Awatar użytkownika
shinlu
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 1 kwie 2010, 13:56
Lokalizacja: Bydgoszcz

Piłki Babolat Team

Drodzy forumowicze macie może jakieś doświadczenia z piłkami Babolat Team??? Jeśli tak to bardzo proszę o wasze opinie na ich temat :D
Head Youtek Extreme MP x2
NTRP 1.5-2.0
"Tenis to nie tylko gonitwa za wynikiem, ale i piękna przygoda"
J. S. mój "coach"
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Piłki Babolat Team

Dość dawno nimi grałem, ale mi się kojarzą z takimi nijakimi kapciami. Z tego co pamiętam kosztowały 25 zł za puchę średnio. W tej cenie można dokonać lepszego zakupu.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłki Babolat Team

Jak prowadziłem turnieje GPWA na DeSkach, to klub dawał mi takie właśnie piłki. Niektórzy strasznie narzekali (że lekkie, że pewnie specjalnie takie wziąłem bo łatwo się nimi bronić, że płaskie strzały lecą w kosmos), a inni nie narzekali albo wręcz chwalili. Mi pasowały. Ręka po nich nie boli, kontrolę miałem dobrą, więc ja zarzutów nie mam.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
shinlu
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 1 kwie 2010, 13:56
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Piłki Babolat Team

Dzięki bardzo :). Teraz można je kupić jeszcze taniej, także chyba je w niedalekiej przyszłości przetestuję :).
Head Youtek Extreme MP x2
NTRP 1.5-2.0
"Tenis to nie tylko gonitwa za wynikiem, ale i piękna przygoda"
J. S. mój "coach"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłki Babolat Team

Dno i wodorosty. Może na 30 minut to się nadają choć od razu są za miękkie. Do tego szybko siadają i się wycierają. Budżetowa piłka.
Do tej pory jeżeli chodzi o piłki Babolat to mogę dużo dobrego powiedzieć o modelu VS.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Piłki Babolat Team

Piłka solidna. Jak ja grałem to zdawało mi się, że będzie dobra do treningów :D .
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłki Babolat Team

Martwe.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłki Babolat Team

Grałem nimi wczoraj. W tej chwili nadają się dla psa do zabawy. Rewelacji nie ma. Już po 1,5 godzinie zaczęły mocno siadać. Piłki na jeden mecz.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET

Wróć do „Piłki”