Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Naprawa kortu

htb pisze:Dokładnie tak jak pisze Gary. To że firma kupuje nawet po 50PLN nie znaczy że po tyle liczy klientowi. Niestety z reguły jest tak że sprzedają drożej niż sam mógłbyś kupić bez zniżek. :(
Niestety jeśli kupisz sam nie masz szansy na skuteczną reklamacje. Usługodawca zrzuci odpowiedzialność na "twój kiepski materiał"! :(
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Naprawa kortu

Nie do końca się z tym zgodzę. ;) Zależy, na jaką firmę trafisz - jaką mają politykę... Na szczęście, firma, z którą miałem dotychczas przyjemności, fajnie podchodziła do tematu i nie narzucała wyższej ceny, niż ta, za którą możesz kupić sam + transport. W skrócie - opłacało się. Skoro sami mają niższą cenę, niż detaliczna, bo to logiczne, to nawet jeżeli policzą taką samą cenę, jak w sklepie to i tak się opłaca, bo nie musisz się bawić z ogarnianiem tematu, tylko płacisz i wszystko robią za Ciebie.

P.S. To, o czym wspomniał Keicam to również ważna kwestia. Spotkałem się ostatnio z ciekawą sytuacją odnośnie czegoś, co powiedzmy, że można nazwać kortem... Postawili Orlika. Pan, który zajmuje się obiektem zdecydował, że własnymi siłami namalują linie do tenisa, żeby ludzie mieli ogólnodostępny kort. Nawet nie wiecie, ile problemów było, jak nawierzchnia zaczęła się sypać, a firma, która przyjechała naprawić to w ramach gwarancji, powiedziała, że takich linii nie ma w planie i być może to farba mogła uszkodzić podłoże. :D
Cyrk na kółkach, dlatego teraz na większości okolicznych orlików widzę nie namalowane, a naklejane linie z papierowej taśmy. Dobrze, że chociaż w mojej miejscowości ten nowy poziom debilizmu jeszcze nie ma miejsca.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Naprawa kortu

htb pisze:Dokładnie tak jak pisze Gary. To że firma kupuje nawet po 50PLN nie znaczy że po tyle liczy klientowi. Niestety z reguły jest tak że sprzedają drożej niż sam mógłbyś kupić bez zniżek. :(
Policzą 20% niżej niż kupili i dopłacą za to że mogli ją ułożyć i uwałować. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
quest123
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 16 wrz 2011, 20:06

Re: Naprawa kortu

Odświeżam temat. Wczoraj byliśmy na korcie bo okazało się, że ktoś zajął się nim bodajże już pod koniec ubiegłego lata. Powiem, że jest naprawdę fajnie, aktualnie wszystko jest bardzo dobrze zwałowane, 0 jakichś mchów, trawy etc. Glinka się fajnie związała, jest twardo bo nie ma mączki, piła łapie fajny wysoki kozioł, jednak bez mączki widać nierówności i czasami piłka lubi zaszaleć w sumie to często. Jedynie co trzeba teraz nawieźć ostatnią warstwę mączki. Znalazłem w necie chyba najbliżej nas cegielnie Dąbrówkę, mają różne rodzaje mączki. Moje pytanie ile potrzeba takiej mączki na tą ostatnią warstwę i jaki to ma być rodzaj. Za tone gość mi powiedział 250zł netto, czy tona wystarczy czy potrzeba dużo więcej ? Trzeba to jeszcze wszystko wałować czy wystarczy już lanie wodą i częste zacieranie ?
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Naprawa kortu

Jeśli to cegielnia Dabrówka-Strumiany to to warto z tego miejsca wziąć mączkę, jest ekstra, tona wystarczy na ostatnią warstwę poślizgową ( mączka 0% ), przydałoby się wam jeszcze z pół tony ( mączki 20% ) z glinką na ewentualne naprawy, dziury itp. Jak kort uwałowany, sypnąć mączki 0% i grać.

Wróć do „Jak to wykonać?”