Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

logigamer vs napalm

3:6 5:7 1:5

......................................................................................

Nie było to pierwsze Nasze spotkanie na korcie, ale jakoś tak wyszło że wątek założyłem dopiero teraz. Nowy rok zaczęliśmy więc intensywnie.
W skrócie to: pogralim, pogadalim, pożonglowalim rakietami.
Cały mecz chciałem rozegrać ramą Hewitta (bardzo fajne, soczyste odejście, kiedyś skrobnę reckę), ale pary starczyło mi tylko na pierwszego seta (wygrałem go po obronie z 8 break-pointów od stanu 40:40). Lubię ciężkie ramy, ale aż taki zawodnik nie jestem aby machać przez dwie godziny ponad 370 gramami.
Parę fajnych wymian się zdarzyło. Zrobiliśmy jednak za dużo podwójnych. U mnie problemem była rama, kiedy wróciłem do London Tour'a wszystko się ustabilizowało. Wróciła pewność, moc i kierunek. Zagrałem sporo wygrywających i parę asów.
Logi jak to Logi, w gorącej wodzie kąpany. Nawet raz czapka została potraktowana z buta. rotfl
Zaczął grać jednoręczny bh i jakoś to zaczyna wyglądać. Wgra się i będzie git. :wink:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: logigamer vs napalm

napalm pisze:W skrócie to: pogralim, pogadalim, pożonglowalim rakietami.
:::yay::: :::gd::: I było super! Ramy fajne, PK super (ale naciąg bym wymienił), pięknie się nią slajsuje(!!!), BBLT rewelacja z Vendettą! Wyczes tyle gadał, a nigdy nie przekonał... Brak siły przebicia. rotfl :wink:

Nieskromnie powiem, że w podwójnych to Cię zdublowałem. :::yay::: :twisted: Pierwszy serwis masz fajny! Zmiana ramy Ci posłużyła na pewno, pewniej grałeś, a rama naprawdę zacna, miękka jak ptasie mleczko. rotfl

Sama gra fajna, mocna, naprawdę waliliśmy, a napalm ma przypier*olenie w łapce rotfl Dużo krosów, zmian kierunków, było dobrze. :::gd:::

Mam zasadę... ramami nie rzucam, ale czapeczkę skopać można. ;-P

Co do 1hbh hmm całkiem zadowolony jestem, 1msc i chyba widać, że chleb z tego będzie. :rolleyes:
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: logigamer vs napalm

Zagraliśmy dzisiaj w trzech. Piotrek, ja i wiatr. Tak wiało, że na początku miałem problem z przebiciem piłki na drugą stronę. Nieprzyzwyczajonym do takich warunków.
Logi jest fenomenem. Patrzę, a tu podczas rozgrzewki gra backhand jedną ręką, pytam się go to w końcu jakim gra backhandem, on odpowiada że dwuręcznym. rotfl
Skończyło się w przyjaznej jak zwykle atmosferze 6:2 4:6 10:8 dla mnie. No i zagrałem piłkę roku.
Serwuję, wiater wiał, piłka tańczy mi nad głową jak głupia, trafiam czubkiem ramy, piłka leci z rotacją wsteczną pionowo w górę i spada kilkadziesiąt centymetrów za siatką we właściwym karze serwisowym. rotfl As! :::yay:::
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: logigamer vs napalm

Śmiesznawo przez ten wicher było. :)

As zagraniem miesiąca w mojej klasyfikacji. :)

Dzięki. :)

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”