fakty bez tej emocjonalnej atmosfery którą potrafi stworzyć Gary.
Pio, nawet suchych faktów nie opiszesz tak dobrze. Gary pamięta, z której strony wiał wiatr przy drugim serwisie w 3 gemie na stronę równowagi. :)
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Gary vs. Pio

Marcin_L pisze:
Pio pisze:Sam liczę na to że Gary opiszę tą walkę swoim niepowtarzalnym stylem.
Ja mógłbym co najwyżej napisać suche fakty bez tej emocjonalnej atmosfery którą potrafi stworzyć Gary.
Pio, nawet suchych faktów nie opiszesz tak dobrze. Gary pamięta, z której strony wiał wiatr przy drugim serwisie w 3 gemie na stronę równowagi. :)
Właśnie dlatego czekam też zniecierpliwością na te 300 zdań Garego. :)

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”