Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: hohvar vs. TomPL

hohvar pisze:Podobno ostatni raz, kiedy TomPL leżał na korcie, zdarzył się jeszcze za komuny... W sumie wszystko się zgadza... :tired:
Nieprawda. Znalazłem w tajnych archiwach pewien wpis z lipca 2016 tuż po Kłobuk Open Air:
SPOILER:
Okazuje się, że znęcasz się nad TomemPL systematycznie. :D
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Nie pamiętam, co to wtedy była za kontuzja (chyba naderwanie jakiegoś mikronerwu w udzie), ale coś jest na rzeczy :wink:
Vivid pisze:Zdarte kolano, obite gnaty, Tom, facet jesteś, to jest pikuś na 2-3 dni. ;)
Oby Ci szybko się wygoiło. :::gd:::
Widzisz, na starym psie wolniej się goi...
Kciuk, mimo smarowania różnymi cudami nadal boli a to przekłada się na słabe trzymanie rakiety. Natomiast co do kolana, to się załatwiłem na cacy, gdyż użyłem plastra Vicoplast Prestovis plus - reszta opisu zawiera drastyczne treści, więc nie każdy musi to czytać, ale ostrzegam:
SPOILER:
Co mnie dziwi, w olsztyńskich aptekach mają tylko takie wynalazki, gdzie się podziały te normalne? (:]
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: hohvar vs. TomPL

Zdrowiej, Tom. A opis pierwsza klasa! :D :::gd:::
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: hohvar vs. TomPL

Oj Hohvar nie radził sobie z Tomem w uczciwej walce to się do takich niecnych sztuczek posunął i okalecza przeciwnika :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: hohvar vs. TomPL

TomPL pisze:Kciuk, mimo smarowania różnymi cudami nadal boli a to przekłada się na słabe trzymanie rakiety. Natomiast co do kolana, to się załatwiłem na cacy, gdyż użyłem plastra Vicoplast Prestovis plus - reszta opisu zawiera drastyczne treści, więc nie każdy musi to czytać, ale ostrzegam:
SPOILER:
Kciuk to Cię jeszcze będzie bolał bo przecież go nie usztywniłeś (szyna) tylko normalnie korzystasz pewnie z dłoni. To nie może szybciej uraz ustąpić. Cały czas poruszasz kciukiem, a więc podrażniasz i obciążasz naciągnięte ścięgna i mięśnie.
A jeżeli chodzi o kolano to nie wiesz, że rana w pierwszej fazie by się goiła potrzebuje oddychać? Zabetonowałeś ją i się dziwisz, że się zakis zrobił? To jak to miało się goić i strup budować? Owszem, ranę należy osłonić, tym bardziej jak gdzieś idziesz żeby spodniami nie urażać i nie "brudzić", ale jak można to trzeba dać jej oddychać. Jak jesteś w domu to krótkie spodenki i albo otwarta lub zakryta "oddychającym" lekkim opatrunkiem.
Ewentualnie jak masz pasa to podstawić do wylizania, psy mają bodajże penicylinę w ślinie, ładnie się goi. Choć na ten temat do dziś trwają spory.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Vivid pisze: Owszem, ranę należy osłonić, tym bardziej jak gdzieś idziesz żeby spodniami nie urażać i nie "brudzić", ale jak można to trzeba dać jej oddychać. Jak jesteś w domu to krótkie spodenki i albo otwarta lub zakryta "oddychającym" lekkim opatrunkiem.
No tak miało być, ale nie zauważyłem, że zmieniły się trendy u producentów i robią teraz tylko takie "lepsze" opatrunki. (:]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: hohvar vs. TomPL

Zbroję grunwaldzką trzeba było włożyć. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: hohvar vs. TomPL

Heloł, co tam u komturów?
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

U nas zawieszenie broni - ja "leczę" łokieć i gram u buków, a hohvar szlaja się po świecie, właśnie poleciał podglądać Rafę...
Nie no, raz ostatnio nawet pograliśmy, ale co to za gra mogła być, gdy jeden nieograny a drugi kulawy na łokciu, szkoda czasu na pisanie. Oby do lata. :D

P.S. właśnie jest zamieć gradowa, lato się odsuwa coraz dalej. :]
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: hohvar vs. TomPL

Eee tam, w tenisa się gra przez cały rok :).

Ja jakoś tak po zeszłorocznej flaucie złapałem wiatr, wróciłem do jako takiej regularności i palę się do gry. Na forum też często jestem, ale niewiele się dzieje, juzerów aktywnych na lekarstwo, o rozgrywkach cisza.

Sytuację ratują Vivid, Jakuboto, Rotten i iREM :).

Marzy mi się w tym roku zagranie w 1 TFie i udział w jakimś letnim Kłobuku :).
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Pewnie jakiego Kłobuka spróbujemy zrobić, ale z kulawym łokciem to będę tylko wam piłki podawał i to krzywo. ;)
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: hohvar vs. TomPL

Ale piwo odkapslujesz? ;-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: hohvar vs. TomPL

TomPL pisze:Pewnie jakiego Kłobuka spróbujemy zrobić, ale z kulawym łokciem to będę tylko wam piłki podawał i to krzywo. ;)
Ale zgodnie ze sztuką/prawem, czy jak to tam nazwać? ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: hohvar vs. TomPL

hokej pisze:Ale piwo odkapslujesz? ;-)
Boli go przecież łokieć, a nie ząb :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Łokieć zaczął odpuszczać we wrześniu, tak jakoś powoli było co raz lepiej, w końcu nawet mogłem zagrać slajsa z BH. Dzisiaj jest prawie dobrze, prawie, bo jednak po godzinie intensywnej gry, szczególnie ciężkimi piłkami, to jednak zaczynam coś odczuwać... A i pewność uderzeń nie wróciła, czy w ogóle kiedyś wróci? Granie w opasce na łokciu jest zdrowsze, ale te usztywnienie zaburza uderzenia i uchwyt, i tak źle i tak nie dobrze. (:]

Udało mi się dzisiaj dopaść medalistę hohvara, zagraliśmy sparing w porze obiadowej. No i trzeba przyznać, że trzyma chłop poziom: nabrał pewności siebie, uderza mocno po prostej, krótsze piłki kończy. Na dodatek zagrał mi dzisiaj co najmniej 10 piłek w linię, w tym 2-3 serwisowe - gdzie on się tego nauczył? W Warszawie?! Próbowałem go ugryźć z różnej strony, ale nie dało rady, za mało miałem argumentów i za mało sił. W drugim secie strategia trzymania na dystans sprawdzała się, ale w końcówce zdechłem, jakbym się smogu nawdychał.W ogóle - wygrałem chyba 1 czy 2 swoje gemy! WTA do potęgi...
6:3 7:6
Będzie ciężko ponownie wygrać Kłobuka, może Driver pomoże. :]
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

Olaboga! Pół roku, myślałem że już nie reanimujesz trupa... O_O
Piłki były trudne, to może dlatego taki wynik :wink: . (1)
TomPL nękał mnie okrutnie skrótami, grał je wprost genialnie :::gd::: . Ja trochę bardziej niż zazwyczaj szanowałem piłkę, w razie potrzeby bezpiecznie ją podnosiłem (podpatrzyłem i odczułem w warszawskim finale... (:] ).






(1) Przed meczem umówiliśmy się, że zawsze można zwalić na piłki, twarde australiany leżakowały 3 tygodnie w garażu...
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Na koniec roku: 7:5 4:6
Wynik zacny, poziom... okropny. WTA seriami, wygraliśmy chyba tylko po 3 swoje serwisy :] Hohvar seriami DF i smecze w siatkę (choć jeden z BK zagrał niesamowicie, lepiej niż Radwańska O_O ). Ja z FH robiłem dziury w siatce lub ścianie albo grałem zachęcającego (do skończenia mnie rotfl ) slajsa. Dobrych, wygrywających akcji jak na lekarstwo.
Dobrze, że kończy się ten rok, choć nie widać żadnego światełka w tunelu...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

Na domiar złego zaraziłem się łokciozą... :(
To by było na tyle. :tired:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Po wpisach na forum wnioskuję, że "łokieć" to największa zaraza zeszłego roku...
To w środę gramy czy idziemy na golfa? ;)
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

TomPL pisze: To w środę gramy czy idziemy na golfa? ;)
Proponuję na gofry... :] Chyba tym razem ja muszę wypocząć.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”