Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

Gratuluję :::gd::: . Uważaj tylko, żeby ci ktoś "na główke" nie skoczył po pijaku ;-P .
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

Ile w sumie kosztowała inwestycja? I ile sama nawierzchnia (bez betonu) i ile ogrodzenie?
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Sundari
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 30 maja 2011, 18:42

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

hitman pisze:Ile w sumie kosztowała inwestycja? I ile sama nawierzchnia (bez betonu) i ile ogrodzenie?

Nie wiem :D Przepraszam, ale nie mogę udzielić takich info, nie przez moje konto szły przelewy.
Giving up doesn't always mean you are weak, sometimes it means that you are strong enough to let go!
s1600
Bywalec
Bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 9 mar 2010, 16:08

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

O_O !
Naprawdę super kort!
Możesz podać czy inwestycja zamyka się w 100 tys. zł.?
Awatar użytkownika
Paveleks
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 10 lip 2011, 08:57
Lokalizacja: Brzeziny (Łódź)
Kontakt: Strona WWW

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

Sundari pisze: Nie wiem :D Przepraszam, ale nie mogę udzielić takich info, nie przez moje konto szły przelewy.
Możesz podać czy inwestycja zamyka się w 100 tys. zł.?
BIOMIMETIC 500 TOUR
Aerogel 4D 500
Venom Elite
Six One Comp 2009

NTRP 2.5-3.0 Admin F4B
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

Teoretycznie nie powinna. To jest inwestycja (dobrze wykonana) około 130.000 zł. Tak plus/minus.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Sundari
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 30 maja 2011, 18:42

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

Paveleks pisze:
Sundari pisze: Nie wiem :D Przepraszam, ale nie mogę udzielić takich info, nie przez moje konto szły przelewy.
Możesz podać czy inwestycja zamyka się w 100 tys. zł.?

Chyba było trochę ponad.
Giving up doesn't always mean you are weak, sometimes it means that you are strong enough to let go!
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

Paveleks pisze:
Sundari pisze: Nie wiem :D Przepraszam, ale nie mogę udzielić takich info, nie przez moje konto szły przelewy.
Możesz podać czy inwestycja zamyka się w 100 tys. zł.?
Nie napisała dość wyraźnie, że Ona określiła potrzeby, a realizacja była gdzie indziej?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
s1600
Bywalec
Bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 9 mar 2010, 16:08

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

Ciekawi czy było by gdzie urwać trochę grosza? Powiedzmy sami przygotowujemy podbudowę beton i ogrodzenie a na sam akryl wpada firma! Tyle że, nie wiadomo czy jest taka opcja!

Możesz podać firmę która, podjęła się wykonania zlecenia?
Awatar użytkownika
Sundari
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 30 maja 2011, 18:42

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

s1600 pisze:Ciekawi czy było by gdzie urwać trochę grosza? Powiedzmy sami przygotowujemy podbudowę beton i ogrodzenie a na sam akryl wpada firma! Tyle że, nie wiadomo czy jest taka opcja!

Możesz podać firmę która, podjęła się wykonania zlecenia?
Tak było u mnie, podbudowę położyła jedna firma, ogrodzenie też jakoś na własną rękę było kupowane, a akryl z Centralkortu. Jest bardzo dużo firm zajmujących się obiektów sportowych, a cena kortu zależy od jakości akrylu, więc jeśli ktoś idzie po taniości to proponuję najtańszy akryl albo poliuretan. Chociaż osobiście uważam, że czasem nie warto oszczędzać.
Giving up doesn't always mean you are weak, sometimes it means that you are strong enough to let go!
s1600
Bywalec
Bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 9 mar 2010, 16:08

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

Wiadomo co tanie to czasami drogo wychodzi :-|
Mam jeszcze jedno pytanie, jak zachowuje się nawierzchnia po opadach deszczu, czy jest śliska jak na Orlikach guma i nie da się grać na maxa, jedynie odbijać, czy też długo schnie w okresach wiosna jesień, bo guma na orlikach po opadach rannych schnie cały dzień i dalej nie da się grać komfortowo. Mało tego jak jest lekka mgła która nie przeszkadza w grze to jednak guma moknie i już nie pogramy no chyba że ktoś się nie boi o kontuzje.
Jak to wygląda na akrylu?
Awatar użytkownika
Sundari
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 30 maja 2011, 18:42

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

s1600 pisze:Wiadomo co tanie to czasami drogo wychodzi :-|
Mam jeszcze jedno pytanie, jak zachowuje się nawierzchnia po opadach deszczu, czy jest śliska jak na Orlikach guma i nie da się grać na maxa, jedynie odbijać, czy też długo schnie w okresach wiosna jesień, bo guma na orlikach po opadach rannych schnie cały dzień i dalej nie da się grać komfortowo. Mało tego jak jest lekka mgła która nie przeszkadza w grze to jednak guma moknie i już nie pogramy no chyba że ktoś się nie boi o kontuzje.
Jak to wygląda na akrylu?

Po deszczu jest ślisko niestety i grać na maksa się nie da, chyba że jesteś mistrzem poślizgu hehe, ale powierzchnia szybko schnie i nie nasiąka. Miejscami robią się niewielkie kałuże, wtedy wystarczy je ściągnąć gumą na kiju (jak do mycia szyb, tylko większa) i po 30 min. jest sucho.
Bardziej o kontuzje bałam się w pierwszych dniach, bo buty naprawdę mocno trzymały, teraz powierzchnia się trochę stępiła i jest ok.
Giving up doesn't always mean you are weak, sometimes it means that you are strong enough to let go!
s1600
Bywalec
Bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 9 mar 2010, 16:08

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

Czyli szybko schnie jak asfalt albo beton, niestety nie mogę tego powiedzieć o gumie na Orlikach!
A przeliczałeś ile by kosztowało oświetlenie kortu i godzina naświetlenia w czasie gry?
Awatar użytkownika
Sundari
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 30 maja 2011, 18:42

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

s1600 pisze:Czyli szybko schnie jak asfalt albo beton, niestety nie mogę tego powiedzieć o gumie na Orlikach!
A przeliczałeś ile by kosztowało oświetlenie kortu i godzina naświetlenia w czasie gry?
Już któryś raz jestem brana za mężczyznę. Czy już z założenia wychodzicie, że kobiety nie grają w tenisa i partycypują w forach?

Nie, nie przeliczałam i nie planuję robić oświetlenia. Póki co nie ma chętnych do gry oprócz mnie i paru moich znajomych.
Giving up doesn't always mean you are weak, sometimes it means that you are strong enough to let go!
s1600
Bywalec
Bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 9 mar 2010, 16:08

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

Przepraszam. :)
Nie wczytałem się do końca w temat. :)
Awatar użytkownika
lu106
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 7 sie 2013, 23:59
Lokalizacja: Radom

Re: Budowa kortu - kilka pytań...

Witam.
Może ktoś powiedzieć jak ten akryl sprawdza się po latach?
NTRP 1.0
Dunlop Biomimetic 500

Wróć do „Jak to wykonać?”