Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Head PWR Fusion w Wilson PRO Staff 97 jak wciągnąć?

Do tej pory PWRa wciągałem za radą forumowiczów 24/23 do mojego Dunlopa AG 4D 300 Tour. Gra mi się tym zestawieniem bardzo komfortowo z mega czuciem może trochę brak mocy. Czy ta siła naciągu sprawdzi się również w PS97?
To na czym mi zależy to
1.Czucie
2.Komfort
3.Dynamika i Rotacja
Wątpliwości mam między innymi dlatego że te 23kg to graniczna wartość dla tej ramy podawana przez producenta.
Proszę o radę jak zatem go wciągnąć?

Ps w tej chwili w PS97 jest Luxillion i to dla mnie koszmar total decha bez komfortu i czucia nie wiem jak tym można grać O_O
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head PWR Fusion w Wilson PRO Staff 97 jak wciągnąć?

Raz - komfort, pojęcie enigma, każdy inaczej definiuje.
Dwa - to nie koncert życzeń ;), albo masz lepsze czucie i kontrolę, albo dynamikę i łatwość nadawania rotacji. W pierwszym przypadku wciągasz mocniej, w drugim lżej. Nie da się tego połączyć. Na coś trzeba postawić jako priorytet i szukać kombinacji model naciągu/siła wciągania jaki daje to czego szukamy bardziej zachowując akceptowalny poziom pozostałych parametrów gry.
PWR Fusion to taki trochę nietypowy mulciak. Mimo wszystko jak nim grałem, a trochę grałem, to wciągałem go lżej, chyba o 0,5 kg. Takie klasyczne mulciaki (RIP Control) wciągałem przynajmniej 1 kg mniej.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: Head PWR Fusion w Wilson PRO Staff 97 jak wciągnąć?

To 1,2,3 to było ustawienie priorytetów. Czyli to 24/23kg powinno sprawdzić się również w PS97?
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour

Wróć do „Jak to wykonać?”