Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Jak wyjąć ołów z rączki...

Potrzebowałem kiedyś na szybko dociążyć rakietę na rączkę (Babolat Pure Storm Ltd), żeby była identyczna jak moja podstawowa rakieta. Przykleiłem więc w rączce pasek ołowiu - na tej wewnętrznej stronie, zabezpieczając jednocześnie wszystko mocno zgniecioną folią aluminiową. Robiłem tak już wcześniej, jak chciałem przetestować różne wagi i balanse mojej rakiety i wszystko się dobrze trzymało dopóki sam nie zdecydowałem się na odklejenie ołowiu. Zawsze jednak robiłem to paskami Babolata, natomiast teraz miałem tylko Pro's Pro, a te okazały się trochę gorszej jakości i podczas gry jeden się odczepił i wpadł do środka rakiety.. Ma ktoś jakiś pomysł jak się go pozbyć? Naświetlając latarką, próbowałem cienkim patyczkiem przegrzebać rączkę ale nic nie zauważyłem ani nie wyczułem więc pewnie pasek jest gdzieś na wysokości serca. Ja już gram innymi rakietami, ale tej trochę szkoda, bo jest w bardzo dobrym stanie (jedynie mały odprysk lakieru na główce, który powstał poprzez przypadkowe uderzenie w koszyk na zajęciach) i mógłbym ją sprzedać, a tak to leży w szafie bezużyteczna.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak wyjąć ołów z rączki...

Mógł gdzieś do naciągu się przesunąć. Najlepiej chyba wyciąć naciąg i potrząsać rakietą aż wypadnie. Innej możliwości raczej nie masz. Jeśli się przykleił gdzieś głęboko to może być problem.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Jak to wykonać?”