wlazly845
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Piłki Wimbledon Slazenger'a

Witam. Mam pytanie bo nie zauważyłem tematu na temat tych piłek jak je oceniacie i czy warte są kupna? Są to w końcu piłki używane na Wimbledonie. Czy może są piłki lepsze a np. tańsze albo w podobnej cenie? Ja gram nimi już jakiś czas ale nie jestem zbyt doświadczony więc ciekawią mnie wasze opinie. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłki Wimbledon Slazenger'a

Najtrwalsza piłka jaką grałem do tej pory. Odbija się równo, bez zasadzek. Równo traci kompresję. (Slazenger Champion Hi Vis)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
wlazly845
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Re: Piłki Wimbledon Slazenger'a

Tak, o te mi chodzi ja gram nimi ale w sumie tylko nimi więc nie mam porównania. Choć jak kogoś pytam to wszyscy je wychwalają. Dzięki za informację.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłki Wimbledon Slazenger'a

wlazly845 pisze:Tak, o te mi chodzi ja gram nimi ale w sumie tylko nimi więc nie mam porównania. Choć jak kogoś pytam to wszyscy je wychwalają. Dzięki za informację.
Tyle że one nie są na Wimbledonie piłkami turniejowymi.
Chyba te (Slazenger Wimbledon Ultra Vis 4 ) ale nie znam nikogo kto nimi grał bo to są piłki na trawę, wytrzymałość też pewnie dobra.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
1Maciek1
Orator
Orator
Posty: 556
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Re: Piłki Wimbledon Slazenger'a

Panowie, ja posiadam piłki Slazenger Wimbledon Open. Też niby są przeznaczone na trawę, ale na mączce gra się nimi świetne, dobry mają kozioł i się tak szybko nie zużywają jak między innymi Head Coach. Ogólnie mają u mnie duży +.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłki Wimbledon Slazenger'a

1Maciek1 pisze:... nie zużywają jak między innymi Head Coach. Ogólnie mają u mnie duży +.
Head Coach to inna półka. Różnica w zakupie puchy to ponad 10 złotych. Nie porównuj Fiata do Merca.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET

Wróć do „Piłki”