tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Dociążenie rączki rakiety

Witam ponownie. Właśnie wróciłem z pierwszych testów i pomyślałem, że czekacie Panowie z wypiekami na twarzy na relację, więc się podzielę. Przy siatce widoczna jest poprawa, slajs również odrobinę lepiej mi się gra, ale najciekawsze że forehand zdecydowanie zyskał na mocy i precyzji. Jakbym grał zupełnie inną rakietą. Może to przez umieszczenie ciężaru w górnej części rączki... nie mam pojęcia. Niestety są i też ciemne strony - serwis dzisiaj był katastrofą. Zostawię jak jest, ale jak następnym razem okaże się że serwuję równie miernie, to będę musiał dalej kombinować.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Dociążenie rączki rakiety

Vivid pisze:
wyczesany pisze:
Vivid pisze:A że ja generalnie bystry chłopczyk jestem ;)
Już się bałem, że to ja będę musiał emotkę dostawić. rotfl
Ja sobie wezmę maszynkę do golenia na kolejny TF, spotkamy się w ciemnym, ciasnym i ponurym zakątku klubu :twisted: i dopasujemy Ci wizerunek do nick-u :bbbat:
Czyli włochatość głowy zostaje. Hmmm... To co Ty kombinujesz? :twisted:
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dociążenie rączki rakiety

tkpp pisze:Witam ponownie. Właśnie wróciłem z pierwszych testów ...
Realną ocenę będziesz miał po 4-5 grach. A względną pewność to może i po miesiącu, zakładając grę 3-4 razy w tygodniu.
Nie mówię tego by zniechęcać ale by się nie spieszyć. Jak masz kilka takich ram a zmodyfikowałeś jedną to zanim przemeblujesz resztę upewnij się czy to jest "to". Inaczej szkoda czasu i roboty. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Jak to wykonać?”