Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Zmiana nazwy Dunlopów: Slam->Smash?

W ofercie Sport Clubu widzę piłki Dunlop RG Smash. Kolorystyka opakowania jak modelu Slam. Wie ktoś coś o tym?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Zmiana nazwy, SLAM-SMASH?

Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zmiana nazwy, SLAM-SMASH?

Tak, nawet tym grałem. Według mnie sprawują się trochę lepiej niż Slamy, może są odrobinę twardsze i mam wrażenie że dłużej wytrzymują. Godne polecenia.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Zmiana nazwy Dunlopów: Slam->Smash?

Dziś druga pucha Dunlop Smash w teście i lipa się potwierdza. Po nawet nie 2 godzinach już siadły. To nie dawne Slam-y. Te piłki są dla mniej zaawansowanych graczy. Zostawiłem je Kolegom na korcie, dobijali je w deblu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiana nazwy Dunlopów: Slam->Smash?

Co masz na myśli, że siadają??
Ja już kilka razy grałem tymi piłkami i mam pozytywne wrażenia :)

Nawet ostatnio tymi piłkami grałem z Gary'm...i też jakoś nie narzekał, że coś jest nie tak :?

Swoją drogą fajnie się złożyło, bo ja miałem puszkę Smash'ów i Gary miał puszkę, graliśmy na 8 piłek :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Zmiana nazwy Dunlopów: Slam->Smash?

Myślę, że chodzi o wytrzymałość. Smashe szybciej tracą sprężystość.

Roland Garrosami (tymi w czarnej puszce) zagra się 4 mecze i wtedy odczuwa się, że są zjechane. A Smashe są już teraz, po Challengerze, grze z Tobą i Mouilą, nie za bardzo do grania. To znaczy spokojnie mógłbym je wyjąć do pykania "tak sobie", ale na Challengera by już nie przeszły. A Rolandy wyjąłem kiedyś po 3 grach i rywal uznał, że się jak najbardziej nadają.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiana nazwy Dunlopów: Slam->Smash?

Gary ja nie mówię, że one mają tytanową wytrzymałość... ale jak sam napisałeś kilka meczyków da się nimi spokojnie rozegrać na takim amatorskim poziomie :) ...
To raczej było odnośnie tego, że Vivid uznał, że te piłki nawet dwóch godzin gry nie wytrzymują :?

Fakt, że pamiętam jak grałem Dunlop Fort'y, to faktycznie dłużej trzymały twardość... ale z tymi Smash'ami nie ma aż takiej tragedii... przynajmniej jak na moje potrzeby i poziom gry :) , a właściwie to brak tego poziomu rotfl
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Zmiana nazwy Dunlopów: Slam->Smash?

Vivid gra dużo szybszą piłkę niż my, więc jak na jego standardy mogą rzeczywiście nie trzymać wytrzymałości. Te, które ja wyciągnąłem były trochę miększe niż te Twoje, bo ja grałem swoimi mecz z byłym zawodnikiem, więc swoje oberwały. :wink: Ja Smashe uważam za niezłe, ale tylko niezłe. Moje ulubione to Dunlop Roland Garros i chyba to się nie zmieni. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiana nazwy Dunlopów: Slam->Smash?

W to nie wątpię, że Vivid gra dużo szybsze i dużo mocniejsze piłki... po prostu nie spodziewałem się, że aż tak krótko trzymają przy Jego grze :?
Jak na moje potrzeby meczowe, to Smash'e w zupełności wystarczają i dla mnie chyba nawet są lepsze niż jakieś ultra szybkie piłki, bo w takim razie dają więcej czasu podczas gry :)

Jeszcze fajne piłki dla mnie, to Tecnifibre Club :)

A za jakiś czas wypróbuję Dunlop Racing... mam jedną taką puszkę :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Zmiana nazwy Dunlopów: Slam->Smash?

basic pisze: Nawet ostatnio tymi piłkami grałem z Gary'm...i też jakoś nie narzekał, że coś jest nie tak :?

Swoją drogą fajnie się złożyło, bo ja miałem puszkę Smash'ów i Gary miał puszkę, graliśmy na 8 piłek :)
Też mi argument. Nie wiesz że on zawsze wybierze największe flaki i najwolniejsze piłki żeby zdążył wszystko odbić? Pisał o tym wielokrotnie.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiana nazwy Dunlopów: Slam->Smash?

PitS pisze:
basic pisze: Nawet ostatnio tymi piłkami grałem z Gary'm...i też jakoś nie narzekał, że coś jest nie tak :?

Swoją drogą fajnie się złożyło, bo ja miałem puszkę Smash'ów i Gary miał puszkę, graliśmy na 8 piłek :)
Też mi argument. Nie wiesz że on zawsze wybierze największe flaki i najwolniejsze piłki żeby zdążył wszystko odbić? Pisał o tym wielokrotnie.
Szczerze, to nie ma znaczenia... jak gra się na odpowiednim poziomie, to i tak zagrasz w ten sposób, że druga osoba by tego nie odebrała, nie zdążyła itd... Nawet jakbym grał nowymi, super szybkimi piłkami, to i tak niewiele by mi to pomogło :? Po prostu jestem cienki bolek jeszcze w te klocki :(
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Zmiana nazwy Dunlopów: Slam->Smash?

Siadły to znaczy straciły sprężystość, to mam na myśli. Zdecydowanie za szybko. Graliśmy z daroosem niezbyt intensywnie bo było sporo błędów więc wymiany za długo nie trwały. Fakt że rakiet nie odstawialiśmy, lekko nikt nie zagrywał ale mimo to nie powinny tak polecieć. Może tak mają a może i taka seria. Nie będę dochodził, te piłki sobie daruję.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Piłki”