TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Gamma Pro Tour

Miałem parę razy do czynienia z piłkami Gammy i zawsze była to porażka. Teraz te nowe Pro Toury w dalszym ciągu podtrzymują tradycję. Kolega miał je i zagrał 1 mecz dwugodzinny przed naszym. Filc i napisy leciutko nadstrzępione, więc wizualnie było ok. Na rakiecie już tak ok nie było. Flaki. Zero czucia. Po dwóch godzinach przez następne półtora dnia bolała mnie ręka.

W sobotę zobaczę, jak te piłki wyglądają zaraz po otworzeniu puszki. Mnie osobiście nie wzruszy, jeśli nawet będą w porządku, bo od piłek można wymagać, by były na więcej niż jeden mecz. Za cenę G.P.T. można mieć dobre piłki, które starczą na dłużej.

EDIT 5.09.2010: Piłki w trybie turniejowym przeżyły 3 mecze i były w miarę, jeśli chodzi o ciśnienie. Filc bardziej był zjechany niż w tamtych. Może poprzednia puszka była jakaś bardziej trefna? Bądź co bądź mnie te piłki nie przekonują.
Awatar użytkownika
qbazaremba
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 2 lip 2010, 14:46

Re: Gamma Pro Tour

Najgorsza piłka, jaką kiedykolwiek grałem, równie dobrze można grać ziemniakiem, albo kamieniem.
Prince Speedport Black
Awatar użytkownika
Rafek
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 6 paź 2010, 20:48

Re: Gamma Pro Tour

Zgadzam się, te piłki to katastrofa.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Gamma Pro Tour

Bo w tenisa gra się piłkami a nie ... kasztanami ... :wink:
Wy to "piłek" nie znacie. W latach 80-tych, Stomile, PZM-y i inne wynalazki, to była jazda :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Piłki”