Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head ATP Gold

gjz pisze:Tym gorsze świadectwo można wystawić piłkom Head ATP Gold. Skoro te na turnieje przechodzą niby ostrzejszą kontrolę, to te ze sklepu są jakiej jakości? Odpowiedź nasuwa się tylko jedna.
Nikt inny nie zgłosił problemów przez Ciebie wymienionych.

Zgłoszone problemy jak już napisano wcześniej najprawdopodobniej wynikają z czego innego.

Piłki nawet na turniejach trafiają się trefne i dotyczy wszystkich producentów - nie chce mi się szukać na którym turnieju WTA Dunlopy były zgłaszane.

Piłki na turniejach są mocniej obijane niż te używane podczas rekreacyjnego odbijania.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Head ATP Gold

El Diablo pisze:Piłki na turniejach są mocniej obijane niż te używane podczas rekreacyjnego odbijania.
Z drugiej strony grają nimi tylko dziewięć gemów, podczas gdy większość amatorów gra nimi przynajmniej ze trzy razy dłużej i to raczej nie sześcioma tylko trzema, czterema (jak nie dwoma).
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Head ATP Gold

Grałem tymi piłkami, mają wysoki kozioł i są trochę twardawe. Z plusów to dobrze się kręcą (chodzi o rotację), i są trwałe. Jestem z nich całkiem zadowolony, ale jednak wolę Wilsony US Open ;) .



Tąpnięte z Tapatalka.
dzalano
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 20 sty 2012, 20:32
Lokalizacja: Szczecin

Re: Head ATP Gold

Jak dla mnie bardzo dobre piłki. Kozioł odpowiedni, filc trzyma, zarotować też fajnie można. Co do trwałości też zastrzeżeń mieć nie mogę, po ok. 6h gry w tym 3h meczowe to wciąż jestem gotów je wziąć na kolejny pojedynek ze spokojem, że mnie nie zawiodą i nie zrobią siary przed rywalem że na mecz kartofle przyniosłem zamiast piłek. Cena dość wysoka, ale jeśli ktoś jest gotów wydać tyle na piłki to myślę że Heady ATP są tego warte. Dla mnie ich zamiennikiem kiedy krucho z kasą są Heady Silver (bardzo przyjemne i wybaczają techniczne mili niedociągnięcia) lub pomimo wszech panujących opinii Tretorny Serie+Control ale to głównie ze względu na trwałość, więc na mecze ich nie biorę bo i po co się piłkami denerwować.
Biomimetic F3.0 TOUR
Biomimetic 200 PLUS
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Head ATP Gold

Wg mnie z deczka za duże. Szybko zwalniają jak filc się rozbije i nie jest już zwarty. Mój ideał to nadal Wilson US Open, ale tylko jedna "magiczna" puszka, która mi się trafiła - wszystkie skakały jak zwariowane i łapały każdy spin i robiły wszystko, co chciałem. Coś pomiędzy Dunlop Fort (spore) a Prince Tour (małe i szybkie).
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head ATP Gold

U mnie na kortach, podczas gry na cemencie, czasem zdarza się, że mi ktoś na nie narzeka i prosi o zmianę piłek -> są bardzo twarde i szybkie (przynajmniej na początku).
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Head ATP Gold

widget pisze:U mnie na kortach, podczas gry na cemencie...
Betonie?
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Head ATP Gold

karjar pisze:
widget pisze:U mnie na kortach, podczas gry na cemencie...
Betonie?
Nieee, na workach z cementem. rotfl
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
derock
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 23 paź 2011, 04:08
Lokalizacja: Belfast

Re: Head ATP Gold

Osobiście nie posiadam tych piłek. Tyle co nimi grałem to wtedy jak ktoś przyniósł na kort. Za każdym razem piłki okazywały się słabiutkie. Nie ważne czy były mniej czy bardziej wytarte, no może te nowiutkie były w miarę ok.
Bardzo miękkie, uderzyć to z nich raczej się nie da, serwis ok 30% słabszy (przynajmniej w moim przypadku). Bezpośrednio po grze Head'ami ATP zagrałem seta Slazengerami Tournament - i to było jakby przesiąść się z FIATA na BMW - serwis wrócił, uderzenie wróciło.
Zresztą po odbiciu można poznać - kiedy uderzałem normalnie i słabo "ATP-ami" - odgłos jak na profesjonalnym korcie - jakby walić równie silnie jak Federery...

Gram(łem) Slazengerami Tournament, Dunlop Fort, Head Championship, Head ATP. Te ostatnie wypadają fatalnie, dużo dużo lepsze okazują się być Head'y Championship.
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Head ATP Gold

Kto wie, może te Heady co ktoś przyniósł na grę z Tobą to były już zużyte kapcie ?
Ja grałem nimi, i raczej Twojej opinii nie podzielam, chociaż są piłki którymi gra mi się lepiej (Wilsony Us Open).
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
derock
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 23 paź 2011, 04:08
Lokalizacja: Belfast

Re: Head ATP Gold

Mazzakollo pisze:Kto wie, może te Heady co ktoś przyniósł na grę z Tobą to były już zużyte kapcie ?
Ja grałem nimi, i raczej Twojej opinii nie podzielam, chociaż są piłki którymi gra mi się lepiej (Wilsony Us Open).
Gdyby to było raz, ale z tymi Headami miałem do czynienia kilkakrotnie. Wilsony ? - nie wiem, nigdy nie grałem. One tu w Belfaście są chyba najdroższe i nie widziałem w promocji w odróżnieniu od np. Slazengerów, a do takiej gry nie muszę mieć jakiś najdroższych.
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Head ATP Gold

Jak się pojawiły, to były ok, teraz może mam pecha, ale na 4 ostatnie puszki, piłki z trzech były do d..., m.in. słabiutko się odbijają - więc więcej ich kupię.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head ATP Gold

Dawno nimi nie grałem, dziś i jutro mam taki zamiar, zobaczymy jak jakość.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head ATP Gold

Kiedy grałem na hali trafiła mi się dobra pucha. Trochę loteryjnie. Kiedy wyszły były naprawdę dobre, teraz... jak się trafi. ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head ATP Gold

ED, mam 4 puchy, nie denerwuj mnie ... :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head ATP Gold

Mi została 1 i przerzucam się na Tecnifibre Club.
A do tego czasu mam zakiszone stare puchy Dunlop Pro, Dunlop Fort, Slazenger Championship. Żeby nie było z czasów kiedy Pro były naprawdę świetnymi piłkami.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Head ATP Gold

Napiszcie jaki był wynik tej loterii :( !
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head ATP Gold

Z moich ostatnich 3 puszek:
1. Dobra.
2. Skoczki - jak w naszym meczu. ;)
3. Czeka na swoją kolej.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Head ATP Gold

Z moich czterech ostatnich (3 m-ce temu) z SC, choć myślę, że źródło nie ma znaczenia, 2 OK, 2 - kapcie, z niedociśnieniem. Pierwszą "wietrzyłem" drugiej nie, w obydwu przypadkach fatalnie. Zrezygnowałem z nich a podobnie, jak u wielu przedmówców były to moje zdecydowane numery 1.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head ATP Gold

Wczoraj grałem na kortach otwartych a dziś pod balonem. Niestety, model się skiepścił :(.
Piłki wyraźnie siadają i są jak jakiś model klubowy a nie piłka turniejowa. Szkoda bo jak weszły na rynek to dla mnie były numerem 1. Zostały mi jeszcze 3 puszki, zobaczymy jak się będą zachowywać.

Pytaniem jest tylko kiedy zostały wyprodukowane, bo może w tym tkwi problem? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Piłki”