marfi1996
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 1 maja 2010, 14:31

Piłki z jak największą żywotnością

Witam,
mam prośbę: podajcie kilka propozycji piłek z najdłuższą wg. żywotnością. Dopiero zaczynam grać, więc nie potrzebuję jakiegoś super sprzętu, ale zależy mi żeby można było nimi pograć trochę dłużej...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Piłki z jak największą żywotnością

Myślę, że mógłbyś wybrać coś z piłek bezciśnieniowych, ale nie wiem jakie konkretnie, bo mam słabe doświadczenia z nimi ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Edziolas
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2010, 14:16

Re: Piłki z jak największą żywotnością

Chciałem podłączyć się do tematu. Ta sama prośba, jednak coś z nie bezciśnieniowych.
Po wielu latach przerwy kupiłem Wilsony Advantage na promocji 2 x 4 za 12 euro, ale dość szybko zrobiły się miękkie - a nawet po otwarciu nigdy nie były zbyt twarde. Normalna cena w Niemczech to ok 10 euro za puszkę.
Drugą puszkę dostałem, są to piłki Pro Penn Ti Turnier.

Gram tylko na mączce, NTRP ~ 3.0, więc jeszcze pewnie za dużo różnicy między piłkami nie poczuję.

Planuję coś kupić może w większej ilości* na ebay.de.

* dla mnie to 20 piłek...

Najlepiej żeby stosunek cena/żywtoność był jak najlepszy.

Jakby komuś się chciało zajrzeć:

http://shop.ebay.de/i.html?_nkw=Tennisb ... 286.c0.m14
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Piłki z jak największą żywotnością

Head ATP Gold, genialna piłka, tyle że w Polsce można ją kupić dużo taniej, z tego co widziałem to w porównywalnej cenie do 2x3 jest u nas 2x4.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Edziolas
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2010, 14:16

Re: Piłki z jak największą żywotnością

Dzięki za odpowiedź. Następnym razem wypróbuję. 33% wyższa cena, to jak na Niemcy jeszcze nie taka tragedia (często drobne przedmioty typu śrubokręt itd. są 2-3 razy droższe), a w Polsce będę dopiero w połowie sierpnia i piłek i tak nie miałbym jak ze sobą zabrać.

Wróć do „Piłki”