itam123
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:36

Head Coach

Witam!
Ostatnio zastanawiałem się nad piłkami, które będą mogły długo służyć do gry towarzyskiej i trafiłem na Head Coach. Mogę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony patrząc na stosunek ceny do jakości. Piłki były grane już kilka razy i nawet się "trzymają". Drodzy forumowicze co sądzicie o tych piłkach?
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Head Coach

Jak sama nazwa wskazuje to jest piłka treningowa i jej podstawowym atrybutem ma być długowieczność. Więc priorytetem nie jest komfort grania, a żywotność.
My do towarzyskiej gry preferujemy piłki wygodne, długowieczność jest cechą dla większości graczy drugorzędną.
Piłką ma się grać dobrze dla większości z nas, a nie długo, jednak przy odwróceniu priorytetów najlepszym wyborem są właśnie bezciśnieniowe piłki treningowe.

Jednak gdy będziesz chciał rozegrać z jakimś bywalcem mecz, nie wyciągaj ich.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
itam123
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:36

Re: Head Coach

PitS pisze: My do towarzyskiej gry preferujemy piłki wygodne, długowieczność jest cechą dla większości graczy drugorzędną.
Jeśli ma się nieograniczony budżet, to się z Tobą zgodzę.
PitS pisze: Jednak gdy będziesz chciał rozegrać z jakimś bywalcem mecz, nie wyciągaj ich.
Pisząc gra towarzyska nie miałem na myśli meczu tylko "pykanie" dla rozrywki lub rozgrzewka przed meczykiem. Na mecze wyciągam nieco lepsze piłki :D.
PitS pisze: Piłką ma się grać dobrze dla większości z nas, a nie długo, jednak przy odwróceniu priorytetów najlepszym wyborem są właśnie bezciśnieniowe piłki treningowe.
Może to dziwne, ale jeszcze nimi nie grałem. Będę musiał wypróbować. Dzięki.
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: Head Coach

Dopiszę tylko w tym temacie, piłki całkowicie niegodne uwagi. Pomimo swojej niskiej ceny, piłki słabej jakości i bardzo szybko zużywające się, a przecież ich przeznaczeniem powinna być długowieczność.
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Head Coach

Tak na marginesie, to są piłki ciśnieniowe, a nie bezciśnieniowe.

Swego czasu kupiłem karton 18 puszek po 4 piłki i ćwiczę nimi otwierając po 4 puszki co pewien czas.

Do gry na punkty absolutnie się nie nadają.

Wróć do „Piłki”