bobel
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2017, 19:45

Dunlop Fort Elite

Witam. Czy ktoś grał tymi piłkami? Jeżeli tak, to proszę o opinie i porównanie z innymi piłkami.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Dunlop Fort Elite

bobel pisze:Witam. Czy ktoś grał tymi piłkami? Jeżeli tak, to proszę o opinie i porównanie z innymi piłkami.
Cóż, pytanie zadane ponad rok temu, ale może warto do tematu wrócić. Powiem tak - moje ulubione piłki. Jak dla mnie, idealne w zakresie twardości - nie za twarde, nie za miękkie. Super do gry mocnej i płaskiej, ale także rotacyjnej. Sprawdziły się zarówno na cegle, jak i na sztucznej trawie. Znakomita kontrola na woleju. Wady są dwie - cena i co z tym się wiąże, żadne turnieje amatorskie i ligi nie są grane tymi piłkami. Jeśli chodzi o cenę, ja kupuję te piłki na moich ulubionych kortach w Łodzi za 30 złotych za puszkę. Niby dużo, ale mimo mojej może przesadnej niechęci do gry danymi piłkami więcej niż dwóch meczy, Elitami mogę bez oporów grać 3 razy, a zdarza się, że 4 razy. Czyli finansowo wychodzi całkiem sensownie, biorąc pod uwagę, że np. Czarnymi Soderlingami czy Wilson AO (które mogę kupić po 20 zł za puszkę), nie gram nigdy więcej niż 2 mecze. Większym problemem jest to, że np. moi kumple, z którymi gram w Łodzi najczęściej, strasznie się zaangażowali w nową tegoroczną ligę amatorską i chcą koniecznie grać towarzysko obowiązującymi w tych rozgrywkach Black Codami. Ja z kolei przygotowując się do ogólnopolskich tenisowych turniejów prawniczych, też zmuszam się do grania piłkami przewidzianymi do tych rozgrywek. W tym roku moje turnieje prawnicze były grane najczęściej Tretornami Control +, a na szczęście to też bardzo dobre piłki dostępne w cenie ok. 20-24 zł za puszkę. Nie zmienia to faktu, że z piłek którymi grałem w tym roku, Dunlop Elite były zdecydowanie THE BEST.

Wróć do „Piłki”