ZiZi
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 5 paź 2014, 23:09

Wypadający kapsel

Hej
z mojego nowego nabytku Babolat Aero Pro Drive wypada kapsel w czasie grania. Czy jest jakiś sprawdzony sposób jak go zamontować, kleić nie chcę bo jak trzeba będzie coś pozmieniać to wtedy go nie zdejme, ale może znacie jakiś patent.
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Może coś a'la uszczelka z najmniejszej zwykłej gumki recepturki albo prawdziwa uszczelka np. od kranu jak nie chcesz kleić.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
ZiZi
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 5 paź 2014, 23:09

Re: Wypadający kapsel

Wkleje jak to wygląda, może ktoś od razu spojrzy czy to aby na pewno oryginalny Babolec.

Obrazek

Obrazek

Jak widać popękany z leksza.
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Wypadający kapsel

Cóż, jakoś tak to dziwnie wygląda. Rozbierałem klika Yonex'ów i raz Babolata (Pure Drive Lite) i zawsze na przekroju było ze 2-3 mm pianki twardej (kolor - śmietanka). Co do kaplsa to mocowany jest zszywkami nabijanymi poprzez przez bok kapsla (poprzecznie do rączki) i dodatkowo lekko maźnięty klejem. Tu wygląda jakby ktość zdjemował kapsel bez odwinięcia bazówki i przez to go połamał.
W każdym razie rączka nie wygląda "typowo".
Yonex fan
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wypadający kapsel

Oczywiście zawsze możesz napisać do małych skośnookich, że rozumiesz jak podrabiają, ale trochę kultury i staranności rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
ZiZi
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 5 paź 2014, 23:09

Re: Wypadający kapsel

Uważasz że to fake? Skąd ta pewność? Dziś widziałem identyczny model i miał ten sam środek.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Wypadający kapsel

ZiZi pisze:Uważasz że to fake? Skąd ta pewność? Dziś widziałem identyczny model i miał ten sam środek.
Czyli jak jest podróbka to goście wymyślili inną technologię produkcji żeby było lepiej odróżnić?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
ZiZi
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 5 paź 2014, 23:09

Re: Wypadający kapsel

Napiszcie czy wg Was to podróbka i czy można to w 100% rozpoznać po wnętrzu rączki bo wszelkie zewnętrzne elementy wskazują na oryginał. Jeżeli to podróbka to odsyłam do gościa.

Wróć do „Jak to wykonać?”