Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Palety - dostępność, wymiana etc.

basic pisze:...czasami jak kształt nie podchodzi to w zasadzie każdy rozmiar nie do końca pasuje w ręku. :?
Jest dokładnie jak piszesz. Potwierdza to również moja żona... :]
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Palety - dostępność, wymiana etc.

basic pisze:Tutaj niestety dochodzi kwestia kształtu rączki i wtedy zaczynają się schody, bo czasami jak kształt rączki dobrze pasuje to można grać i rozmiarem 3 albo 4 i jest ok... a czasami jak kształt nie podchodzi to w zasadzie każdy rozmiar nie do końca pasuje w ręku. :?
Basic, święte słowa. Inny kształt to inne ułożenie i dopasowanie do dłoni. Ja od Headowskich rączek dostawałem pęcherzy po chwili grania. Ale TK82S choć nie optymalne to naprawdę są dla mnie bardzo wygodne. :)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Midi
Bywalec
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 5 cze 2011, 11:00

Re: Palety - dostępność, wymiana etc.

Ja może odświeżę temat. Ktoś może wie gdzie w PL można dostać palety Heada?
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Palety - dostępność, wymiana etc.

Na pewno są w Strefie Tenisa.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Palety - dostępność, wymiana etc.

bugaloo pisze:Na pewno są w Strefie Tenisa.
U mnie też są G3... ;-)
Beware of the Hologram.
It will trick us!
rzeczywiscie
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 6 sty 2014, 20:21

Re: Palety - dostępność, wymiana etc.

Cześć,
wiem że może trochę nie na temat, ale tak chyba będzie najłatwiej - jak nazywa się owijka, którą widać na ostatnim zdjęciu w poście benno z 24 lutego 2011, i czy można takie dostać w innych kolorach (najchętniej białe)?

Proszę pisać posty poprawnie. Na tym Forum stawiamy ogonki. Post poprawiony.//Obiektyw

Edit: Czy na tym Forum (wielka litera ważna zdaje się) lubicie również pozostawiać pytania bez odpowiedzi? :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Palety - dostępność, wymiana etc.

rzeczywiscie pisze:Czy na tym Forum (wielka litera ważna zdaje się) lubicie również pozostawiać pytania bez odpowiedzi? :)
Odpowiadają ci którzy znają odpowiedź i mają na to chęć, bez poszturchiwania za rękaw przez niecierpliwe brzdące. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Palety - dostępność, wymiana etc.

To jakie owijki używa benno niewiele mnie interesuje, ale skoro nikt nie odpowiada to może warto napisać do źródła?
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Palety - dostępność, wymiana etc.

Z tego co widzę to jest to jakiś Babolat. Możesz otworzyć pierwszą lepszą stronę sklepu internetowego i spróbować porównać kolor i wygląd.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
rzeczywiscie
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 6 sty 2014, 20:21

Re: Palety - dostępność, wymiana etc.

PitS pisze:
rzeczywiscie pisze:Czy na tym Forum (wielka litera ważna zdaje się) lubicie również pozostawiać pytania bez odpowiedzi? :)
Odpowiadają ci którzy znają odpowiedź i mają na to chęć, bez poszturchiwania za rękaw przez niecierpliwe brzdące. :wink:
Hahaha. Widzisz - bez zaczepki z mojej strony pewnie nikt nic by nie napisał.
Zapytałem, bo z jakiegoś powodu założyłem, że odpowiedź będzie oczywista dla niektórych z was, ale fakt, owijek jest miliard.
Co do przeglądania sklepów internetowych, to problem polega na tym, że znaczna większość owijek prezentowana jest w opakowaniach i nie da się ich porównać.
Wygląda na to że nadal będę owijał moim czarnym, smutnym Headem.
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Palety - dostępność, wymiana etc.

rzeczywiscie pisze:Cześć,
wiem że może trochę nie na temat, ale tak chyba będzie najłatwiej - jak nazywa się owijka, którą widać na ostatnim zdjęciu w poście benno z 24 lutego 2011, i czy można takie dostać w innych kolorach (najchętniej białe)?
Babolat Pro Team.

Wróć do „Jak to wykonać?”