Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Co po Wilson AO?

Z przykrością zauważam, że piłki Wilson AO można już nabyć jedynie spod lady (np. u kortowego). I co teraz? Jak grać?? Czym grać???
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Co po Wilson AO?

Prince NX Tour, Soderlingi, Black Code...
itor
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 6 maja 2017, 20:18

Re: Co po Wilson AO?

Head ATP. Reszty raczej nie polecam.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Co po Wilson AO?

Marcin_L pisze:Prince NX Tour, Soderlingi, Black Code...
Prince NX Tour to dla mnie jedne z najgorszych piłek. Nie znoszę ich i jeśli ktoś je przynosi, to gram mu "za karę" najbardziej wkurzający tenis, na jaki tego dnia mnie stać (balony pod sufit, siekierki, granie balonów nawet z piłek w pół kortu).
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Co po Wilson AO?

I na dodatek widzę, że drogie!
Chodziło mi o jakieś podpowiedzi o piłkach o podobnej charakterystyce, jakości i cenie do Wilson AO...
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Co po Wilson AO?

TomPL pisze:I na dodatek widzę, że drogie!
Chodziło mi o jakieś podpowiedzi o piłkach o podobnej charakterystyce, jakości i cenie do Wilson AO...
Dla mnie najbardziej podobne piłki do AO to wymienione przez Marcina Black Code'y. W wielopakach a zwłaszcza w kartonach, są w bardzo dobrej cenie.

Osobiście lubię też Heady Pro w niebieskim opakowaniu, w podwójnych pakach w fajnej cenie, a piłki takie neutralne jak dla mnie.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Co po Wilson AO?

Gary pisze:
Marcin_L pisze:Prince NX Tour, Soderlingi, Black Code...
Prince NX Tour to dla mnie jedne z najgorszych piłek. Nie znoszę ich i jeśli ktoś je przynosi, to gram mu "za karę" najbardziej wkurzający tenis, na jaki tego dnia mnie stać (balony pod sufit, siekierki, granie balonów nawet z piłek w pół kortu).
Co Ci w nich nie pasuje? O_O Są twarde i mocno skaczą do momentu wyrównania ciśnienia, ale potem są fajnie dynamiczne; to nie flaczki spod znaku Babolata :)...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Co po Wilson AO?

Jak dla mnie Head ATP Gold są spoko.
Gary pisze:
Marcin_L pisze:Prince NX Tour, Soderlingi, Black Code...
Prince NX Tour to dla mnie jedne z najgorszych piłek. Nie znoszę ich i jeśli ktoś je przynosi, to gram mu "za karę" najbardziej wkurzający tenis, na jaki tego dnia mnie stać (balony pod sufit, siekierki, granie balonów nawet z piłek w pół kortu).
To może przynieś czasem swoje? :P
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Co po Wilson AO?

wyczesany pisze:Jak dla mnie Head ATP Gold są spoko.
Gary pisze:
Marcin_L pisze:Prince NX Tour, Soderlingi, Black Code...
Prince NX Tour to dla mnie jedne z najgorszych piłek. Nie znoszę ich i jeśli ktoś je przynosi, to gram mu "za karę" najbardziej wkurzający tenis, na jaki tego dnia mnie stać (balony pod sufit, siekierki, granie balonów nawet z piłek w pół kortu).
To może przynieś czasem swoje? :P
Tylko gdy planuję wynieść portfel rywala. rotfl
Marcin_L pisze:
Gary pisze:
Marcin_L pisze:Prince NX Tour, Soderlingi, Black Code...
Prince NX Tour to dla mnie jedne z najgorszych piłek. Nie znoszę ich i jeśli ktoś je przynosi, to gram mu "za karę" najbardziej wkurzający tenis, na jaki tego dnia mnie stać (balony pod sufit, siekierki, granie balonów nawet z piłek w pół kortu).
Co Ci w nich nie pasuje? O_O Są twarde i mocno skaczą do momentu wyrównania ciśnienia, ale potem są fajnie dynamiczne; to nie flaczki spod znaku Babolata :)...
Zupełnie ich nie kontroluję, skaczą jak szalone w nieprzewidywalny dla mnie sposób. Nie umiem z nich przyspieszyć, więc gram same wkurwiacze.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Co po Wilson AO?

Marcin_L pisze:Prince NX Tour, Soderlingi, Black Code...
:::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Co po Wilson AO?

wyczesany pisze:Jak dla mnie Head ATP Gold są spoko.
Bo wygrałeś takie na turnieju? ;)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co po Wilson AO?

Soderlingi.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Co po Wilson AO?

Nie pamiętam, jakie były Wilsony AO, ale z doświadczenia mogę polecić białe Soderlingi. Dobre rzeczy słyszałem też o Headach Davis Cup - niedługo zamierzam to zweryfikować.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Co po Wilson AO?

TomPL pisze:
wyczesany pisze:Jak dla mnie Head ATP Gold są spoko.
Bo wygrałeś takie na turnieju? ;)
:!provoke!:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Co po Wilson AO?

Białe Soderlingi starczają raczej na jeden mecz, dużo lepiej pod tym względem sprawują się Tecnifibre Club lub X-one.
#NKrising
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Co po Wilson AO?

HeadShot pisze:Białe Soderlingi starczają raczej na jeden mecz, dużo lepiej pod tym względem sprawują się Tecnifibre Club lub X-one.
Zależy, kto ma jakie preferencje. U mnie 3 mecze są spokojnie do zrobienia. TF Club też solidne i faktycznie trochę trwalsze, ale też droższe.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Co po Wilson AO?

TomPL pisze:
wyczesany pisze:Jak dla mnie Head ATP Gold są spoko.
Bo wygrałeś takie na turnieju? ;)
To i tak jest progres ;), kiedyś by podprowadził ... :P rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co po Wilson AO?

Ja ostatnio przerzuciłem się z HEAD ATP na HEAD PRO.

Ogólnie jak gram panuje zasada że piłki są dobre jak są nowe lub raz grane. Potem ten trzeci raz to na "po deszczu" albo nikt nowych nie przyniesie :)
Niezależnie od marki.

Gram dość dużo ostatnio i chciałem sprawdzić te Head Pro, czy nie są jakieś niemrawe i czy dadzą radę utrzymać poziom kozła przy drugim meczu i się okazały ok. Oczywiście są ciut gorsze, ale za to w kartonie zapłaciłem 17 pln za puszkę. To duża oszczędność.

Reasumując:
1sze miejsce jeśli chodzi o jakość to oczywiście ATP GOLD
1sze miejsce jakoś w stosunku do ceny to zdecydowanie te PRO
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Co po Wilson AO?

widget pisze: Ogólnie jak gram panuje zasada że piłki są dobre jak są nowe lub raz grane. Potem ten trzeci raz to na "po deszczu" albo nikt nowych nie przyniesie :)
Niezależnie od marki.
PO- PIE-RAM :::gd::: :::gd::: :::gd::: (TomiePL... :wink: )
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Co po Wilson AO?

No co, no co??? Czasem pada i jest po deszczu ;)
To trzeba będzie wypróbować te Head Pro i Soderlingi, cena podobna w granicach 20 za puszkę z 4 piłkami. Head ATP nie widzę na składzie, za to jest fajna oferta na Pro: https://strefatenisa.com.pl/pilki-tenis ... 997?c=2366

ps. najtańsze frotki Babolata: https://strefatenisa.com.pl/odziez-teni ... 662?c=1686

Wróć do „Piłki”