tristan1983
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 11 sie 2010, 23:35

Piłki Tretorn Plus Trainer

Czy macie może jakieś opinie na temat piłek - Tretorn Plus Trainer. I czy uważacie, że te piłki będą odpowiednie na kort typu Savanah i czy istnieją piłki, które są podobne do wyżej wspomnianych piłek i mogły by je zastapić? Dodam, że nie mogę ich nabyć w ostatnim czasie, czy wiecie może dlaczego?
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłki Tretorn Plus Trainer

Też czekam aż Sportclub je uzupełni w ofercie bo chcę nimi zapełnić koszyk. Grywam na Orliku na którym wybiegów jest "kilometr" i nie chce mi się latać co chwilę po piłki.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Piłki Tretorn Plus Trainer

Pod koniec marca pisałem do SC w tej sprawie i otrzymałem taką odpowiedź: "Na obecną chwile producent nie posiada tego produktu na swoich stanach magazynowych dlatego nie jesteśmy w stanie podać konkretnej daty uzupełnienia tego produktu".
Niedawno pojawiły się na stronie Tretorn Coach 60 szt. w cenie 199 PLN. Po doświadczeniach z Tretorn TXT postanowiłem kupić jednak karton Wilsonów US Open do koszyka, tracąc wiarę, że istnieją sensowne piłki bezciśnieniowe (oprócz Tretorn Micro-X, ale te są strasznie drogie).
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłki Tretorn Plus Trainer

Też szukam czegoś sensownego (tanie i dobre rotfl ) do koszyka i pewnie Wilsony USO lub AO kupię z braku laku. Nie widzę niestety tańszej alternatywy, a z USO jestem zadowolony jak za tą cenę.

Edycja:
No już chyba są... TTP.

Wróć do „Piłki”