Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Head ATP Gold

Chyba problemem to jest to że początek był robiony solidnie dla zerwania z wizerunkiem Headowskiej marki Penn. Ale z tego co mówicie to piłka kiedyś niezła właśnie nurkuje do tego wizerunku.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head ATP Gold

Dziś grałem nową puszka i tragedia. Ugniatały się w rękach, siadały cały czas. Zagrałem mecz, ale to starta czasu i nerwów.
Awatar użytkownika
mtarnas
Orator
Orator
Posty: 590
Rejestracja: 22 sie 2009, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head ATP Gold

logigamer pisze:Dziś grałem nową puszka i tragedia. Ugniatały się w rękach, siadały cały czas. Zagrałem mecz, ale to starta czasu i nerwów.
Potwierdzam, mam jeszcze puszkę tych piłek kupioną w zeszłym roku, chętnie je porównam z tymi którymi dziś graliśmy.
Awatar użytkownika
rubensinio
Bywalec
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 11 paź 2011, 06:02
Lokalizacja: 3City

Re: Head ATP Gold

mtarnas pisze:
logigamer pisze:Dziś grałem nową puszka i tragedia. Ugniatały się w rękach, siadały cały czas. Zagrałem mecz, ale to starta czasu i nerwów.
Potwierdzam, mam jeszcze puszkę tych piłek kupioną w zeszłym roku, chętnie je porównam z tymi którymi dziś graliśmy.
To ja stanę po drugiej stronie barykady i dam głos na TAK. Grałem dzisiaj nowymi Goldami (dwie puchy wietrzone) dla mnie petarda. Przez dwie godziny zachowywały się znakomicie. Nie wiem czy jest kilku importerów ale te dystrybuowała firma Coolsport z Krakowa ( taka etykieta).
szklanka jest zawsze do połowy pełna!
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: Head ATP Gold

PitS pisze:Chyba problemem to jest to że początek był robiony solidnie dla zerwania z wizerunkiem Headowskiej marki Penn. Ale z tego co mówicie to piłka kiedyś niezła właśnie nurkuje do tego wizerunku.
A byłem przekonany, że Head ATP Gold są oficjalnymi piłkami turnieju ATP World Tour Masters 1000... Jak to jest firmą Head & Penn.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Head ATP Gold

Penn jest/był własnością Heada, ale zdziajdał tę markę słabą jakością. Marka Penn znikła, pojawiły się piłki Head.
Sądzisz że Head wybudował nową fabrykę dla nowej marki? Ja sądzę że nie. Sądzę że wdrożył programy naprawcze, zaostrzonej kontroli, jak widać być może na krótko starczyły, przyzwyczajenie drugą naturą.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: Head ATP Gold

PitS pisze:Penn jest/był własnością Heada, ale zdziajdał tę markę słabą jakością. Marka Penn znikła, pojawiły się piłki Head.
Przeglądając wczoraj główną stronę Djokovica, na jednym ze zdjęć Djokovica z turnieju w Miami, przy serwisie widoczna jest piłka Penn ATP (zdjęcie umieściłem w tym temacie ale...) - dlatego też moje pytanie dlaczego tak skoro Head ATP Gold jest oficjalną piłką turniejów ATP...
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Head ATP Gold

grzeszajac pisze:
PitS pisze:Penn jest/był własnością Heada, ale zdziajdał tę markę słabą jakością. Marka Penn znikła, pojawiły się piłki Head.
Przeglądając wczoraj główną stronę Djokovica, na jednym ze zdjęć Djokovica z turnieju w Miami, przy serwisie widoczna jest piłka Penn ATP (zdjęcie umieściłem w tym temacie ale...) - dlatego też moje pytanie dlaczego tak skoro Head ATP Gold jest oficjalną piłką turniejów ATP...
Wydaje mi się, że to może być specyfika rynku amerykańskiego, gdzie Penn jest marką lepiej rozpoznawalną jeżeli chodzi o piłki.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head ATP Gold

W weekend zgram kolejną puchę, zobaczymy jak będzie z tą?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head ATP Gold

Ja ostatnio otworzyłem puszkę kupioną jakiś rok temu. Jedna piłka od razu do wywalenia :( trzy pozostałe też jakby już kilka razy były grane :(. Zostały mi jeszcze trzy puchy, mam nadzieję że stan piłek w nich będzie lepszy.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head ATP Gold

To po co tyle czasu je kisiłeś? Liczyłeś że się rozmnożą? Przez pączkowanie, czy niepokalane poczęcie? rotfl
Piłki jak i owijki czy naciągi, próby czasu też nie wytrzymują.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: Head ATP Gold

Vivid pisze:Piłki jak i owijki czy naciągi, próby czasu też nie wytrzymują.
Hmm :) Mam jeszcze parę puszek Pennów (z kilkudziesięciu), które kupiłem w Stanach jakieś 13 lat temu... Po tym co piszecie, aż się boję je otwierać :) W sumie wcześniej też się bałem, ale chyba bardziej podświadomie - dlatego tyle lat te puszki czekają na otwarcie :) Teraz uświadomiłem sobie swój lęk i pytanie co z tym zrobię :)

Jedno co dodam, że otwierane na przestrzeni tego okresu (tych kilkunastu lat) piłki zachowywały się nad wyraz dobrze... Nie zarejestrowałem żadnego wypadku, żeby jakaś od razu po otworzeniu puszki nie nadawała się kompletnie do gry...
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Head ATP Gold

Ja, po wielu próbach przerzuciłem się na Wilsony Australian Open. Szkoda, że takie fajne piłki się popsuły.
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Odp: Head ATP Gold

ESP pisze:Ja, po wielu próbach przerzuciłem się na Wilsony Australian Open. Szkoda, że takie fajne piłki się popsuły.
Zacna piłka, dodatkowo jakość vs. cena - super. Gram nimi i meczowo i treningowo z koszyka z małżonką.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head ATP Gold

Vivid pisze:To po co tyle czasu je kisiłeś?
No kurde przecież są szczelnie zamknięte :). Rozumiem że leżenie w puszce 10 lat mogłoby zaszkodzić, ale rok? Nie przesadzajmy.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head ATP Gold

Generalnie piłki różnych marek się ostatnimi czasy mocno skiepściły :(.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head ATP Gold

Ja tam się nie znam. A czy z piłkami nie jest może tak jak z płytami CD/DVD, że jest kilka fabryk na świecie które walą dla wszystkich, tylko napisy inne malują w zależności od zleceniodawcy?
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head ATP Gold

Druga pucha trzyma poziom pierwszej, tragedii nie ma ale do szału bardzo daleko. Skiepściły się piłeczki, szkoda :(.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
agassi66
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: 7 lut 2008, 11:15

Re: Head ATP Gold

Miałem 12 puszek ATP Gold, leżały sobie 6 miesięcy. Otworzyłem dotychczas osiem, z tego trzy nadawały się do gry, reszta mocno trzymała się podłoża i nie chciała się odrywać. Dramat!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Head ATP Gold

Penn, jak żywy! ;)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Piłki”