Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Gary, bacznie się przyglądaj, w końcu jak obok gdzieś będzie Zepter to powinieneś zdjęcie uznać za udane ;).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Vivid pisze:Gary, bacznie się przyglądaj, w końcu jak obok gdzieś będzie Zepter to powinieneś zdjęcie uznać za udane ;).
A jak już znajdziesz odpowiedniego Zeptera to wrzuć do niego takiego jednego pingwina. Niech dudni pod pokrywką. :::A!A!A:::
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

.....no nie wiem, one strasznie długo się gotują. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

PitS pisze:.....no nie wiem, one strasznie długo się gotują. :D
Wiadomo, tłuszcz się spala i takie inne. :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

wyczesany pisze:Dodałem jeszcze jedną fotę z Kario, pewnie jeszcze kilka bym znalazł, ale jeśli odbędzie się kolejny miniTF to chciałbym wrócić cały i zdrowy. :)
No i bardzo dobrze - na więcej fotek Kario nie zasłużyła, bo przecież nie grała. Uznanie dla fotograficznych umiejętności to jedno, a rakieta w ręku to drugie :]. Do następnego (mini)TF'a ma czas, by przemyśleć sprawę, chociaż co tu myśleć - trzeba grać! :::yay:::
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

TomPL pisze: No i bardzo dobrze - na więcej fotek Kario nie zasłużyła, bo przecież nie grała. Uznanie dla fotograficznych umiejętności to jedno, a rakieta w ręku to drugie :] Do następnego (mini)TF'a ma czas, by przemyśleć sprawę, chociaż co tu myśleć - trzeba grać! :::yay:::
Niby racja, ale miej zrozumienie dla forumowej społeczności: Kario nawet awatara nie ma, niechaj się trochę "zwizualizuje" :wink:.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Na wszystko przyjdzie czas i pora :wink: . Miesiąc to dość krótko, proszę o więcej :angel: .

Najpierw troszkę mojej fotograficznej twórczości, potem może awatar ( jakoś nie mogę znaleźć czegoś, co by do mnie pasowało ), a następnie tenisowe podboje :) . Poziom też wysoki, no nie wiem Panowie :D , chyba zostanie przy cykaniu fotek.
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Kario pisze:(...)potem może awatar ( jakoś nie mogę znaleźć czegoś, co by do mnie pasowało )
Mam Ci pomóc? :twisted:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Gary pisze:
Kario pisze:(...)potem może awatar ( jakoś nie mogę znaleźć czegoś, co by do mnie pasowało )
Mam Ci pomóc? :twisted:
Coś sugerujesz? :D W ciągu miesiąca powinno się pojawić, coś związanego może z moim przyszłym zawodem. Tylko kim ja będę?
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

hohvar pisze: Kario nawet awatara nie ma, niechaj się trochę "zwizualizuje" :wink:.
Ja też nie mam. I co gorsza nie mam pomysłu...
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Kario pisze:
Gary pisze:
Kario pisze:(...)potem może awatar ( jakoś nie mogę znaleźć czegoś, co by do mnie pasowało )
Mam Ci pomóc? :twisted:
Coś sugerujesz? :D W ciągu miesiąca powinno się pojawić, coś związanego może z moim przyszłym zawodem. Tylko kim ja będę?
Chcesz mieć knura w awatarze? O_O
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

Nie :) , teraz to ja już się nie bawię, w środę rzucam monetą, będzie szósta lista, mój plan taktyczny zakładał dostanie się z trzeciej, jest ostro :) . Na razie jestem weterynarzem :tired: , a praktyki z knurami w Polsce się nie odbywają ;-P .
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

TomPL pisze:
hohvar pisze: Kario nawet awatara nie ma, niechaj się trochę "zwizualizuje" :wink:.
Ja też nie mam. I co gorsza nie mam pomysłu...
Ale ty jesteś znany tu z wyglądu. Nawet niektórzy chcą skopiować twoją fryzurę :wink: .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mini TF o "Warmiński Kufel" - Olsztyn, 24 lipca

hohvar pisze: Ale ty jesteś znany tu z wyglądu. Nawet niektórzy chcą skopiować twoją fryzurę :wink: .
....... w typie Zaczarowany Ołówek. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”