Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: hohvar vs. TomPL

hohvar pisze:
widget pisze: Gram tylko na jednym przyzwoitym obiekcie, ale on jest wojskowy, to co się dziwić?
Nic się nie dziwić, bo ten nasz jest... powojskowy, z czasów głębokiego Układu Warszawskiego a w zasadzie pruskiego garnizonu piechoty. Tyle że remont zrobiony już w czasach NATO. rotfl
No i teraz wszystko jasne :).
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: hohvar vs. TomPL

TomPL pisze:W sprawie filmu z treningu wciąż nie możemy dogadać się z ES ani z ST, może TVP Kultura się skusi :wink:.
Jak to mówią, kto wybredny ten nie pu... blikuje. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

Nastąpił przełom w negocjacjach, teraz staramy się wywalczyć w kontrakcie klauzulę umożliwiającą puszczenie fragmentów na forum :D.
Niedługo powinno coś drgnąć :wink:.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: hohvar vs. TomPL

hohvar pisze:Nastąpił przełom w negocjacjach, teraz staramy się wywalczyć w kontrakcie klauzulę umożliwiającą puszczenie fragmentów na forum :D.
Niedługo powinno coś drgnąć :wink:.
Przyznajcie się, nie chcę Wam się montować i się obijacie, albo chcecie dać światu montaż godny Wyczesowi Tarantino :D .
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: hohvar vs. TomPL

Będzie trzeba usiąść na Zarządzie i pogadać o forumowych Oscarach ... ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Odp: Re: hohvar vs. TomPL

Martinek pisze: Przyznajcie się, nie chcę Wam się montować i się obijacie, albo chcecie dać światu montaż godny Wyczesowi Tarantino :D .
Przyznaję. Prawda jest taka, że ja to nagrywam, ale nie jestem biegły w obrazkowym oprogramowaniu :oops: , specjalizuję się w literkach. Do tej pory partnerzy z gry brali na siebie ten ciężar (czytaj: jeden partner :wink: ). Teraz pewnie będzie podobnie.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: hohvar vs. TomPL

Wyczes przed sesją i nie ma komu robić? :P
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

El Diablo pisze:Wyczes przed sesją i nie ma komu robić? :P
Nie, no teraz pora na TomaPL :wink: Niech montuje jak chce Oscara :::no.I:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: hohvar vs. TomPL

No nie wiem Hoh, nie wiem... Wyczes Pictures rządzi! rotfl :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: hohvar vs. TomPL

El Diablo pisze:No nie wiem Hoh, nie wiem... Wyczes Pictures rządzi! rotfl :wink:
Jakie "Pictures"?! Pikczers, EDzino, pikczers ;-P .
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

El Diablo pisze:No nie wiem Hoh, nie wiem... Wyczes Pictures rządzi! rotfl :wink:
Mnie tam wszystko jedno, ja startuję w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy :D.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: hohvar vs. TomPL

Ja za filmy z Drajwerem dostałem ze 35 razy Oscara za role drugoplanowe, ale zawsze mnie to nudziło i zawsze chciałem błysnąć w innej kategorii. Mam nadzieję że też tak masz. Zaczyna się od tajbreka, potem jest set aż wreszcie kulminacja. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

PitS pisze: Zaczyna się od tajbreka, potem jest set aż wreszcie kulminacja. :D
Dzięki za dobre słowa. Przyczółek złapałem, teraz trzeba to utrzymać i ruszyć do ofensywy :D . W tie-breaku to sprawa kilku błędów rywala czy jakichś mniejszych lub większych przypadków, set to by było już coś :::mmm::: .
Niech na razie będzie ten Oscar drugoplanowy, zawsze można też powołać jakieś forumowe Cannes czy Wenecję, tam może być inne jury :wink:.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
fabiozo
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 24 sty 2009, 18:06
Lokalizacja: WPR
Kontakt: Strona WWW

Re: hohvar vs. TomPL

widget pisze:Kurde! Macie ekskluzywne warunki!

Ja niby w Stolicy gram, a tu albo mokry kort, albo zły drenaż, albo z du...y oświetlenie, albo jak wczoraj dmuchawa o głośności traktora i mocy huraganu za plecami!
Kortów innych niż cegła mało. No są, ale w kosmicznych cenach.
Gram tylko na jednym przyzwoitym obiekcie, ale on jest wojskowy, to co się dziwić?

POZAZDROŚCIĆ!!

W sumie ta hala też jest powojskowa, teraz w okolicy koszary zaadaptowano na mieszkania (apartamenty).
NTRP [3.0]
Obrazek Head YOUTEK IG Radical MP
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

PitS pisze: Zaczyna się od tajbreka, potem jest set aż wreszcie kulminacja. :D
Chyba raczej kumulacja ;)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Nasz producent zdecydował się opublikować 2 pierwsze odcinki serialu:
Odc.1 "Ach, jaka piękna hala, czyli trudne początki"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NkS4uMLN3Hc[/youtube]

Odc.2 "Dobry wolej nie jest zły"
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YEPBlBX3rsg[/youtube]

Czy będzie ciąg dalszy zależy od wyników kolaudacji i podpisania kontraktu...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: hohvar vs. TomPL

Nie dałeś Hohvarowi ani sekundy luzu żeby mógł poukładać tę swoja grę. No i ten repertuar kątów z niczego. Jestem pod wrażeniem.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: hohvar vs. TomPL

Filmy super, miło mi się oglądało Waszą grę. Zagrania klasa. :)

Tylko coś rzuciło mi się w oczy, że przez moment to mi ciśnienie ze strachu podskoczyło (sytuacja z pierwszego filmu 0:36 - 0:43)... Czemu nie zbieracie niepotrzebnych piłek z kortu, szczególnie tych, co są prawie na środku? ;) Gracie dużo przy siatce, można się potknąć. Poza tym jak przeciwnik zagra i trafi w piłkę leżącą, to w razie nieodebrania tego zagrania punkt dla niego ;).

Sam bym chętnie nagrał i obejrzał swoją grę, ale nie mam niestety kamery. Kiedyś dziewczyna robiła mi filmy komórką ze stołka sędziowskiego, ale jednak to nie to samo. Lepiej mieć kamerę bliżej... Poza tym jak zobaczyłem, jak drewnianie gram, to doznałem niezłej traumy. :)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: hohvar vs. TomPL

Te piłki też mi podpadły. :)

Z tych filmików widać, kto wyrabia normę kilometrów na korcie. :) Hohvar, to powinna być jednak dla Ciebie wskazówka. ;)
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

PitS pisze:Nie dałeś Hohvarowi ani sekundy luzu żeby mógł poukładać tę swoja grę. No i ten repertuar kątów z niczego. Jestem pod wrażeniem.
Tak to właśnie wygląda, kąty z niczego i piłki pod linię albo wręcz (specjalność TomaPL) na linię.
TadX pisze:Tylko coś rzuciło mi się w oczy, że przez moment to mi ciśnienie ze strachu podskoczyło (sytuacja z pierwszego filmu 0:36 - 0:43)... Czemu nie zbieracie niepotrzebnych piłek z kortu, szczególnie tych, co są prawie na środku? ;) Gracie dużo przy siatce, można się potknąć. Poza tym jak przeciwnik zagra i trafi w piłkę leżącą, to w razie nieodebrania tego zagrania punkt dla niego ;).
Wbrew pozorom raczej zbieramy, np. jak się turla po pierwszym nieudanym serwisie. Zostają tylko te naprawdę blisko siatki. Mamy tylko godzinę, w tej sytuacji zbieranie wszystkich piłek to strata cennego czasu (1 minuta = 1 PLN).
Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka trafiła w inną. Proszę jednak nie udzielać TomowiPL wskazówek :wink:.
Marcin_L pisze: Z tych filmików widać, kto wyrabia normę kilometrów na korcie. :) Hohvar, to powinna być jednak dla Ciebie wskazówka. ;)


Mam świadomość, spocony jestem po takiej godzinie z TomemPL jak Heile Gebreselassie po biegu :D. To jest taki typ, że jak nie skończysz, to cię zabiega, zagra właśnie taki "kąt z niczego" albo uruchomi linię i kaplica. Biegam, biegam, odgrywam, coraz płycej i bardziej na środek, a do kolejnej już nie zdążam, i tak to się zazwyczaj kończy :/ .
Może jakieś wskazówki taktyczne? :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”