Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Dunlop Fort Roland Garros Clay Court

W Protenisie pojawiły się te piłki w ofercie dnia za 25 zł.
Grał ktoś może tymi piłkami?
Forty mają bardzo dobrą opinię, ale nie zawsze "zawodnicza" wersja piłki najlepiej się sprawdza na amatorskim poziomie.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 2 sie 2009, 15:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Dunlop Fort Roland Garros Clay Court

Ppeter, kupiłem 2 puszki jakieś 2 tygodnie temu. Ale dziś dopiero pierwszy raz grałem nimi więc za dużo nie pomogę, może nie dlatego, iż jestem amatorem, ale kort był dziś mocno nasiąknięty wodą po wczorajszych ulewach i za dużo nie pograłem... :wink:
Piłka wydaje się jaśniejsza niż te, które używałem wcześniej (Dunlop RG czy Tecnifibre Club).
Choć to tylko moje odczucia... Złego słowa amatorskiego na nią nie powiem, grało mi się jak wersją RG...:)
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Dunlop Fort Roland Garros Clay Court

Grałem dzisiaj wieczorem od 20 dwie godziny debla na bardzo wilgotnych kortach i piłki sprawowały się doskonale, kolejną godzinę spokojnie można by w tych warunkach zagrać.
Na początku dosyć twarde, ale dosyć szybko uzyskały bardzo fajną twardość.
Bardzo fajnie się nimi odbija, ciekaw jestem jak wypadnie ich żywotność w "normalniejszych" warunkach.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
milestone
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 lut 2010, 22:03

Re: Dunlop Fort Roland Garros Clay Court

ppeter pisze:W Protenisie pojawiły się te piłki w ofercie dnia za 25 zł.
Grał ktoś może tymi piłkami?
Są doskonałe. Graliśmy nimi dzisiaj dwie godziny i sprawowały się naprawdę dobrze. Po grze były równie twarde jak po otwarciu puszki, filc też w dobrym stanie. Trudno po jednej puszce wyrabiać sobie ostateczną opinię, ale na pewno skorzystam jeszcze z tej promocji.
Awatar użytkownika
Rafi
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:43
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Fort Roland Garros Clay Court

Bardzo dobre, dynamiczne piłki. Dobrze, że udało mi się nabyć kilka puszek, bo już po promocji.
Obrazek Aerogel 300, M-Fil 200

NTRP 3.0

Wróć do „Piłki”