Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Widget vs Wielki Szu

Z rozpędu zagrałem dziś z jeszcze jednym forumowiczem.

6:4 0:3

Tu żartów nie było. Mecz szedł mi jak po grudzie. Przeciwnik grał lepiej ode mnie i cały czas wynik się wahał. Coś jednak w tym Babolacie APD jest takiego, że jak ktoś umie nim machać, to piłka skacze jak głupia i się trzeba odsunąć metr dalej niż się to robi zwykle.

Do tego doszedł kort w paski -> światło-cienie, które mnie doprowadzały do pasji i nie mogłem się skoncentrować. Żeby przeciwnik klepał w piłę tak sobie, to bym miał czas się ustawiać ... ale walił i walił, a ja się męczyłem, żeby trafić rakietą.
Nie wspomnę o krawężniku za końcowa linią, który mnie chciał zabić 3x (albo przynajmniej kontuzjować). Tu to samo. Żeby W. Szu grał w środek, albo ciut dalej, to bym krawężnika nie poznał, ale walił na sam koniec ...

Nie wiem jak wygrałem tego seta, ale zabawa była przednia. No i wreszcie poznałem kogoś, kto też się bardzo poci i wpadł na ten sam pomysł z rakietami co ja: mieć dwie, nie żeby mieć zapasową, jak się naciąg zerwie, ale żeby mieć drugą z suchą owijką na zmianę :D :D.
Jedną grasz, druga się w tym czasie suszy :P.
Awatar użytkownika
zawias
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 20 cze 2011, 16:11
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Widget vs Wileki Szu

widget pisze:Jedną grasz, druga się w tym czasie suszy
Ja też jestem w tym klubie! :-)
Awatar użytkownika
Wielki Szu
Bywalec
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2010, 16:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Widget vs Wielki Szu

Dzięki za spotkanie. Faktycznie warunki nie były idealne. Myślę, że następnym razem będzie lepiej. Do następnego. :D
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Widget vs Wielki Szu

Wielki Szu pisze:Dzięki za spotkanie. Faktycznie warunki nie były idealne. Myślę, że następnym razem będzie lepiej. Do następnego. :D
Szczerze mówiąc po twoim nicku obawiałem się profesjonalnego kantowania :D, ale grało się bardzo fajnie. Ważne żeby z tobą w karty nie grać.

Do następnego.

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”