Awatar użytkownika
Rafek
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 6 paź 2010, 20:48

Tecnifibre X-One

Cześć wszystkim. Chciałem się zapytać co sądzicie o tych piłeczkach. Głównie grałem Wilsonami AO a teraz chciałem sprawdzić inne, i jakie są wasze opinie na temat tych piłek. Dzięki wszystkim i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TECNIFIBRE X-ONE

Rafek pisze:Cześć wszystkim. Chciałem się zapytać co sądzicie o tych piłeczkach. Głównie grałem Wilsonami AO a teraz chciałem sprawdzić inne, i jakie są wasze opinie na temat tych piłek. Dzięki wszystkim i pozdrawiam.
Niech za rekomendację posłuży fakt, że trzy sezony rozgrywamy nimi nasz Turniej Forumowiczów. Nie słyszałem negatywnych opinii o tej piłce (poza jedną).
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TECNIFIBRE X-ONE

Było kilka negatywnych opinii (zbyt twarde, trudne do kontroli) w trakcie majowego TF-a, dlatego na wrześniowym turnieju graliśmy Tecnifibre Club.
Na bardzo wolną nawierzchnię ziemną X-One może być (celem przyspieszenia gry), na zbitą mączkę zalecałbym jednak uniwersalne Cluby.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TECNIFIBRE X-ONE

Ja też spotkałem się z kilkoma negatywami ale od osób mniej zaawansowanych technicznie. To piłka klasy premium, turniejowa, także nie ma się co dziwić, że osobom o mniejszym zaawansowaniu gra się nimi gorzej. Dla mnie piłki numer 2 po Head ATP Gold.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TECNIFIBRE X-ONE

W te wakacje zgrałem 4 puszki i mam o nich dobre zdanie. Są komfortowe, dobrze czuć je na rakiecie, filc dobrej jakości i długo trzymają ciśnienie. Wadą jest cena, ale czasem można znaleźć promocje, jeśli dobrze pamiętam to płaciłem 115zł za pięciopak.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Rafek
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 6 paź 2010, 20:48

Re: TECNIFIBRE X-ONE

Ok dzięki wszystkim, zakupię jedną puchę i zdecyduję czy mi pasują czy nie. To będzie najlepsze rozwiązanie. :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TECNIFIBRE X-ONE

Rafek pisze:Ok dzięki wszystkim, zakupię jedną puchę i zdecyduję czy mi pasują czy nie. To będzie najlepsze rozwiązanie. :)
Dziś wypróbowałem tą piłkę na tartanie i jest bardzo dobra bo na tej nawierzchni trochę chciała gasnąć.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Rafek
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 6 paź 2010, 20:48

Re: Tecnifibre X-One

Wczoraj grałem tą piłką na sztucznej trawie,i muszę powiedzieć, że jest bardzo dobra ale dla tych bardziej zaawansowanych. Piłka ma duży kozioł i jest bardzo szybka. Odbijałem jeszcze tymi piłeczkami z kolegą, słabszym ode mnie i ta piłka mu nie pasowała nie mógł utrzymać jej w korcie, więc moje odłożyliśmy :discon: i graliśmy jego. Podsumowując polecam piłki dla graczy którzy lubią szybką grę. :)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tecnifibre X-One

Mnie te piłki nie zapadły w pamięć, co oznacza, że ani nie j*bią tragedią z daleka ani nie wywołują orgazmu. Ot, nie przeszkadzają w grze. Biorąc pod uwagę jednak fakt, że niektórzy się nimi zachwycali, to spodziewałem się wyżej wspomnianego orgazmu, a obyło się nawet bez wzwodu. rotfl Do Dunlopów RG oraz Head-ów ATP Gold się nie umywają, a i Slazengery, którymi grałem, gdy ktoś przyniósł na mecz challengerowy, wydawały mi się lepsze, aczkolwiek po pierwsze nie wiem jak potem było z ich trwałością, a po drugie nie kojarzę dokładnego modelu, więc pozostanę przy wymienieniu tych 2 pierwszych modeli jako najlepszych wg mnie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Piłki”