tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Overgrip (założenie)

Trochę się podłącze z głupim pytaniem. Która strona w owijce Tourna Grip powinna być na wierzchu? Ta która jest zabezpieczona folią, czy ta niezabezpieczona czy może wszystko jedno?
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Owijka Bazowa (założenie)

tkpp pisze:trochę się podłącze z głupim pytaniem. która strona w owijce tourna grip powinna być na wierzchu? ta która jest zabezpieczona folią, czy ta niezabezpieczona czy może wszystko jedno?
A na Tournach nie ma paska z taśmą do przyklejenia do rączki?
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Owijka Bazowa (założenie)

Niczego takiego nie zauważyłem, obydwie strony są w sumie identyczne. Może w Tourna Tac jedna strona jest klejąca...
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Owijka Bazowa (założenie)

Ale jest taki kawałek węższy, który rozszerza się? Jeśli jest, to zakładając powinieneś mieć go po lewej stronie, nawijasz w prawo. Z reguły (nie znam innego przypadku) owijki robione są dla praworęcznych.
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Owijka Bazowa (założenie)

Niestety cała owijka "prostokąt". Żadnego profilowania ułatwiającego nawijanie.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Owijka Bazowa (założenie)

Zakładając, że producent zwija owijki w taki sposób, że wierzchnia część jest na zewnątrz, to wierzchnia część owijek Tourna jest chroniona folią i tak ja nawijam.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Owijka Bazowa (założenie)

tkpp pisze:Niestety cała owijka "prostokąt". Żadnego profilowania ułatwiającego nawijanie.
Ja zawsze zakładałem tą warstwą która była pokryta folią na zewnątrz i chyba tak to powinno być. Bo po co osłaniać skoro miałoby być pod spodem (a jest to owijka sucha).
tkpp pisze:Trochę się podłącze z głupim pytaniem. Która strona w owijce Tourna Grip powinna być na wierzchu? Ta która jest zabezpieczona folią, czy ta niezabezpieczona czy może wszystko jedno?
Dopełniając mojego posta - jak już masz do wymiany jedną stronę to można zdjąć i założyć również na drugą. U mnie dwa mecze jeszcze wytrzymywała.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2013, 17:31 przez kolt, łącznie zmieniany 1 raz.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Owijka Bazowa (założenie)

Ok, dzięki, też skłaniałem się ku tej opcji ale wolałem zapytać. Pozdrawiam.

Wróć do „Jak to wykonać?”