Awatar użytkownika
mtarnas
Orator
Orator
Posty: 590
Rejestracja: 22 sie 2009, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Dunlop Roland Garros

Co sądzicie o piłkach Dunlop RG, ponieważ są to piłki których najczęściej używałem do tej pory, dziwi mnie natomiast brak wątku na forum na ich temat.

Moim zdaniem piłki bardzo fajnie zachowują się na kortach ziemnych, jeśli chodzi o ich żywotność to bywa to różnie. Generalnie zdarzało mi się, że piłka po jednym dniu nie nadawała się do użytku, teraz natomiast używam puszki już trzeci tydzień i nadal są w dobrym stanie.

Zastanawiam się jeszcze, czy piłki te różnią się od tych którymi faktycznie gra się na French Open (pomijając kwestię innego nadruku)? Chętnie posłucham waszych opinii na ich temat.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Dunlop Roland Garros

Moje ulubione piłki! Super kontrola i trwałość. Zdarzało mi się grać po 3 mecze Challengerowe jedną puszką i nikt nie narzekał. A potem jeszcze były na 1-2 sparingi.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dunlop Roland Garros

Bardzo dobre piłki, jedna wada, zimą pod balonem pod wpływem wilgoci strasznie się mechacą. Polecam ale latem.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Piłki”